PDA

View Full Version : Не мога да спра да мисля за нея..



Страници : [1] 2

npace
09-21-2011, 22:04
Има едно момиче - красива, умна, талантлива, с чувство за хумор - абе с 1 дума перфектна. С нея сме приятели, познаваме се отдавна и я харесвам от както я видях за пръв път, но напоследък почнахме да се виждаме по-често, в една компания, ходим на училище заедно. Когато съм около нея ми е супер яко, просто отвътре ми идва да се усмихвам, а когато видя нейната усмивка и забравям за всички шиба** неща които стават в живота ми, и ми идва да се разплача от радост. Но когато съм си вкъщи, или в училище, абе общо взето където и да съм си мисля за нея - какво е станало, какво съм могъл да направя по-добре, и тия мисли просто ме съсипват, имам чувството че ще полудея. Дори преди малко като си мислих за нея и защото няма да е в града тази седмица се разплаках (може би за пръв път от 2-3 години), и не просто се разплаках, а си ревах като малко момиченце. Тя в момента си няма приятел, но ме е страх да и призная какво изпитвам, защото ако нищо не стане (в което съм 90% сигурен) просто ще развали приятелството ни, може и да не го развали но ще се избягваме и ще се гледаме накриво, а предпочитам просто приятели, отколкото нищо, защото най-малкото ми дава причина да се будя с усмивка като знам например че след 2 часа ще ходим двамата към даскало. Честно за пръв път изпитвам толкова силни чувства и не знам какво да правя?

Chacho
09-21-2011, 22:09
Първо, дръпни си панталоните и си намери оная работа. Я, ти си бил момче!?!?

Второ, не искаш да сте само приятели. Не си търси оправдания, с които да се скриеш от евентуалния неуспех.

Трето, потърси друго момиче. Сигурно няма да ме послушаш, гадно е да ти го казвам, но тая история е по-предвидима от холивудски сюжет: запознаваш се с момиче, ставате много близки приятели, ти се влюбваш, признаваш си чувствата и тя те реже, защото за нея си само приятел. Ако искаш от едно момиче връзка, показвай й го от самото начало. Ще й станеш приятел после.

npace
09-21-2011, 22:14
Първо, дръпни си панталоните и си намери оная работа. Я, ти си бил момче!?!?

Второ, не искаш да сте само приятели. Не си търси оправдания, с които да се скриеш от евентуалния неуспех.

Трето, потърси друго момиче. Сигурно няма да ме послушаш, гадно е да ти го казвам, но тая история е по-предвидима от холивудски сюжет: запознаваш се с момиче, ставате много близки приятели, ти се влюбваш, признаваш си чувствата и тя те реже, защото за нея си само приятел. Ако искаш от едно момиче връзка, показвай й го от самото начало. Ще й станеш приятел после.

Прав си, не искам да сме просто приятели, и никъде не съм казал че искам, казах че е по-добре това от нищо.
И за "оная работа" дето говориш, няма да ми помогне много, т'ва не е като да пръднеш когато имаш разтройство.

arsenalllbaby
09-21-2011, 22:45
Признай й. Ако бях на нейното място, бих искала да знам, ако приятел изпитва нещо към мен.. Представи си като си хване гадже.. Как ще ги гледаш всеки ден заедно.. И ще се самоизмъчваш. И като прибавиш чуденето "Какво ли щеше да стане, ако й бях признал чувствата си?" става още по-зле.. Ако те обича и уважава като приятел, ще внимава ако си намери гадже.. Ще щади чувствата ти. Или няма да ти лафи за момчета, понеже ще знае, че ти е гадно. Поне аз така бих направила.. А ако и тя изпитва такива чувства - чудесно. Успех! : )))

ledenakrasota
09-21-2011, 22:47
Бъди честен. :)

Azoria
09-21-2011, 22:54
Колко много те разбирам... И аз съм в същото положение. Естествено бих те посъветвала да й кажеш,но не мога ,защото самата аз не си вярвам. Разбирам страха от загубата на приятелството,макар че не го искаш всъщност. Сещам се за една реплика от филм (няма да е дословно)- "Докато не вдигна телефона това си остава една неосъществена мечта,а не провал. "

annonimnna
09-21-2011, 22:57
Защо да не й признае?
Ами ако и тя изпитва нещо към него, но я е срам да си каже?
Рискувай, момче. В този свят без да опиташ нищо няма да постигнеш.
Доказано... :)

balu4ka
09-22-2011, 04:11
Признай й. Ако бях на нейното място, бих искала да знам, ако приятел изпитва нещо към мен.. Представи си като си хване гадже.. Как ще ги гледаш всеки ден заедно.. И ще се самоизмъчваш. И като прибавиш чуденето "Какво ли щеше да стане, ако й бях признал чувствата си?" става още по-зле.. Ако те обича и уважава като приятел, ще внимава ако си намери гадже.. Ще щади чувствата ти. Или няма да ти лафи за момчета, понеже ще знае, че ти е гадно. Поне аз така бих направила.. А ако и тя изпитва такива чувства - чудесно. Успех! : )))


Да.И аз те съветвам ,да се престрашиш.Поради горе изброениете причини.

npace
09-22-2011, 07:37
Ами аз си мисля да и правя малки намеци, не като просто приятел, и да видя как реагира, а не да си кажа всичко директно

Mi6inka
09-22-2011, 07:51
Спри да бъдеш страхливец и бъди искрен с нея. Ако чувствата са взаимни - чудесно !Ако не са... ще ти мине с времето и ще се влюбиш в друга.

Rolisten
09-22-2011, 08:14
Първо, дръпни си панталоните и си намери оная работа. Я, ти си бил момче!?!?

Второ, не искаш да сте само приятели. Не си търси оправдания, с които да се скриеш от евентуалния неуспех.

Трето, потърси друго момиче. Сигурно няма да ме послушаш, гадно е да ти го казвам, но тая история е по-предвидима от холивудски сюжет: запознаваш се с момиче, ставате много близки приятели, ти се влюбваш, признаваш си чувствата и тя те реже, защото за нея си само приятел. Ако искаш от едно момиче връзка, показвай й го от самото начало. Ще й станеш приятел после.

Това + че все пак за теб е по-добре да й кажеш(естествено по готин начин,не да се разревеш пред нея ;д ) - дори да те отреже със сигурност ще си вдигнеш малко увереността в себе си и току-виж си заприличал поне малко на мъж. Била идеална , бил си плакал като момиченце за нея , ОМГ ? На колко си ?

npace
09-22-2011, 08:22
Първо, дръпни си панталоните и си намери оная работа. Я, ти си бил момче!?!?

Второ, не искаш да сте само приятели. Не си търси оправдания, с които да се скриеш от евентуалния неуспех.

Трето, потърси друго момиче. Сигурно няма да ме послушаш, гадно е да ти го казвам, но тая история е по-предвидима от холивудски сюжет: запознаваш се с момиче, ставате много близки приятели, ти се влюбваш, признаваш си чувствата и тя те реже, защото за нея си само приятел. Ако искаш от едно момиче връзка, показвай й го от самото начало. Ще й станеш приятел после.

