PDA

View Full Version : Какво направих с девствената си ципа?



ted4ty
09-21-2011, 16:00
Значии имам въпрос относно девствената ципа...
Преди седмица вкарах половината си пръст.Вечерта,когато се избърсах имаше кръв?!Все още нямам цикъл,а и не може да е това,защото втори път кръв е нямало!?Възможно ли девствената ципа да бъде леко скъсана от половин пръст?!Не ми се вярва,но и цикъл нямам??От къде е тази кръв??Възможно ли е от спорт примерно,от резките движения да се скъса?Просто не мога да разбера?!Как ще се скъса от половин пръст?!Обаче и цикъл не е?Какво е??

П.П.Ако обичате без подигравки искам сериозни отговори,не мога да споделя на майка си,че съм се задоволявала !?

ted4ty
09-21-2011, 16:07
Как не разбрахте че девствената ципа е на ВХОДА на влагалището и няма значение дали ще си вкараш половин пръст, цял пръст или молив. Едва ли пръстите ти са достатъчно дебели, ама знае ли се... И да, възможно е да е от спорта.

Благодаря за бързия отговор.

Darinella
09-21-2011, 16:20
Възможно е от спорта. Ако за първи път пробваш с пръст, е възможно да е от това кръвта. Там мястото е доста деликатно.

ted4ty
09-21-2011, 16:36
Възможно е от спорта. Ако за първи път пробваш с пръст, е възможно да е от това кръвта. Там мястото е доста деликатно.

Просто не съм сигурна какво съм направила всъщност!Благодаря за отговора.

gabsit000
09-21-2011, 16:41
няма значение пръст ли ще е ...химикалка ли... спирала и т.н. явно ципата ти е прекалено тънка и явно се е скъсала при проникването на пръста ти във влагалището ..ако толкова те притеснява иди на лекар там със сигурност ще получиш адекватен отговор и съвет..

ted4ty
09-21-2011, 16:44
няма значение пръст ли ще е ...химикалка ли... спирала и т.н. явно ципата ти е прекалено тънка и явно се е скъсала при проникването на пръста ти във влагалището ..ако толкова те притеснява иди на лекар там със сигурност ще получиш адекватен отговор и съвет..

За това питам,защото кръвта бе малко...нз дали има връзка,но съм питала майка ми за първия и` път и при нея е имало съвсем малко кръв,тоест такава и` е била ципата и може да е наследвено.

granger
09-21-2011, 16:47
Ами от много неща може да е . Може да си се одрала.Възможно и да си я разкъсала, но честно казано се съмнявам. То ако ставаше с 1 пръст и без никаква болка.... все пак при всеки е различно. Ако искаш иди на гинеколог , той ще ти каже,ако има нещо.

NoMore
09-21-2011, 16:52
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?

ted4ty
09-21-2011, 16:54
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-o

DragonLady
09-21-2011, 16:55
Ами от много неща може да е . Може да си се одрала.Възможно и да си я разкъсала, но честно казано се съмнявам. То ако ставаше с 1 пръст и без никаква болка.... все пак при всеки е различно. Ако искаш иди на гинеколог , той ще ти каже,ако има нещо.

+1

Не е задължително да се е скъсал химена, може да си се наранила и затова да си прокървяла.

пс и стига сте се водили по акъла на глупавите ви приятелки ....

ted4ty
09-21-2011, 17:00
Ами от много неща може да е . Може да си се одрала.Възможно и да си я разкъсала, но честно казано се съмнявам. То ако ставаше с 1 пръст и без никаква болка.... все пак при всеки е различно. Ако искаш иди на гинеколог , той ще ти каже,ако има нещо.

+1

Не е задължително да се е скъсал химена, може да си се наранила и затова да си прокървяла.

пс и стига сте се водили по акъла на глупавите ви приятелки ....

Тя не ме е накарала да пробвам !! Просто ми сподели и реших и аз да опитам ?! Каквото и да е станало,каквато и да е причината да съм го направила,аз искам отговори от какво може да е тази кръв,а не съвети да не се водя по акъла на приятели !? И какво толкова бях възбудена,овлажнена и го направих??!

