PDA

View Full Version : Сприятеляване в гимназията



s0phie
09-21-2011, 13:45
Здравейте, вижте сега... имам някакъв проблем... сега съм 7ми клас и съм се приготвила да уча добре за да вляза някъде 8ми клас, но говоря за някоя хубава гимназия, но проблемът ми е следния: ... още от малка аз някак си движа с центъра на класа, т.е. все съм с '' готините на класа'' ако мога да го нарека така... разбирате ме за какво говоря... та, мисълта ми е, че ми е много чудно дали след 7ми клас ще си намеря пак приятели в новия клас, т.е. обяснете ми как седят нещата с приятелствата след 7ми клас! Много ви моля! Благодаря!

uleto37
09-21-2011, 14:53
Не разбирам какво има да се обяснява :-o Като си в нов клас,първо ще се запознаете и е нормално първите 2-3 дни да ви е "неудобно" или странно,но ще свикнете.Все ще си намериш някой и постепенно ще си обособите групички (ако го направите).
По-добре не го мисли това,защото колкото и да го мислиш нищо няма да промениш,ще става каквото става.
Успех на матурите!

lion69
09-23-2011, 14:37
ми да ти кажа аз сега съм 8 клас в гимназия и значи на 15 си говорих само с пича дет сме на един чин,на 16 отивам сутринта и всеки си седнал на чина и си зяпа я тела я химикалката и никой не говори и класа ми е видя мн тъп,ама вече до последния час всички се знаехме и стана яко,и сега целия клас сме си приятели :) споко не го мисли толкова

BlackSugar
09-23-2011, 16:15
Амии в общи линии ще преминеш през няколко етапа: класът ще ти се стори тъп, ще го харесаш, пак ще ти се стори тъп, възможно е да го намразиш, после ще се примириш и накрая ще приемеш, че хора има всякакви и не може да си приятел с всички. В общи линии се присъединяваш към някоя групичка, която ти е най-близка по манталитет и гледаш да се разбираш с всички останали. В зависимост от това колко си отворена вече ще си създадеш приятелства и с други хора в училище. Не се напрягай, бъди приятна, помагай на хората и накарай другите да те уважават

gummybear
09-23-2011, 17:51
Не разбирам какво има да се обяснява :-o Като си в нов клас,първо ще се запознаете и е нормално първите 2-3 дни да ви е "неудобно" или странно,но ще свикнете.Все ще си намериш някой и постепенно ще си обособите групички (ако го направите).
По-добре не го мисли това,защото колкото и да го мислиш нищо няма да промениш,ще става каквото става.
Успех на матурите!