Това + че все пак за теб е по-добре да й кажеш(естествено по готин начин,не да се разревеш пред нея ;д ) - дори да те отреже със сигурност ще си вдигнеш малко увереността в себе си и току-виж си заприличал поне малко на мъж. Била идеална , бил си плакал като момиченце за нея , ОМГ ? На колко си ?
От сърце ти пожелавам да намериш момиче за което си струва да плачеш, и дано не изпадаш в ситуация като моята.

Rolisten
09-22-2011, 08:38
лс.

fenasf
09-22-2011, 08:40
Първо, дръпни си панталоните и си намери оная работа. Я, ти си бил момче!?!?

Второ, не искаш да сте само приятели. Не си търси оправдания, с които да се скриеш от евентуалния неуспех.

Трето, потърси друго момиче. Сигурно няма да ме послушаш, гадно е да ти го казвам, но тая история е по-предвидима от холивудски сюжет: запознаваш се с момиче, ставате много близки приятели, ти се влюбваш, признаваш си чувствата и тя те реже, защото за нея си само приятел. Ако искаш от едно момиче връзка, показвай й го от самото начало. Ще й станеш приятел после.

Верен отговор

npace
09-22-2011, 08:52
Целта ми не беше да се заяждам , пиша от личен опит,знам какво ти е ,а знам и колко си заблуден ,изпадал съм в подобна ситуация - тя е доста често срещана всъщност и общото е ,че всеки си мисли ,че другия разбираш ли ,"идея си няма аз колко съм влюбен и колко ми е тежко". Не е така братле :д Стегнах се ,казах й каквото имах да казвам по готин начин и с достойнство,а тя дори си имаше приятел за разлика от твоята.Отряза ме,стигнахме до баналностите "да си останем приятели" - ок ноу проблем от мен- беше ми гадно известно време,но в същото време си ми беше и много кеф,че този път не бях страхливеца,а от там и доста други неща в живота ми потръгнаха.Иначе е ясно,че след такава ситуация нещата трудно могат да са същите - намаляха разговорите,имаше ги неловките моменти,но сега се чудя и не мога да си спомня какво точно съм харесвал в нея.Такива са "големите" едностранни "влюбвания"..
Така като го кажеш е различно :)

elf4ety
09-22-2011, 15:00
Ами аз си мисля да и правя малки намеци, не като просто приятел, и да видя как реагира, а не да си кажа всичко директно

Мисля, че идеята ти за намеците е добра. Преди година най-добрия ми приятел ми каза, че ме харесва и честно казано аз също го харесвах. Може би не трябва да й казваш всичко наведнъж, давай постепенно, малко по малко. Аз поне така мисля (Но все пак не прекалено бавно, не губи много време).

againstyou
09-22-2011, 15:18
За момент забравих,че ти си момчето ама както и да е.Ако не искаш да и признаваш,за да не си развалите приятелството то тогава си намери друго момиче,не вярвам в даскалото ти да е само тя.

npace
09-22-2011, 16:58
Ами аз си мисля да и правя малки намеци, не като просто приятел, и да видя как реагира, а не да си кажа всичко директно

Мисля, че идеята ти за намеците е добра. Преди година най-добрия ми приятел ми каза, че ме харесва и честно казано аз също го харесвах. Може би не трябва да й казваш всичко наведнъж, давай постепенно, малко по малко. Аз поне така мисля (Но все пак не прекалено бавно, не губи много време).
Ми и аз така мисля, трябваше ми второ мнение, мерси.


Ако не искаш да и признаваш,за да не си развалите приятелството то тогава си намери друго момиче,не вярвам в даскалото ти да е само тя.

Този път ще се боря за ВЪРХА и докато има надежда няма да се откажа или да се примиря с по-малко!

Anonimen05
09-22-2011, 19:08
Признай й. Бъди искрен. При мен така стана, а сега сме си заедно. :-D Мислех го само за приятел. Споделяхме си по скайп, после на живо и накрая тръгнахме. Радвам се, за което. Може би и тя иска същото, но я е страх и срам. Ние момичетата не сме глупави и сигурно се е усетила, че искаш нещо повече. Признай и и давай смело. Много е хубаво, когато една любов се гради върху приятелство. :) Късмет, после може да разкажеш и дано не се разочароваш. Моля те обаче, ако те отреже не прави като другите момчета. Да почнеш да я наричаш курва и някакви такива, само защото не ти е отвърнала на чувствата. :)

elysunny
09-22-2011, 19:14
Ами аз си мисля да и правя малки намеци, не като просто приятел, и да видя как реагира, а не да си кажа всичко директно


добре мислиш

stynioo
09-22-2011, 19:21
Същата ситуация и при мен .. първо си мислех да не и казвам и да си останем приятели , след това размислих и започнах с намеци , но явно тя искаше да сме само приятели .. струва си да пробваш :)

npace
09-22-2011, 20:56
Признай й. Бъди искрен. При мен така стана, а сега сме си заедно. :-D Мислех го само за приятел. Споделяхме си по скайп, после на живо и накрая тръгнахме. Радвам се, за което. Може би и тя иска същото, но я е страх и срам. Ние момичетата не сме глупави и сигурно се е усетила, че искаш нещо повече. Признай и и давай смело. Много е хубаво, когато една любов се гради върху приятелство. :) Късмет, после може да разкажеш и дано не се разочароваш.
А има нещо странно при разговорите което не съм споменал, когато и пиша в скайп изобщо не е общителна, винаги аз започвам чата, отговаря ми само с "да", "не", "ахам" все едно не иска да говори с мен, и аз след 2-3 такива отговора спирам да и пиша шото почвам да се чуствам досаден, което е странно защото на живо много добре върви всичко, постоянно има тема за разговор дори в повечето пъти тя я подхваща.


Моля те обаче, ако те отреже не прави като другите момчета. Да почнеш да я наричаш к***а и някакви такива, само защото не ти е отвърнала на чувствата. :)

Не знам дали изобщо има нещо което може да направи, за да я обидя, най-малко пък ако не ми отвърне на чувствата ;)

ЕДИТ: офф почвам да звуча като пълен педера'ст, аз спирам да пиша, ако имате още съвети или мнения ще се радвам да ги чуя :)

vakanciqta
09-22-2011, 22:12
Не знам какво точно да те посъветвам . Ако сте много добри приятели ддз недей да рискуваш приятелството ви ,но ако рискуваш и се получи -- > ^_^ . Признай й , пък да видим :)

npace
09-22-2011, 22:30
Не знам какво точно да те посъветвам . Ако сте много добри приятели ддз недей да рискуваш приятелството ви ,но ако рискуваш и се получи -- > ^_^ . Признай й , пък да видим :)
Оф и аз от това се притеснявам брат, и винаги имам някакво чувство че нищо няма да стане м/у нас, не знам дали щото съм песимист попринцип или....

invisibl3
09-22-2011, 22:54
И при мен е същата ситуация... и ние сме много добри приятели с момичето в което съм влюбен, и моите опасения са същите, че можем да си развалим приятелството. Преди няколко дни тя скъса с гаджето си, защото вече нямала чувства към него. Следващите дни след това с нея много се забавлявахме, но само като приятели. От една страна ми се иска нещо повече, но от друга страна, не искам да развалям изграденото до тук приятелство. Не че ще ми се разсърди и няма да ми говори, ами вече няма да е същото... ще гледа когато говорим да не ме нарани по някакъв начин... както каза едно момиче по нагоре.

vakanciqta
09-22-2011, 23:08
Момиче съм бее !
Еми ... Който играе- печели .. Който не играе - седи и гледа Дързос и Красота ..

npace
09-22-2011, 23:10
Момиче съм бее !

