PDA

View Full Version : brother



bug1965
09-20-2011, 19:06
Здравейте от известно време имам различни проблеми с принтера си BROTHER DCP-357C.Започна се преди няколко месеца когато започна да принтира цветни картинки или когато нещо се копираше вадеше на черти.След това когато започвах да сканирам най-много да сканира една страница и спираше след това много трудно се включваше пак,а сега вече изобщо не се включва и свети копчето PHOTO CAPTURE преди е светело,когато няма хартия или има такава заседнала.Изключила съм го от тока както и от компютъра оставям го да почива,но нищо!Деинсталирах драйверите,за да ги инсталирам пак,но инсталацията не може да стигне до край,тъй като за целта трябва да се включи принтера,а той просто отказва.Гаранцията му е изтекла и ако някой е имал подобен проблем и се е справил по някакъв начин моля да ми помогне.вече идеите ми се изчерпаха :) Благодаря ! :)

DarkAngelOfHope
09-20-2011, 20:23
най - добре го занеси на сервиз да го видят, като гледам принтера не е с един проблем ... щом и изобщо не може да се включи не мисля че ти можеш да направиш нещо по въпроса ... :)

ZloboMiR
09-20-2011, 21:39
А сервизът е TNC, виж в Гугъл къде е адреса, на Иван Асен II беше някъде близо до румънското посолство. Ако не си от София, питай по телефона с кой куриер работят и е сигурен.