PDA

View Full Version : Темичка за размисъл



Hermit
09-21-2011, 18:35
Някога замисляли ли сте се защо с времето страстта се загубва ? Защо единия от двамата започва да се държи много студено към другия, въпреки топлите чувства ?

nepowtorima
09-21-2011, 18:38
След известно време остава само свикването, че ти притежаваш този човек.. Случва се .. когато имате еднакво ежедневие.. не правите нищо, за да заздравите връзката си.. Причини много..

Chacho
09-21-2011, 18:38
Щото до 3 години отрочето ни ще е пораснало и ще може да пасе ливадата само, без да го защитаваме от другите глутници. Тогава трябва да осеменявам нови женски, за да си изпълня биологичния дълг.

elysunny
09-21-2011, 18:41
След известно време остава само свикването, че ти притежаваш този човек.. Случва се .. когато имате еднакво ежедневие.. не правите нищо, за да заздравите връзката си.. Причини много..

SisiStrange
09-21-2011, 18:41
Не мисля, че е задължително да се случи. Мисля, че става при хора, които са абсолютно нон стоп заедно и нямат странични интереси. Когато имате разни хобита и се занимавате и поотделно с нещо, не се вглъбявате толкова във връзката, не ви е единствен източник на вълнение и не се губи тръпката. Не ви става скучно един с друг. Хората, които водят разнообразен и най-вече активен (ако ще да стига понякога и до преумора) живот като че ли са по-щастливи като цяло.
Освен това трябва да се разнообразява секса. Той като замре, останалото също започва да тръгва натам. Но нови неща много.

Bozichko
09-21-2011, 19:56
Някога замисляли ли сте се защо с времето страстта се загубва ? Защо единия от двамата започва да се държи много студено към другия, въпреки топлите чувства ?

Няма такова нещо.... Това, че повечето двойки не могат да разнообразят и до украсят връзката си, няма нищо общо с това, че има хора, които години наред, не само запазват, ами и увеличават страстта помежду си. Всичко е до хората, които са заедно и начина им на живот. Познавам хора, които са женени повече от 20 години и като ги видя, като им видиш очите докато се гледат не можеш да познаеш, че са женени от 20 години :)

DragonLady
09-21-2011, 19:58
Не мисля, че е задължително да се случи. Мисля, че става при хора, които са абсолютно нон стоп заедно и нямат странични интереси. Когато имате разни хобита и се занимавате и поотделно с нещо, не се вглъбявате толкова във връзката, не ви е единствен източник на вълнение и не се губи тръпката. Не ви става скучно един с друг. Хората, които водят разнообразен и най-вече активен (ако ще да стига понякога и до преумора) живот като че ли са по-щастливи като цяло.
Освен това трябва да се разнообразява секса. Той като замре, останалото също започва да тръгва натам. Но нови неща много.

+1

kobrichka
09-21-2011, 20:06
Не мисля, че е задължително да се случи. Мисля, че става при хора, които са абсолютно нон стоп заедно и нямат странични интереси. Когато имате разни хобита и се занимавате и поотделно с нещо, не се вглъбявате толкова във връзката, не ви е единствен източник на вълнение и не се губи тръпката. Не ви става скучно един с друг. Хората, които водят разнообразен и най-вече активен (ако ще да стига понякога и до преумора) живот като че ли са по-щастливи като цяло.
Освен това трябва да се разнообразява секса. Той като замре, останалото също започва да тръгва натам. Но нови неща много.


Съгласна съм

annonimnna
09-21-2011, 22:53
Ха, не знам защо ама в момента съм в такава ситуация и никак не е приятна :|

GetsugayaDAN
09-21-2011, 23:24
Ха, не знам защо ама в момента съм в такава ситуация и никак не е приятна :|
Надявам се тази ситуация да не засяга не един а двама, защото не трябва мотане а бърза реакция !

annonimnna
09-21-2011, 23:27
Ха, не знам защо ама в момента съм в такава ситуация и никак не е приятна :|
Надявам се тази ситуация да не засяга не един а двама, защото не трябва мотане а бърза реакция !

Всъщност засяга само единия от нас :|
Вземам мерки, надявам се скоро всичко да се изясни :)

ledenakrasota
09-21-2011, 23:29
Абе има много хубаво обяснение какво е любов и какво обич. Разликата може да се види в употребата на думите. :)

bitchwolf
09-22-2011, 06:54
Сигурно защото с времето хората малко или много се променят.

magita
09-22-2011, 09:11
Сигурно защото с времето хората малко или много се променят.

според мен е, защото си остават същите. Ако се променяха да човека с/у теб щеше да му интересно да опознава новото в тебе

fenkaaa
09-22-2011, 09:27
След известно време остава само свикването, че ти притежаваш този човек.. Случва се .. когато имате еднакво ежедневие.. не правите нищо, за да заздравите връзката си.. Причини много..

Hilary_
09-22-2011, 09:28
Някога замисляли ли сте се защо с времето страстта се загубва ? Защо единия от двамата започва да се държи много студено към другия, въпреки топлите чувства ?
една дума: навик!! ..