PDA

View Full Version : Шампоан за тънка коса



bet3to
09-21-2011, 13:32
Значии ... Фризьорката ми каза да си взема шампоан за тънка коса, абе изобщо продукти за тънка коса. Може ли да ми предложите нещо. И също така възстановяващия шампоан на Орифлейм дали става за тая работа? :)

bloodymirror
09-21-2011, 13:46
Мани ги тия боклуци на Oriflame,купи си на Pantene Full and Thick

bet3to
09-21-2011, 13:54
Е защо боклуци. Много хора го ползват точно този шампоан и са изключително доволни. Все пак ти благодаря за отговора. Ще го опитам и този на Пантен :)

Hilary_
09-21-2011, 15:55
Това, че го ползват много хора не е равно на качество! ;)
Единственото, което ми идва на ума е една проф. серия, която действа като "ботокс" за косата, но действието й трае до 10 измивания, а и е скъпа.
От масовата козметика наистина не мога да ти препоръчам нещо, защото отдавна вече не им следя сериите.
А имаш ли представа защо ти е казала да е за тънка коса?
Смисъл с какъв проблем се бориш? (пърхот? омазняване?)

taamara
09-21-2011, 15:56
Най-добре детски шампоан :) А за допълнителните просукти за коса - има достатъчно в търговската мрежа за тънка и фина коса. Ако имаш възможност - професионални продукти.

Hilary_
09-21-2011, 15:59
Най-добре детски шампоан :)
Ако ползва лакове и слага подобни неща върху косата си, детския шампоан няма да ги отмива. :-o

bet3to
09-22-2011, 07:50
Това, че го ползват много хора не е равно на качество! ;)
Единственото, което ми идва на ума е една проф. серия, която действа като "ботокс" за косата, но действието й трае до 10 измивания, а и е скъпа.
От масовата козметика наистина не мога да ти препоръчам нещо, защото отдавна вече не им следя сериите.
А имаш ли представа защо ти е казала да е за тънка коса?
Смисъл с какъв проблем се бориш? (пърхот? омазняване?)
Нито едно от двете :). Просто ми е тънка.

kamice
09-22-2011, 08:34
http://static1.framar.bg/product/glis-kiur.jpg
Препоръчвам ти този.