Опа, извинявай! :D

vakanciqta
09-22-2011, 23:14
Н п ;)

FeelMyPain
09-22-2011, 23:16
Едно време така признах на една приятелка и сега като се видим на улицата дори не се поздравяваме.Готов ли си да поемеш този риск?

ledenakrasota
09-22-2011, 23:19
Едно време така признах на една приятелка и сега като се видим на улицата дори не се поздравяваме.Готов ли си да поемеш този риск?

Ако му е истинска приятелка ще се опита да го разбере и ще му даде време да преодолее чувствата си, ако не го харесва така. :)

FeelMyPain
09-22-2011, 23:21
В заблуда си.След признанието, нещата ще станат зле.Ще има много неловки моменти.Много мълчание.Постепенно времето, което са прекарвали заедно ще започне да намалява, докато 1 ден изчезне напълно.Мдам.

vakanciqta
09-22-2011, 23:22
Ти ако си се изтапанчил (FeelMyPain ) по най-селския начин много ясно ,че така ще стане ... :D :D

Chacho
09-22-2011, 23:22
В заблуда си.След признанието, нещата ще станат зле.Ще има много неловки моменти.Много мълчание.Постепенно времето, което са прекарвали заедно ще започне да намалява, докато 1 ден изчезне напълно.Мдам.

Утре съм се разбрал с една мацка, която не ми споделяше чувствата, да излезем на кафе. Ще й разкажа тая история.

FeelMyPain
09-22-2011, 23:25
Дано помогна да топнеш чушката. 8-)




Не съм се изтапанчил, дори имах основателни причина да смятам, че момичето има чувства към мен, но греда.Затова съветвам автора първо да се увери, че момичето НАИСТИНА има чувства към него..

ledenakrasota
09-22-2011, 23:27
Дано помогна да топнеш чушката. 8-)




Не съм се изтапанчил, дори имах основателни причина да смятам, че момичето има чувства към мен, но греда.Затова съветвам автора първо да се увери, че момичето НАИСТИНА има чувства към него..

Какво чувствително момче :)

FeelMyPain
09-22-2011, 23:28
Сриваш ми реномето. 8-)

npace
09-22-2011, 23:28
Дано помогна да топнеш чушката. 8-)
съветвам автора първо да се увери, че момичето НАИСТИНА има чувства към него..

И как предлагаш да го направя това? :booooomb:

Chacho
09-22-2011, 23:30
Тия неща се забелязват. Колко често си говорите за на-на-най-на?

ledenakrasota
09-22-2011, 23:30
Сриваш ми реномето. 8-)


И мило.

FeelMyPain
09-22-2011, 23:31
"неволни" докосвания
намеци
увери се, че си няма някой
по-нататък покана на кафе/кино
ако се съгласи да излезете само 2мата и си минал успешно всички предишни стъпки - рискуваш

ledenakrasota
09-22-2011, 23:32
"неволни" докосвания
намеци
увери се, че си няма някой
по-нататък покана на кафе/кино
ако се съгласи да излезете само 2мата и си минал успешно всички предишни стъпки - рискуваш

И услужливо. 8-)

FeelMyPain
09-22-2011, 23:36
На теб с какво да ти услужа?

ledenakrasota
09-22-2011, 23:37
На теб с какво да ти услужа?

Нищо! :oops: :oops:

FeelMyPain
09-22-2011, 23:39
Аз щ'а оправя аз тебе..

ledenakrasota
09-22-2011, 23:40
Аз щ'а оправя аз тебе..

Гледам.

npace
09-22-2011, 23:41
"неволни" докосвания
намеци
увери се, че си няма някой
по-нататък покана на кафе/кино
ако се съгласи да излезете само 2мата и си минал успешно всички предишни стъпки - рискуваш
Ами намеци не, често иска да се снимаме заедно, ако това изобщо значи нещо :(
Ми така явно с намеци ще стане, ще я поканя на кафе и ще се разбере.


Аз: Свободна ли след училище?
Да: Да,защо?
Аз: Ми мислих си може да излезем на кафе, или да се разходим просто, без тва нямам кво да правя?

Как звучи? Много изтъркано?

Chacho
09-22-2011, 23:42
Не е нужно всичко да стане на едно кафе.


И по-добре й дай нещо по-категорично. Утре ще те водя на кафе. В толкова и в толкова, еди-къде-си.

FeelMyPain
09-22-2011, 23:46
Не не не нее н и 2та варианта са шит.
Ако ще я каниш го направи така, че да усети, че нещата стават сериозни, но и остави и вратичка да се измъкне, ако не иска нещата да стават сериозни. 8-)




-Дават много хубав филм утре, а няма с кой да ида да го гледам, искаш ли да ме придружиш? - примерно

npace
09-22-2011, 23:46
Не е нужно всичко да стане на едно кафе.

Не е нужно ама всичко ще си проличи като почнем да говорим сериозно.


И по-добре й дай нещо по-категорично. Утре ще те водя на кафе. В толкова и в толкова, еди-къде-си.

Това звучи все едно я задължавам да дойде, а не е така..

Chacho
09-22-2011, 23:47
А защо да не я задължиш?

npace
09-22-2011, 23:48
Не не не нее н и 2та варианта са шит.
Ако ще я каниш го направи така, че да усети, че нещата стават сериозни, но и остави и вратичка да се измъкне, ако не иска нещата да стават сериозни. 8-)
Ами точно това ми трябва попринцип





-Дават много хубав филм утре, а няма с кой да ида да го гледам, искаш ли да ме придружиш? - примерно

За киното работата не върви щото е само 1 в града и е в окаяно състояние.. Ако евентуално искам да късам с някое момиче може да я заведа там. Дай някой конкретен пример за кафе или разходка.


А защо да не я задължиш?

Че какъв съм и аз че да я задължавам :?

FeelMyPain
09-22-2011, 23:53
Искаш ли да излезем ДВАМАТА на кафе?

Задължителната дума е двамата, без компании а у, би трябвало да се досети.

Chacho
09-22-2011, 23:56
Че какъв съм и аз че да я задължавам :?

Мъжът във връзката? А и не я задължаваш, винаги може да каже не. Просто да е една идея по-решително.

npace
09-22-2011, 23:57
Искаш ли да излезем ДВАМАТА на кафе?

