PDA

View Full Version : Toлкова ми е тежко



polly777
09-21-2011, 12:21
Проблемът е,че нямам близки и истински приятели,имам разни които самата аз не знам как да ги нарека,търсят ме само когато им е изгодно и когато няма с кого друг да излязат,вече се изморих да имам фалшиви хора около себе си,на които не им пука за мен,всяка сутрин като се събудя се моля да намеря по-скоро истински приятели,с които наистина да сме си близки и да си споделяме всичко,знаете ли колко тежко ми става като видя разни познати със най-добрите си приятелки..наистина не знам какво да правя вече,скоро ще навърша 16,а животът ми отсега ми се струва празен и тъжен :cry: моля ви,наистина дайте ми някакъв съвет какво да правя :(

Blab
09-21-2011, 12:29
преживей изцяло ситуацията.
човешкият живот се състои от множество уроци, а лично аз вярвам, че няма нище случайно;
когато дойде време и срещнеш своите хора, ще ги оцениш както подобава, именно заради сегашното си положение;

успех и горе главата!;

polly777
09-21-2011, 12:37
Надявам се много,но не вярвам,че някога ще срещна ''моите хора'' нали уж повечето истински приятелства се зараждат от ранна възраст :( Също така не обичам много да излизам,смяташ ли,че това пречи на окриването на нови приятели?

xxKiFlAxx
09-21-2011, 12:42
и аз не обичам да излизам и нямам приятели само с едно момиче говоря na 15 съм ако искаш може да пишеш:)

badsector
09-21-2011, 12:45
Между 16 и 30 просто си нямаш на идея колко много неща ще ти се случат и с колко много различни хора ще се сблъскаш. Въобще не може да сравняваш с последните ти една-две години. Така че тия приказки за празния живот и т.н. са глупости. Стягай се.

Shturrrche88
09-21-2011, 12:54
Между 16 и 30 просто си нямаш на идея колко много неща ще ти се случат и с колко много различни хора ще се сблъскаш. Въобще не може да сравняваш с последните ти една-две години. Така че тия приказки за празния живот и т.н. са глупости. Стягай се.
Абсолютно! Drama Queen, но това е нормално за повечето момичета на тази възраст. Не, че нещата са толкова тежки, просто вие така ги виждате.

polly777
09-21-2011, 13:07
Между 16 и 30 просто си нямаш на идея колко много неща ще ти се случат и с колко много различни хора ще се сблъскаш. Въобще не може да сравняваш с последните ти една-две години. Така че тия приказки за празния живот и т.н. са глупости. Стягай се.
Абсолютно! Drama Queen, но това е нормално за повечето момичета на тази възраст. Не, че нещата са толкова тежки, просто вие така ги виждате.

И кое не е тежко? Да си сам като куче ли..

Shturrrche88
09-21-2011, 13:09
Между 16 и 30 просто си нямаш на идея колко много неща ще ти се случат и с колко много различни хора ще се сблъскаш. Въобще не може да сравняваш с последните ти една-две години. Така че тия приказки за празния живот и т.н. са глупости. Стягай се.
Абсолютно! Drama Queen, но това е нормално за повечето момичета на тази възраст. Не, че нещата са толкова тежки, просто вие така ги виждате.

И кое не е тежко? Да си сам като куче ли..
Сам си като куче, когато не можеш сам да си подбираш обкръжението, или когато искаш да си сам като куче.
Хората могат да те изолират, когато не им показваш, че си човек, който си заслужава да бъде част от нечия компания.

polly777
09-21-2011, 13:33
Между 16 и 30 просто си нямаш на идея колко много неща ще ти се случат и с колко много различни хора ще се сблъскаш. Въобще не може да сравняваш с последните ти една-две години. Така че тия приказки за празния живот и т.н. са глупости. Стягай се.

А защо точно до 30?

Shturrrche88
09-21-2011, 13:38
Между 16 и 30 просто си нямаш на идея колко много неща ще ти се случат и с колко много различни хора ще се сблъскаш. Въобще не може да сравняваш с последните ти една-две години. Така че тия приказки за празния живот и т.н. са глупости. Стягай се.

А защо точно до 30?
Мисля, че го каза образно. Въпреки, че 30тата годишнина от живота на човек е доста преломен момент...
Но, и ние трябва да стигнем до нея, че да можем да си дадем равносметка за преди и след...

polly777
09-21-2011, 16:52
:(

cigarettekisses
09-21-2011, 17:02
Ще се оправят нещата,спокойно.
Имай търпение..
И аз съм имала моменти,в които съм се чувствала,сякаш няма никакъв смисъл в живота,но всъщност в бъдеще те очакват много хубави моменти,бъди сигурна.
Винаги нещата се оправят и винаги в живота ти ще има и тежки моменти,и много хубави. :)

polly777
09-21-2011, 17:50
Ще се оправят нещата,спокойно.
Имай търпение..
И аз съм имала моменти,в които съм се чувствала,сякаш няма никакъв смисъл в живота,но всъщност в бъдеще те очакват много хубави моменти,бъди сигурна.
Винаги нещата се оправят и винаги в живота ти ще има и тежки моменти,и много хубави. :)

Благодаря,надявам се наистина да открия истински приятели :(