PDA

View Full Version : Какво да сторя? Моля за съвет :)



malinka92
09-20-2011, 22:50
Здравейте, първо да започна с това, че профилът не ми е редовен. Попринцип ползвам друг, но реших този път да запазя анонимност. :)


И започвам с моята история, която ще напиша на кратко.


Декември се запознах с момче (което ще нарека 1), от моето училище, с което започнахме да си контактуваме ПОСТОЯННО. Още в началото той ме харесваше, но така и не ми призна, тъй като не е от тия с бързите процедури. :)
Януари тръгнах с бившия ми приятел, с който не ни се получиха нещата. Връзката траеше 2 седмици. Но както и да е. 1 не се отказа от мен. Все ме търсеше, питаше ме как съм, какво правя. Не загубихме връзка. Ноооо той пак реши, че не е готов да ми сподели чувствата си.
Март месец, аз тръгнах със сегашния ми приятел. С 1 загубихме връзка за около месец, тъй като решихме, че ще е най-добре да се отдалечим (до колкото е възможно, все пак сме в едно училище).
До тук всичко ОК.
С приятеля ми сме вече 5 месеца заедно, той прави всичко за мен, ПОКАЗВА ми, че ме обича.
Но моите чувства се промениха от както 1 започна ОТНОВО да ми пише. Сподели ми, че никога не е спирал да мисли за мен, винаги съм била неговата неизживяна любов. Държи се супер мило. Когато съм покрай него и си говорим се чувствам на място. Но когато се видя с приятеля ми и той разбере, че нещо не е наред веднага си променям мнението. Вечерта-1 ми пише и аз ОТНОВО съм лепната за него.Не съм се отказала от 1, защото вече почти година не се е отказал от мен, въпреки ВСИЧКО което се случи.
НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ.
МОЛЯ БЕЗ ЗЛОБНИ УПРЕЦИ. СПОДЕЛИХ С ВАС ИСТОРИЯТА СИ И ЩЕ ВИ ПОМОЛЯ ЗА СВЕСТЕН СЪВЕТ. ДА СИ ПРЕДСТАВИМ ЧЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ.
Целувам ви
:-)

Lelouch
09-21-2011, 02:56
Късаш сегашния и тръгваш с "едно". Не вярвам да си чак такава светица ,че да жертваш етап от живота си от едното съжаление към някого (визирам сегашния ти приятел). Никъде не видях да казваш ,че го 'обичаш' или там каквато дума предпочиташ.
В допълнение - поне за мен би било невероятно обидно дадено момиче да е с мен само и единствено защото АЗ я обичам ,а тя мен - не.

anonymous708973
09-21-2011, 05:40
Съгласна с горното.

"Едно" винаги ще ти е тръпка точно защото не си била с него.

blaaablaaablaaa
09-21-2011, 05:50
Сама прецени, твоето сърце е в тази "мелачка" на живота. Направи тоова, което чувствата ти казват.
П.С.: И аз не бих искал някое момиче да е с мен, ако не ме обича истински.

nepowtorima
09-21-2011, 09:37
Т.е. ти не знаеш какво искаш и питаш нас какво бихме направили на твоето място?
Ами добре.. аз бих направила така, че да тръгна с 1, но да си запазя отношенията със сегашното ми гадже.. с 1 най-после ще си изживея каквото си изживея, но има едно голямо НО.. нали знаеш, че когато най-исканото го имаш ти писва адски бързо.. така, че сама реши.. Ти си човека който ще каже какво ще става от тук нататък..

BlindedAngel
09-21-2011, 10:40
Поредното момиче, което не знае какво иска... Направи услуга на сегашния си приятел и го остави да си живее с живота, с някоя която го заслужава.

П.П. Защо не си предприела нищо спрямо 1 още навремето ? Толкова ли си разлигавена че да седиш и да чакаш наготово 1 да предприеме нещо ? 8)

VaMpiRKaTaaa
09-21-2011, 11:32
3арежи ги и двамата и си намери трети.

Chacho
09-21-2011, 11:38
Съберете се с 1, със сегашния се разделете подобаващо.



@VaMpiRKaTaaa, моля ти се, махни тия цици.

Phonique
09-21-2011, 12:05
Защо да жертваш хубави моменти само за да не нараниш някой....скъсай с него-ако искаш му обясни какво става ако искаш недей и започни връзка с 1,няма смисъл да си с сегашният :) :)

SunT
09-21-2011, 12:33
И аз мисля, че трябва да тръгнеш с 1.Много гадно би му станало на сегашното ти гадже, ако разбере защо си с него.


@VaMpiRKaTaaa, моля ти се, махни тия цици.
+

badsector
09-21-2011, 12:35
..."Едно" винаги ще ти е тръпка точно защото не си била с него...
Абсолютно. Ако се хванеш с него, след време ще се разделите и ще е до там. Но тъй като не сте били заедно, ти го перфекционизираш в главата си.

elysunny
09-21-2011, 18:34
3арежи ги и двамата и си намери трети.


бах мама му тез цици, мани ги бе вампирче

Chacho
09-21-2011, 18:39
http://www.youtube.com/watch?v=6AwXKJoKJz4

nepowtorima
09-21-2011, 18:48
3арежи ги и двамата и си намери трети.


бах мама му тез цици, мани ги бе вампирче

GetsugayaDAN
09-21-2011, 21:16
Дано само да не си давала прекалено много надежди на сегашния, колкото и болезнено да е ще те разбере. Едва ли той би искал да живее в илюзия..

YoUcANNOtiMaGiNe
09-22-2011, 09:53
Не знам ти как ще постъпиш, но изглежда влечението ти към другото момче е силно и едва ли ще се притаи скоро. По-добре прекрати сегашната си връзка, изчакай известно време да видиш как ще се развият нещата с другия, то ако има да се случва нещо, ще стане. :wink:

Limitless
09-22-2011, 17:04
Поредното момиче, което не знае какво иска... Направи услуга на сегашния си приятел и го остави да си живее с живота, с някоя която го заслужава.