Задължителната дума е двамата, без компании а у, би трябвало да се досети.
Xa! За това не се бях сетил :lol: Ама тя не е глупава, ще схване какво имам предвид.

Chacho
09-22-2011, 23:59
Искаш ли да излезем ДВАМАТА на кафе?

Задължителната дума е двамата, без компании а у, би трябвало да се досети.
Xa! За това не се бях сетил :lol: Ама тя не е глупава, ще схване какво имам предвид.

Ще схване и може да не иска, и ще го използва като задна вратичка да вземе приятелките си. Instant cockblock.

npace
09-23-2011, 00:02
Искаш ли да излезем ДВАМАТА на кафе?

Задължителната дума е двамата, без компании а у, би трябвало да се досети.
Xa! За това не се бях сетил :lol: Ама тя не е глупава, ще схване какво имам предвид.

Ще схване и може да не иска, и ще го използва като задна вратичка да вземе приятелките си. Instant cockblock.
Е тва вече е прекалено, ако не иска ще ми каже просто че не иска? Нали?

ledenakrasota
09-23-2011, 00:02
Защо просто не й кажеш, че искаш да поговориш с някого за нещо много важно и лично? Искаш някой да те изслуша. Направи се на сад и ще й разтуптиш сърчицето. Сама ще дойде. :)

npace
09-23-2011, 00:03
Защо просто не й кажеш, че искаш да поговориш с някого за нещо много важно и лично? Искаш някой да те изслуша. Направи се на сад и ще й разтуптиш сърчицето. Сама ще дойде. :)
Всичко хубаво ама за какво важно и лично нещо ще и говоря :)

Chacho
09-23-2011, 00:03
Искаш ли да излезем ДВАМАТА на кафе?

Задължителната дума е двамата, без компании а у, би трябвало да се досети.
Xa! За това не се бях сетил :lol: Ама тя не е глупава, ще схване какво имам предвид.

Ще схване и може да не иска, и ще го използва като задна вратичка да вземе приятелките си. Instant cockblock.
Е тва вече е прекалено, ако не иска ще ми каже просто че не иска? Нали?

По-скоро можеш да очакваш розовите слончета да превземат Гренландия и да посадят текилови дървета.

ledenakrasota
09-23-2011, 00:05
Защо просто не й кажеш, че искаш да поговориш с някого за нещо много важно и лично? Искаш някой да те изслуша. Направи се на сад и ще й разтуптиш сърчицето. Сама ще дойде. :)
Всичко хубаво ама за какво важно и лично нещо ще и говоря :)


Абе, това е само предлог да дойде сама. Не загряваш. На нас ни става много тъжно и сме съпричастни към момчета с проблем, които търсят съвет и помощ от нас. :)

Chacho
09-23-2011, 00:13
Pity sex :smt056

npace
09-23-2011, 00:22
Искаш ли да излезем ДВАМАТА на кафе?

Задължителната дума е двамата, без компании а у, би трябвало да се досети.
Xa! За това не се бях сетил :lol: Ама тя не е глупава, ще схване какво имам предвид.

Ще схване и може да не иска, и ще го използва като задна вратичка да вземе приятелките си. Instant cockblock.
Е тва вече е прекалено, ако не иска ще ми каже просто че не иска? Нали?

По-скоро можеш да очакваш розовите слончета да превземат Гренландия и да посадят текилови дървета.

Абе като се замисля - прав си. Ще го обмисля, да няма вратички, трябва ми да или не.

Chacho
09-23-2011, 00:23
Ок, само да питам нещо информативно.


Какъв физически контакт поддържате. Държане за ръце / прегръдки / целувки някакви / шамарчета / галене?

npace
09-23-2011, 00:29
Ок, само да питам нещо информативно.


Какъв физически контакт поддържате. Държане за ръце / прегръдки / целувки някакви / шамарчета / галене?
Еми държане за ръце не, прегръдки някой път като се видим, но най-често е хай-файв, шамарчета може като се лигавим, иначе има опъване на бузите, рошене на косата, ами това общо взето :(

nyancat
09-23-2011, 03:16
Не съм прочел другите мнения,но ще ти кажа само едно нещо.Попаднеш ли в"friend zone" няма смисъл да се мъчиш.По-добре ходи си намери друга.

cigarettekisses
09-23-2011, 09:17
Не съм прочел другите мнения,но ще ти кажа само едно нещо.Попаднеш ли в"friend zone" няма смисъл да се мъчиш.По-добре ходи си намери друга.
Така е,но не е задължително(поне при мен) 8-)

Chacho
09-23-2011, 09:18
Не съм прочел другите мнения,но ще ти кажа само едно нещо.Попаднеш ли в"friend zone" няма смисъл да се мъчиш.По-добре ходи си намери друга.
Така е,но не е задължително(поне при мен) 8-)

Ти не беше ли момиче?

cigarettekisses
09-23-2011, 09:21
Не съм прочел другите мнения,но ще ти кажа само едно нещо.Попаднеш ли в"friend zone" няма смисъл да се мъчиш.По-добре ходи си намери друга.
Така е,но не е задължително(поне при мен) 8-)

Ти не беше ли момиче?
Да..Имам предвид,че като ми стане приятел,по някое време може да се окаже,че го харесвам и т.н. или просто още в началото да е било така,но той да си е нямал идея за това.

Chacho
09-23-2011, 09:25
Щом казваш.

jordaaan
09-23-2011, 12:08
Не съм прочел другите мнения,но ще ти кажа само едно нещо.Попаднеш ли в"friend zone" няма смисъл да се мъчиш.По-добре ходи си намери друга.
пич май си прекалил с форумите
а по темата... имам подобен проблем на главата си, само че доста по-сериозен, но в момента тя си седи в тях и е адски объркана защото стигна до там че преди няколко дни дойде до входа ми и ми каза че ме обича... а в началото тя само знаеше кой съм.... в продължение на адски много време само тя ми беше в главата не ми обръщаше никакво внимание...
ако и кажеш всичко директно ще се уплаши и ще се затвори в себе си дори и да има няккави чувства няма да ти ги признае, по-добър вариянт е просто изведнаж да си промениш държанието към нея, да се държиш малко по-студено- да не и лижеш гъза, както правиш в момента (сигурен съм!), но едновременно с това да и показваш че държиш на нея и я харесваш ... малко повече близост ....но не се натрапвай .. просто трябва да ги усетиш нещата.



