PDA

View Full Version : Искам да го зарадвам и да не го забравя



Anonimen05
09-21-2011, 16:24
Здравейте. Искам да помоля за малко помощ за изненада на гаджето ми. Искам да зарадвам любимия човек. Ходим от съвсем скоро, но той сега замина за 4 дена и искам като се върне да си направим един незабравим ден в нас. Аз съм на 14 и половина, а той на 15 и половина почти 16. Намислила съм да гледаме филм в нас, докато няма никой. Ще хапваме, ще гледаме. Та, може ли да ми предложите някакъв филм. Той харесва комедии, както и аз. Така, че да ми предложите от този жанр. Моля ви обаче да няма някви секс сцени, че ще ми стане неудобо. Нищо, че той го е правил. :D Искам някаква забавна и смешна комедия, че и двамата обичаме да се смеем. Също така предложете ми какво друго да правим. Не мога да измисля. Той беше искал да му потанцувам кючек с едно шалче и му бях обещала, въпреки че ме е срам.Така, че ще го направя и сигурно ще пеем караоке. :D С какво друго да се занимаваме, така че да си прекараме страхотно и да не го забравя. Хем да е зряло, хем някво детинско, абе незнам. :D Разбирате ли той на всичко се радва. Дори на една запалка на, която написах: Обичам те. Тя е адски грозна, ама той си я харесва и се фука. Момчето е свестно. Наястно е, че съм малка за секс, въпреки че той е правил и каза, че не го иска и за всичко си има време. Така, че искам да си прекараме страхотно. Какво мога да направя. Дайте някаква идея. Запален е много по коли, дори иска да става автомоньор и учи за такава работа. Забавен е весел, така че ще съм ви благодарна. Попринцип винаги се прекарваме страхотно, но дайте някакви предложения. Благодаря Ви предварително. Съжалявам, ако нещо съм объркала раздела. :-)

elysunny
09-21-2011, 18:29
според мен квото и да гледате, резултата ще е един...

Chacho
09-21-2011, 18:34
Сгответе си, гледайте "RRRrrrr" и купи презервативи.

nepowtorima
09-21-2011, 18:41
Предлагам няколко романтични комедийки.. You're Beautiful,Boys Over Flowers,Full House,Attic Kat,Delighful Girl Choon Hyang и др.
Мисля, че са по-подходящи за такова събиране на двама влюбени :)
с две ръце предлагам първия филм..

GetsugayaDAN
09-21-2011, 21:54
Само се надявам, че си наясно ако му предложиш да дойде у вас да гледате филм, че има голяма вероятност да си помисли за друг тип изненада (тоест да правите секс/любов)! Ако стане така което е много вероятно е хубаво да го имаш на предвид и да не стоиш като цапната с мотика и да му се обиждаш. Просто голяма част от момчетата било то добри,мили,нежни биха си го помислили. В това няма лошо и е съвсем нормално ! ВАЖНО : нямам предвид да го направиш с него ! Просто може да се заблуди, че му правиш намек.

Anonimen05
09-22-2011, 12:04
Не, не спокойно. :D Аз му казах, че само ще се забавляваме и нищо няма да правим, зашото хем съм малка, хем не съм готова. Предопредила съм го. :grin: И той каза спокойно, знам го това и няма проблеми. Така, че просто искам да се позабавляваме. И много благодаря за филмите. Аз също намерих няколко. Ще видим. :)

Anonimen05
09-22-2011, 12:05
според мен квото и да гледате, резултата ще е един...

Говорили сме на тази тема вече. Казах, че съм малка и не се чувствам готова. :)

Anonimen05
09-22-2011, 12:19
Аз мислех за филма Свекървище. :D Как мислите?

Limitless
09-22-2011, 16:46
Аз мислех за филма Свекървище. :D Как мислите?

Абе там някакъв филм :) много натискане .. и на 16 не е задължително да е секс :-D и други неща биха го зарадвали. и ако наистина искаш да го зарадваш или направи това което на него най-много му харесва или питай някой негов приятел.