DragonLady
09-21-2011, 17:02
Съвети и възможни причини вече ти казаха хората, това, че ти не ги виждаш е друг въпрос.

sapphire5
09-21-2011, 17:07
емм.. възможно е да си я разкъсала... даже доста е вероятно. Пък може и да е и друго...не се притеснвай....тва е една ципа... не е златна айде сега :)

gabsit000
09-21-2011, 17:58
една приятелка може да ти каже че иска да скача от 10ят етаж да провери дали може да лети..ти дали ще я последваш.. ама все пак да се върна на темата не мисля,че има от какво да се притесняваш,щом кръвта е била малко...а и ако не продължи няма смисъл да се притесняваш..

cookie_master
09-21-2011, 18:03
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-oНа колко си? :-o

ted4ty
09-21-2011, 18:13
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-oНа колко си? :-o

14

annonimnna
09-21-2011, 19:09
Айде сега набийте момичето, за това, че се е задоволявало.
100 на 100 и вие сте го правили на тая вазраст, така, че задръжте си коментарите :)

По темата: Според мен не е нищо опасно и притеснително. Възможно е да ти е тънка ципата и да се е скъсала лесно.

DiabolicalSoul
09-21-2011, 21:10
как се вкарва половин пръст... решеш го на лентички ли, как?!??!?!?! :shock:

mims987
09-22-2011, 16:51
Айде наръсехте момичето..
просто си си разкъсала химена с пръста.. на него малко му трябва.. това си направила...

BonnieandClyde666
09-22-2011, 17:00
пхахаха бахти малоумщината :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

radie
09-23-2011, 13:54
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-oНа колко си? :-o

14

На 14 си и нямаш цикъл ?

ted4ty
09-23-2011, 14:54
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-oНа колко си? :-o

14

На 14 си и нямаш цикъл ?

Да нещо странно ли има?На баба ми й е дошло на 23 години.

buzzzz
09-23-2011, 15:09
23 :shock: :shock: :shock:
Ако до 16-годишна възраст не ти дойде, е нужна консултация с лекар!

insane7
09-23-2011, 15:57
Да нещо странно ли има?На баба ми й е дошло на 23 години.
:lol:
Не се сдържах.. съмнява ме да си си разкъсала химената
т'ва все пак е половин пръст, не е цял, нито два. Ама пък може, кой знае ..
след това продължи ли да тече кръв?

Shturrrche88
09-23-2011, 16:03
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-oНа колко си? :-o

14

На 14 си и нямаш цикъл ?

Да нещо странно ли има?На баба ми й е дошло на 23 години.
То това изобщо не е нормално... :shock:

ted4ty
09-23-2011, 16:18
23 :shock: :shock: :shock:
Ако до 16-годишна възраст не ти дойде, е нужна консултация с лекар!
еми аз съм на 14,а не на 16 защо се шокираш,че съм на 14 и нямам?

Кво значение има баба ми?Важно е на майка ми не съм ли права :-o На нея й е дошло в 9-ти клас!!И до 16 е нормално...не е текло втори път и днеска опитах с цял и не беше трудно,в смисъл лесно влезе!
И ако обичате глупавите коментари ги пазете за себе си !!

Shturrrche88
09-23-2011, 16:20
Кво значение има баба ми?Важно е на майка ми не съм ли права :-o На нея й е дошло в 9-ти клас!!И до 16 е нормално...не е текло втори път и днеска опитах с цял и не беше трудно,в смисъл лесно влезе!
И ако обичате глупавите коментари ги пазете за себе си !!
Майка ти няма никакво значение. Кога ще ти дойде на теб няма нищо общо, с това кога им е дошло на цялата ти женска рода. Защото на майка ти може да й е дошло в 9ти клас, а на теб да ти дойде другия месец, сещаш ли се?

insane7
09-23-2011, 16:22
трололо

ted4ty
09-23-2011, 16:23
Кво значение има баба ми?Важно е на майка ми не съм ли права :-o На нея й е дошло в 9-ти клас!!И до 16 е нормално...не е текло втори път и днеска опитах с цял и не беше трудно,в смисъл лесно влезе!
И ако обичате глупавите коментари ги пазете за себе си !!
Майка ти няма никакво значение. Кога ще ти дойде на теб няма нищо общо, с това кога им е дошло на цялата ти женска рода. Защото на майка ти може да й е дошло в 9ти клас, а на теб да ти дойде другия месец, сещаш ли се?