.... пиша малко несвързано, но и аз не съм с всичкия си вмомента!

npace
09-23-2011, 20:27
Ми това е явно, ще процедирам както казах по-горе, и като има някакво развитие ще пиша ако някой го интересува! :)

6y6kyy
09-23-2011, 21:12
Ми това е явно, ще процедирам както казах по-горе, и като има някакво развитие ще пиша ако някой го интересува! :)
Мен ме интересува, изчетох темата и ми стана интересно, така че пиши как се развиват нещата. :)

npace
09-23-2011, 21:27
Ми това е явно, ще процедирам както казах по-горе, и като има някакво развитие ще пиша ако някой го интересува! :)
Мен ме интересува, изчетох темата и ми стана интересно, така че пиши как се развиват нещата. :)
Ами ок, тя се връща от село в неделя така че не очаквайте тия дни , но задължително ще пиша като/ако стане нещо.

npace
09-25-2011, 19:33
Тази вечер пак бяхме навън заедно. Като си пусна любимата песен клекнах зад нея погалих я по раменете, поиграх си с косата. По-късно я изпратих до тях, каза "Мерси че ме изпрати" :) Общо взето това е тая вечер

FeelMyPain
09-25-2011, 19:59
Само 2мата ли бяхте като я изпрати?
И ако отговорът ти е "да" - ти си идиот. :lol:

npace
09-25-2011, 20:01
Само 2мата ли бяхте като я изпрати?
И ако отговорът ти е "да" - ти си идиот. :lol:
Да, що да съм идиот. Смисъл знам че съм идиот :Д ама в тоя случай що?

FeelMyPain
09-25-2011, 20:05
Не изпращаш момиче без да я целунеш на раздяла.Ти филми не си ли гледал?

npace
09-25-2011, 20:07
Не изпращаш момиче без да я целунеш на раздяла.Ти филми не си ли гледал?
Еми не знам не ми се струва подходящо.

FeelMyPain
09-25-2011, 20:09
Не съм прочел другите мнения,но ще ти кажа само едно нещо.Попаднеш ли в"friend zone" няма смисъл да се мъчиш.По-добре ходи си намери друга.
Насочи се към този коментар тогава.

galet0
09-25-2011, 20:11
супер мила тема

и не ги слушай,че като ти е приятелка няма да стане.
винаги има и надежда,а може и тя да те харесва,няма как да си сигурен (:


и да,пробвай просто да я целунеш и след това виж как ще реагира или нещо такова

npace
09-25-2011, 20:16
супер мила тема

и не ги слушай,че като ти е приятелка няма да стане.
винаги има и надежда,а може и тя да те харесва,няма как да си сигурен (:


и да,пробвай просто да я целунеш и след това виж как ще реагира или нещо такова
Мерси, няма значение кво говорят - докато има надежда ще се старая.
А за целувката, аз попринцип ги усещам тия моменти - когато трябва да стане нещо или да направя нещо, и ми е помагало доста това в отношенията с хората, сега просто не го усещам :)

galet0
09-25-2011, 20:26
супер мила тема

и не ги слушай,че като ти е приятелка няма да стане.
винаги има и надежда,а може и тя да те харесва,няма как да си сигурен (:


и да,пробвай просто да я целунеш и след това виж как ще реагира или нещо такова
Мерси, няма значение кво говорят - докато има надежда ще се старая.
А за целувката, аз попринцип ги усещам тия моменти - когато трябва да стане нещо или да направя нещо, и ми е помагало доста това в отношенията с хората, сега просто не го усещам :)

ами тогава просто поговори с нея,истина е,че може по някакъв начин да загубите приятелството си,обаче пък може да стане нещо супер красиво.

и го кажи така,че да те разбере(смисъл,така както го описа в тази тема,бъди честен с нея),не да се притесняваш като първокласник на първия си учебен ден ;д

npace
09-25-2011, 20:33
супер мила тема

и не ги слушай,че като ти е приятелка няма да стане.
винаги има и надежда,а може и тя да те харесва,няма как да си сигурен (:


и да,пробвай просто да я целунеш и след това виж как ще реагира или нещо такова
Мерси, няма значение кво говорят - докато има надежда ще се старая.
А за целувката, аз попринцип ги усещам тия моменти - когато трябва да стане нещо или да направя нещо, и ми е помагало доста това в отношенията с хората, сега просто не го усещам :)

ами тогава просто поговори с нея,истина е,че може по някакъв начин да загубите приятелството си,обаче пък може да стане нещо супер красиво.

и го кажи така,че да те разбере(смисъл,така както го описа в тази тема,бъди честен с нея),не да се притесняваш като първокласник на първия си учебен ден ;д
Ами принципно мога да и го кажа, но мисля да поработя още малко над отношенията ни, да я накарам да ме чуства по-близък.
В главата си съм го измислил всичко просто ми е малко трудно да го обясня тук :)

galet0
09-25-2011, 20:35
супер мила тема

и не ги слушай,че като ти е приятелка няма да стане.
винаги има и надежда,а може и тя да те харесва,няма как да си сигурен (:


и да,пробвай просто да я целунеш и след това виж как ще реагира или нещо такова
Мерси, няма значение кво говорят - докато има надежда ще се старая.
А за целувката, аз попринцип ги усещам тия моменти - когато трябва да стане нещо или да направя нещо, и ми е помагало доста това в отношенията с хората, сега просто не го усещам :)

ами тогава просто поговори с нея,истина е,че може по някакъв начин да загубите приятелството си,обаче пък може да стане нещо супер красиво.

и го кажи така,че да те разбере(смисъл,така както го описа в тази тема,бъди честен с нея),не да се притесняваш като първокласник на първия си учебен ден ;д
Ами принципно мога да и го кажа, но мисля да поработя още малко над отношенията ни, да я накарам да ме чуства по-близък.
В главата си съм го измислил всичко просто ми е малко трудно да го обясня тук :)
О,хубаво е,че имаш нещо като..план!
Пожелаваме ти успех (:

npace
09-25-2011, 20:38
супер мила тема

и не ги слушай,че като ти е приятелка няма да стане.
винаги има и надежда,а може и тя да те харесва,няма как да си сигурен (:


и да,пробвай просто да я целунеш и след това виж как ще реагира или нещо такова
Мерси, няма значение кво говорят - докато има надежда ще се старая.
А за целувката, аз попринцип ги усещам тия моменти - когато трябва да стане нещо или да направя нещо, и ми е помагало доста това в отношенията с хората, сега просто не го усещам :)

ами тогава просто поговори с нея,истина е,че може по някакъв начин да загубите приятелството си,обаче пък може да стане нещо супер красиво.

и го кажи така,че да те разбере(смисъл,така както го описа в тази тема,бъди честен с нея),не да се притесняваш като първокласник на първия си учебен ден ;д
Ами принципно мога да и го кажа, но мисля да поработя още малко над отношенията ни, да я накарам да ме чуства по-близък.
В главата си съм го измислил всичко просто ми е малко трудно да го обясня тук :)
О,хубаво е,че имаш нещо като..план!
Пожелаваме ти успех (:
Еми мерси ше ми трябва :)

DespicableMe
09-25-2011, 20:49
Интересно.Имам абсолютно същия проблем.. :?
късмет с момичето

npace
09-25-2011, 21:03
Интересно.Имам абсолютно същия проблем.. :?
късмет с момичето
Мерси брат успех и на теб! :smt023

Chacho
09-25-2011, 21:10
galet0, много мили коментари душицееее :))))))))

npace, по-добре не взимай съвети от жена за това, как се свалят жени. Колко често го правят според теб? А колко са наясно с това, което искат? Истината е, че тези, които знаят, не ти се иска да им чуваш коментарите.


