PDA

View Full Version : Дали ще съм щастлива някога? мм НЕ



SladkotoPoly
09-21-2011, 10:09
Здравейте !Загубих всичките си приятелки една по една..постепенно останах само с едно момиче,но и тя си замина(намери си нещо по-добро)..Всичко се промени и нищо не ни задържа заедно.>Сега останах съвсем сама,нямам нито една приятелка на която да звънна,сигурна съм,че никой страничен наблюдател не би го предположил (колко съм сама и отчаяна от всичко)Вече загубих всякакво доверие в хората,хем не искам нищо и никой ,а хем зная,че трябва да излизам и да си живея живота..Толкова съм слаба и безпомощна..в училище постоянно се дразнят с мене(момчетата,заради приятелите си/бивши, слухове и т.н),мислят ме за курва..говорят зад гърба ми,позволят си прекалено много,а не мисля,че го заслужавам.. Не знам какво да правя не ми се живее,а трябва,някакво успокоение за душата???

Evterpa
09-21-2011, 10:24
Щом приятелите ти са се отдръпнали, а съучениците ти се дразнят, явно причината е в теб. Преразгледай си поведението и би трябвало да ти светне къде бъркаш.

SladkotoPoly
09-21-2011, 10:27
Опитвам се да намеря проблема,но не го виждам наистина ...и това ме кара да се чувствам още по-зле..

Evterpa
09-21-2011, 10:38
Ето няколко хипотези ;д :
с приятелите може да сте се отдалечили, понеже сте станали прекалено различни и вече не говорите на един език, така да се каже.
Може ти да си направила нещо, което да ги е отблъснало.
Съучениците може да ги предизвикваш с нещо и т'ва да е причината да се държат гадно.
А може просто да виждат, че като се отнасят зле не ги поставяш на място и това още повече да ги стимулира да продължават.

ledenakrasota
09-21-2011, 10:42
Ще има да срещаш още толкова много приятелки и да се разделяте...
Тепърва ще намериш истинските и ще се радваш на живота. Не го мисли толкова. Такива моменти има всеки. :)

crowberry
09-21-2011, 10:47
Това е само определен период и предполагам, че ще отмине. Твоите съученици са идиоти. Няма смисъл да се тровиш. Постави ги на място. Приятели можеш да намериш в квартала, в училище (други класове), ако се запишеш на спорт също. Бъди общителна, не се затваряй и всичко ще бъде на 6.

badsector
09-21-2011, 12:43
То е ясно, че е период и ще отмине. Обаче нищо не ти пречи на теб да се замислиш над себе си, да прецениш твоите положителни и отрицателни качества/черти и да работиш върху развитието си. Вече кой как се държи с теб, няма особено значение. Животът ти тепърва започва, затова се развивай в положителна насока.

zero
09-21-2011, 16:49
... човек те не са ти били приятели, разбери го :) щом са те напуснали 1 по 1 в лоши моменти -> не са ти били приятелки :)
Не гледай от тъжната страна на нещата - бъди радостна, бъди весела, бъди положителна, бъди оптимистка - БЪДИ ЩАСТЛИВА СЕГА И ЗАВИНАГИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Прави това, което те прави щастлива, говори това, което мислиш не задържай в себе си излишни емоции просто бъди себе си !!!

Wwwooow
09-28-2011, 15:36
[quote="zero"]... човек те не са ти били приятели, разбери го :) щом са те напуснали 1 по 1 в лоши моменти -> не са ти били приятелки :)
[quote] Съгласна съм ! макар чее сега ,,приятелии'' не знам дали са останали,всеки си гледа интересите и гледа на него да му е добре,да си прави кефа и много много не зачита другите..

awerw
09-28-2011, 15:47
нямаш приятели и се садваш ? Аз никога не съм имал ...

slicky
09-28-2011, 18:03
В днешни времена не е лесна задача да си намериш истински приятели,особено на нашета възраст.Изведнъж повечето стават яки гъзари/пички и, ако не си като тях, не те поглеждат.