аз не казвам,че ще ми дойде също в 9-ти клас,просто
тя няма цици,логично е и аз да нямам ;; дошло й е късно,логично е и на мен да ми дойде късно!Все пак дъщерите приличат на майките си!!

Shturrrche88
09-23-2011, 16:25
Кво значение има баба ми?Важно е на майка ми не съм ли права :-o На нея й е дошло в 9-ти клас!!И до 16 е нормално...не е текло втори път и днеска опитах с цял и не беше трудно,в смисъл лесно влезе!
И ако обичате глупавите коментари ги пазете за себе си !!
Майка ти няма никакво значение. Кога ще ти дойде на теб няма нищо общо, с това кога им е дошло на цялата ти женска рода. Защото на майка ти може да й е дошло в 9ти клас, а на теб да ти дойде другия месец, сещаш ли се?

аз не казвам,че ще ми дойде също в 9-ти клас,просто
тя няма цици,логично е и аз да нямам ;; дошло й е късно,логично е и на мен да ми дойде късно!Все пак дъщерите приличат на майките си!!
Да, моята майка е 150см висока, аз съм 165см, тя е доста слаба, аз съм по-едра...на нея й е дошло в 7ми клас, на мен в 4ти...просто всичко едно към едно... :lol: :lol: :lol: :lol:

ted4ty
09-23-2011, 16:28
Кво значение има баба ми?Важно е на майка ми не съм ли права :-o На нея й е дошло в 9-ти клас!!И до 16 е нормално...не е текло втори път и днеска опитах с цял и не беше трудно,в смисъл лесно влезе!
И ако обичате глупавите коментари ги пазете за себе си !!
Майка ти няма никакво значение. Кога ще ти дойде на теб няма нищо общо, с това кога им е дошло на цялата ти женска рода. Защото на майка ти може да й е дошло в 9ти клас, а на теб да ти дойде другия месец, сещаш ли се?

аз не казвам,че ще ми дойде също в 9-ти клас,просто
тя няма цици,логично е и аз да нямам ;; дошло й е късно,логично е и на мен да ми дойде късно!Все пак дъщерите приличат на майките си!!
Да, моята майка е 150см висока, аз съм 165см, тя е доста слаба, аз съм по-едра...на нея й е дошло в 7ми клас, на мен в 4ти...просто всичко едно към едно... :lol: :lol: :lol: :lol:

Добре де,в крайна сметка това няма значение,много се отклонихме от темата...

Shturrrche88
09-23-2011, 16:29
Еми нали и аз това ти обяснявам, е няма никакво значение.
Мисля, че получи достатъчно логични отговори по темата си...

airHaos
09-23-2011, 16:40
Поне аз не съм чувал за момиче което никога не и е дошал никога .Не се притеснявай .

galet0
09-23-2011, 16:50
абе момиче спри с тая твоя майка и тая твоя баба,тъпо е.
ти си на 14 и не е нормално да ги вкарваш във всяко изречение,малко самостоятелност и лично пространство не вреди на никой

radie
09-23-2011, 17:22
Цикъл нямаш пръсти си тикаш... :?ч

Направих го от любопиство,защото една приятелка ми сподели,че го е правила :-oНа колко си? :-o

14

На 14 си и нямаш цикъл ?

Да нещо странно ли има?На баба ми й е дошло на 23 години.

23 :shock: Вече им идва на по 10 , а ти си на 14 и нямаш
:shock:

ted4ty
09-23-2011, 17:27
radie айде стига!До 16 е нормално !!Аз какво да направя,че вече им идва на момичетата на по 10 годинки,еми още по-гадно пък за тях!ДА!!На 14 съм навърших ги преди 3 седмици и нямам?!Да не зависи от мен кога ще ми дойде??

sapphire5
09-23-2011, 18:28
stfu :-)

Extremescream
09-23-2011, 18:35
О, хайде стига. Отговориха ти на въпроса, а никой тук не го грее на майка ти, на баба ти, леля ти или на теб кога им е дошло или не им е. А вие стига сте били в шок, че на 14 няма цикъл, не е странно, да ви кажа. Темата се заключва.