Не чувстваш момента, но нали в това е въпроса, да си го създадеш. Приеми сексуалността си, намери онова желание в себе си, което те кара да и свалиш дрехите със зъби, да я опреш в една стена и да й сториш неща, за които да не иска да говори после, но с мислите за които да заспива. Демонстирай това. Осъзнай, че жените не смятат това за нещо лошо, половината копнеят за такава интимност и искат да открият подходящият човек, който да им го предложи. Това плюс 1-2 напудрени неща в характера ти и ще имаш много по-големи шансове, отколкото ако действаш така притеснително.

Освободи си тестостерона и не се притеснявай от него, нали той те прави мъж?

DespicableMe
09-25-2011, 21:15
Интересно.Имам абсолютно същия проблем.. :?
късмет с момичето
Мерси брат успех и на теб! :smt023Мерси,но не мисля че ми трябва.
Както теб,така и мен ме е страх за приятелството,затова ще си мълча и ще чакам чувствата леко и постепенно да си отидат.

npace
09-25-2011, 21:16
galet0, много мили коментари душицееее :))))))))

npace, по-добре не взимай съвети от жена за това, как се свалят жени. Колко често го правят според теб? А колко са наясно с това, което искат? Истината е, че тези, които знаят, не ти се иска да им чуваш коментарите.


Еми не го правят често, ама нали на тях им го правят, и знаят кво искат как го харесват затова дори съм по склонен да приема съвет от жена.



Не чувстваш момента, но нали в това е въпроса, да си го създадеш. Приеми сексуалността си, намери онова желание в себе си, което те кара да и свалиш дрехите със зъби, да я опреш в една стена и да й сториш неща, за които да не иска да говори после, но с мислите за които да заспива. Демонстирай това. Осъзнай, че жените не смятат това за нещо лошо, половината копнеят за такава интимност и искат да открият подходящият човек, който да им го предложи. Това плюс 1-2 напудрени неща в характера ти и ще имаш много по-големи шансове, отколкото ако действаш така притеснително.

Освободи си тестостерона и не се притеснявай от него, нали той те прави мъж?
Не разбрах в крайна сметка какво предлагаш да направя, като действие конкретно.

npace
09-25-2011, 21:19
Интересно.Имам абсолютно същия проблем.. :?
късмет с момичето
Мерси брат успех и на теб! :smt023Мерси,но не мисля че ми трябва.
Както теб,така и мен ме е страх за приятелството,затова ще си мълча и ще чакам чувствата леко и постепенно да си отидат.
Ти си знаеш най-добре положението в което се намираш, ама според мен трябва да опиташ, нямам предвид да и кажеш директно, ами постепенно, с намеци, пък ако нищо не стане, здраве да е.

DespicableMe
09-25-2011, 21:26
Ще го измисля някак.

npace
09-25-2011, 21:28
Ще го измисля някак.
Ако знаеш и аз колко вечери съм го мислил :Д , дори и преди да пиша тук, вече ми е по-чисто.

DespicableMe
09-25-2011, 21:43
Ще го измисля някак.
Ако знаеш и аз колко вечери съм го мислил :Д , дори и преди да пиша тук, вече ми е по-чисто.Абе то и аз съм мислил,мислил ама явно нищо не съм измислил

Chacho
09-25-2011, 21:48
Еми не го правят често, ама нали на тях им го правят, и знаят кво искат как го харесват затова дори съм по склонен да приема съвет от жена.


Какво една жена казва, какво мисли и как действа са три различни неща. Не ми е зор колко мазоли ще настъпя с писаниците си, излез навън и се убеди сам. Жените, които ти казват, че размерът има значение, че не искат гальовни мухльовци, че искат мъжът до тях да мирише на мъж, са тези, които наистина можеш да послушаш. Тези, които ти разправят в каква плюшена играчка трябва да се превърнеш, да им обръщаш внимание постоянно, да си изразяваш чувствата и да плачеш, когато ти се плаче, просто не знаят какво искат. Когато се изправят двата стереотипа пред тях, единият ще им е верното приятелче, другият ще ги подмокря, пази и кара да се чувстват жени. Може да живеем в 21 век, но инстинкитите са ни от преди 2000 века.





Не разбрах в крайна сметка какво предлагаш да направя, като действие конкретно.

Опитвам се да не ти казвам как да действаш конкретно, а да намериш нагласата, с която сам да намираш правилните действия. Излъчваш това, което мислиш и това, което си. Когато дадеш свобода на мъжествеността в съзнанието си, това и ще излъчваш. Няма да имаш нужда от действия, въздуха покрай теб ще е пълен с феромони и ще се чете страстта и решителността в очите ти.



И мъжете, и жените сме табла с бутончета. Въпросът е да натискаш правилните. Цялата тая механичност може да ти звучи изкуствено и горзно, но карай се на естествения подбор, по неговия софтуер функционираме.


Можеш да приемеш или да отхвърлиш това, което ти казвам. Не след дълго и двамата ще станем от компютъра и аз няма да имам проблем. А ти ще трябва да си намериш решение. Поне, каквото и да излезе, опитът винаги е безценен.

ledenakrasota
09-25-2011, 22:11
npace, стига си мислил! Вече сигурно си я изпуснал. Още мисли и ще дойде 21,12,20121г. :D :D Просто го направи.! Ще си покаже как. :)

npace
09-25-2011, 22:25
npace, стига си мислил! Вече сигурно си я изпуснал. Още мисли и ще дойде 21,12,20121г. :D :D Просто го направи.! Ще си покаже как. :)
Не мога така да реша и хоп, не съм импулсивен човек.

ledenakrasota
09-25-2011, 22:27
npace, стига си мислил! Вече сигурно си я изпуснал. Още мисли и ще дойде 21,12,20121г. :D :D Просто го направи.! Ще си покаже как. :)
Не мога така да реша и хоп, не съм импулсивен човек.

И аз не съм. Винаги всичко премисля, но прекаленото премисляне вреди! :)

npace
09-25-2011, 22:29
npace, стига си мислил! Вече сигурно си я изпуснал. Още мисли и ще дойде 21,12,20121г. :D :D Просто го направи.! Ще си покаже как. :)
Не мога така да реша и хоп, не съм импулсивен човек.

И аз не съм. Винаги всичко премисля, но прекаленото премисляне вреди! :)
Значи ме разбираш :)

ledenakrasota
09-25-2011, 22:30
Значи ме разбираш :)

Перфектно, но това вреди и още докато се вкарваш в някакви филми птичето ще отлети. :)

npace
09-25-2011, 22:34
Значи ме разбираш :)

Перфектно, но това вреди и още докато се вкарваш в някакви филми птичето ще отлети. :)
Толкова време не е отлетяло, че сега ли :?
Еми не сериозно знам че може да стане така ама нищо не мога да предприема още несигурен съм :?

ledenakrasota
09-25-2011, 22:35
Плюй си една скаутска и го направи. Каквото ще да става! Ако е писано ще стане! :-)

Chacho
09-25-2011, 22:35
несигурен съм :?

Което е неустоимо

npace
09-25-2011, 22:38
Плюй си една скаутска и го направи. Каквото ще да става! Ако е писано ще стане! :-)
Прекалено е важно за мен да го решавам на 1 скаутска :D

ledenakrasota
09-25-2011, 22:39
Плюй си една скаутска и го направи. Каквото ще да става! Ако е писано ще стане! :-)
Прекалено е важно за мен да го решавам на 1 скаутска :D


Абе, ще те набия,бе! :-x :-x :smt064 :smt064 :smt064 :smt064 :smt064


Отивай! :smt068 :smt068

npace
09-25-2011, 22:41
Плюй си една скаутска и го направи. Каквото ще да става! Ако е писано ще стане! :-)
Прекалено е важно за мен да го решавам на 1 скаутска :D


Абе, ще те набия,бе! :-x :-x :smt064 :smt064 :smt064 :smt064 :smt064


Отивай! :smt068 :smt068
Сега или веднага? :D

ledenakrasota
09-25-2011, 22:42
Веднага! :-x :-x :-x

npace
09-25-2011, 22:44
Веднага! :-x :-x :-x
Тя спи, ще се получи кофти момент :D

ledenakrasota
09-25-2011, 22:45
Веднага! :-x :-x :-x
Тя спи, ще се получи кофти момент :D


Като стане с една хубава роза :-)

FeelMyPain
09-25-2011, 22:45
И баща и с бухалката.. :lol:

DespicableMe
09-25-2011, 22:46
ква бухалка
с въздушната пушка
:lol:

npace
09-25-2011, 22:46
Може да я събудя със серенада :smt007 :D

Chacho
09-25-2011, 22:46
И баща и с бухалката.. :lol:

Тогава ще трябва да действа в стил "чук и бег"

npace
09-25-2011, 22:47
ква бухалка
с въздушната пушка
:lol:
Разваляте романтиката в цялата ситуация, чесно :D

ledenakrasota
09-25-2011, 22:48
Развалихте романтиката ми! :smt063 :smt063 :smt063

Chacho
09-25-2011, 22:49
Антъй! Let the raping begin. Кой-кой набара.

FeelMyPain
09-25-2011, 22:49
една баба един път как ме мери със саксии.. :lol:

Chacho
09-25-2011, 22:50
Ахахахаха, е на тва му се вика свалка :D

npace
09-25-2011, 22:51
Не ми спамете в темата че глави ще хвърчат :o :D

FeelMyPain
09-25-2011, 22:52
не бе аз отидох да офертирам внучка й ама явно бабата нещо ревнуваше :lol:

ledenakrasota
09-25-2011, 22:53
не бе аз отидох да офертирам внучка й ама явно бабата нещо ревнуваше :lol:


"Офертираш" :shock:

Както мен ли ме офертира :lol: :lol:

Chacho
09-25-2011, 22:53
Е то по онова време са се плащали тия внучки, ти с празни ръце...

npace, ще спамим, докато се решиш да забързаш темпото. За ся е постно :-P

FeelMyPain
09-25-2011, 22:55
не бе аз отидох да офертирам внучка й ама явно бабата нещо ревнуваше :lol:


"Офертираш" :shock:

Както мен ли ме офертира :lol: :lol:
Нещо такова. :)








Не бях с празни ръце, носих...балончета. 8-)

ledenakrasota
09-25-2011, 22:56
Нещо такова. :)








Не бях с празни ръце, носих...балончета. 8-)

На бабата може да не са й харесали цветовете...

FeelMyPain
09-25-2011, 22:56
или да е била алергична към банани :neutral:

npace
09-25-2011, 22:57
:smt096

ledenakrasota
09-25-2011, 22:58
:smt096


Ти още ли си тук? :-x

Chacho
09-25-2011, 22:58
Подбирай си подаръците! Аз нося от онея парфюми, дето ги стискаш и пръскат. Върши раота

npace
09-25-2011, 22:59
:smt096


Ти още ли си тук? :-x
Ей сега, хващам китарата и отивам под прозорчето и :-o

FeelMyPain
09-25-2011, 23:00
Ще знам какво да нося вече като ида на гости на извънземната ми афера.

Chacho
09-25-2011, 23:03
Ето ти текст за серенадата:

Дрънкам на китара гол пред вас,
отвори ми вратата в този късен час.
Само аз ти свиря, изпъдих си бенда.
Нека ти покажа, колко твърд ми е инстумента.

npace
09-25-2011, 23:03
Ей за отрицателно време изписахте 2 страници с глупости, евала :smt040

npace
09-25-2011, 23:06
Ето ти текст за серенадата:

Дрънкам на китара гол пред вас,
отвори ми вратата в този късен час.
Само аз ти свиря, изпъдих си бенда.
Нека ти покажа, колко твърд ми е инстумента.
И излиза тя:

"Остави ме да спя,
да не те обезкостя,
гласът ти е все 1 цвилиш,
пък и не можеш да свириш"

ledenakrasota
09-25-2011, 23:08
Ще знам какво да нося вече като ида на гости на извънземната ми афера.

:shock: :shock: К`ва извънземна, бе?

FeelMyPain
09-25-2011, 23:09
Ти веднага я контрираш
С мен не бъди толкова сурова
Спермата ми не е като отрова
Знам че искаш да я кусаш
Цяла нощ на х*я да ми се друсаш

FeelMyPain
09-25-2011, 23:10
Ще знам какво да нося вече като ида на гости на извънземната ми афера.

:shock: :shock: К`ва извънземна, бе?
Ти поне трябваше да се усетиш, искаш ли жокер? :oops:

ledenakrasota
09-25-2011, 23:11
Ще знам какво да нося вече като ида на гости на извънземната ми афера.

:shock: :shock: К`ва извънземна, бе?
Ти поне трябваше да се усетиш, искаш ли жокер? :oops:


Дори не е афера! O:) O:)

Chacho
09-25-2011, 23:12
Въвлчени сме в любовната игра.
Защото знам, че женското не е да.
Палатката опънал съм отдавна тука,
ясно е кой пред вратата до зори ще чука.

npace
09-25-2011, 23:12
Вие хубаво си спамите, ама аз трябва да лягам. Айде утре най-вероятно ще пиша вечерта :)

Chacho
09-25-2011, 23:13
Вие хубаво си спамите, ама аз трябва да лягам. Айде утре най-вероятно ще пиша вечерта :)

Ей, стегни се и мъжката. Не бързай, но без мишкавене!

FeelMyPain
09-25-2011, 23:13
мхм, ти на всички се предлагаш... :(

ledenakrasota
09-25-2011, 23:13
Вие хубаво си спамите, ама аз трябва да лягам. Айде утре най-вероятно ще пиша вечерта :)


Какво си направил, иначе ще те пребия :-) :-) :-)

ledenakrasota
09-25-2011, 23:14
мхм, ти на всички се предлагаш... :(


Ех, мечти. Видяхте една снимка и дай да пробвате да си топнете чушлето малко. :razz:

FeelMyPain
09-25-2011, 23:15
Много на сериозно се взимаш, миличка.

ledenakrasota
09-25-2011, 23:16
Много на сериозно се взимаш, миличка.

Нищо такова. Това е форон за забавления. :P

FeelMyPain
09-25-2011, 23:17
Радвам се, че го осъзнаваш.
Аре идвай да ти пренаредя керемидите.

ledenakrasota
09-25-2011, 23:18
Радвам се, че го осъзнаваш.
Аре идвай да ти пренаредя керемидите.


Ох, не мога. Трябва да си лягам. Айде, лека. :-)

FeelMyPain
09-25-2011, 23:23
"трябва"
Майка ти ли ти каза да лягаш? :lol:

6y6kyy
09-26-2011, 18:40
К'во стана бря?! Днес нещо по - така ? :D

ledenakrasota
09-26-2011, 18:42
И аз тръпна в очакване, но момчето каза , че ще пише по-късно . :D

6y6kyy
09-26-2011, 18:49
И аз тръпна в очакване, но момчето каза , че ще пише по-късно . :D
Аз съм си го сложил в предпочитани да следя дали пише, че ми е много интересно! :D

npace
09-26-2011, 19:15
Ехе има интерес към темата ми,радвам се!
Значи първо да ви кажа че това момиче всеки ден става все по-красиво!
Еми забавно беше тази вечер, ама беше много малко. Танцувахме двамата на музика (разбирайте тя ми показваше движения - аз се мъчих да ги повтарям :lol: щото тя тренира спортни танци). Както и да е беше много забавно всички се смяха, починахме малко и тя каза че трябва да се прибира, аз и предложих да я изпратя пак и тя каза "Ми ако ти се разкарва", супер яко ми стана щото преди ми викаше "Недей се разкарва" или нещо такова, което аз приемах като "НЕ", и така де говорихме си изпратих я до тях, нямаше целувка... (да идиот съм ама не мисля че е времето още). Важното е че ставаме по-близки всеки ден, не знам какво ми прави това момиче просто като съм до нея светя направо :D дори сега ми е някво супер яко :grin:

ledenakrasota
09-26-2011, 19:17
Ехе има интерес към темата ми,радвам се!
Значи първо да ви кажа че това момиче всеки ден става все по-красиво!
Еми забавно беше тази вечер, ама беше много малко. Танцувахме двамата на музика (разбирайте тя ми показваше движения - аз се мъчих да ги повтарям :lol: щото тя тренира спортни танци). Както и да е беше много забавно всички се смяха, починахме малко и тя каза че трябва да се прибира, аз и предложих да я изпратя пак и тя каза "Ми ако ти се разкарва", супер яко ми стана щото преди ми викаше "Недей се разкарва" или нещо такова, което аз приемах като "НЕ", и така де говорихме си изпратих я до тях, нямаше целувка... (да идиот съм ама не мисля че е времето още). Важното е че ставаме по-близки всеки ден, не знам какво ми прави това момиче просто като съм до нея светя направо :D дори сега ми е някво супер яко :grin:


Дай ми линк към фейса й и ще и пратя това ти съобщение. Само за това, че тя те кара да се чувстваш така ще се разтопи. :oops:

npace
09-26-2011, 19:19
Не мерси :D
Иначе дано и тя да мисли като теб :)

6y6kyy
09-26-2011, 19:20
Ехе има интерес към темата ми,радвам се!
Значи първо да ви кажа че това момиче всеки ден става все по-красиво!
Еми забавно беше тази вечер, ама беше много малко. Танцувахме двамата на музика (разбирайте тя ми показваше движения - аз се мъчих да ги повтарям :lol: щото тя тренира спортни танци). Както и да е беше много забавно всички се смяха, починахме малко и тя каза че трябва да се прибира, аз и предложих да я изпратя пак и тя каза "Ми ако ти се разкарва", супер яко ми стана щото преди ми викаше "Недей се разкарва" или нещо такова, което аз приемах като "НЕ", и така де говорихме си изпратих я до тях, нямаше целувка... (да идиот съм ама не мисля че е времето още). Важното е че ставаме по-близки всеки ден, не знам какво ми прави това момиче просто като съм до нея светя направо :D дори сега ми е някво супер яко :grin:
Брао, брао! :) Ти поне напредваш, а аз само седя и я гледам в час и нищо не й казвам през междучасията .. Само веднъж си писахме малко във фейсбук и т'ва е..

npace
09-26-2011, 19:24
Ехе има интерес към темата ми,радвам се!
Значи първо да ви кажа че това момиче всеки ден става все по-красиво!
Еми забавно беше тази вечер, ама беше много малко. Танцувахме двамата на музика (разбирайте тя ми показваше движения - аз се мъчих да ги повтарям :lol: щото тя тренира спортни танци). Както и да е беше много забавно всички се смяха, починахме малко и тя каза че трябва да се прибира, аз и предложих да я изпратя пак и тя каза "Ми ако ти се разкарва", супер яко ми стана щото преди ми викаше "Недей се разкарва" или нещо такова, което аз приемах като "НЕ", и така де говорихме си изпратих я до тях, нямаше целувка... (да идиот съм ама не мисля че е времето още). Важното е че ставаме по-близки всеки ден, не знам какво ми прави това момиче просто като съм до нея светя направо :D дори сега ми е някво супер яко :grin:
Брао, брао! :) Ти поне напредваш, а аз само седя и я гледам в час и нищо не й казвам през междучасията .. Само веднъж си писахме малко във фейсбук и т'ва е..
Много е кофти така, знам :smt087
Ама погледни от добрата страни, чисто статистически имаш по-голям шанс от мен за каквото и да е защото:
Момичето е от твоя клас и
Сте на една възраст

ledenakrasota
09-26-2011, 19:26
Аз също много трудно говоря за чувствата си. :) Винаги съм задържала нещата в себе си, защото ме е било страх от отхвърляне. Понякога съм съжалявала. Друг път-не. :) Но по-добре действайте. Без страх не става! Опитът учи! :)

6y6kyy
09-26-2011, 19:29
Ехе има интерес към темата ми,радвам се!
Значи първо да ви кажа че това момиче всеки ден става все по-красиво!
Еми забавно беше тази вечер, ама беше много малко. Танцувахме двамата на музика (разбирайте тя ми показваше движения - аз се мъчих да ги повтарям :lol: щото тя тренира спортни танци). Както и да е беше много забавно всички се смяха, починахме малко и тя каза че трябва да се прибира, аз и предложих да я изпратя пак и тя каза "Ми ако ти се разкарва", супер яко ми стана щото преди ми викаше "Недей се разкарва" или нещо такова, което аз приемах като "НЕ", и така де говорихме си изпратих я до тях, нямаше целувка... (да идиот съм ама не мисля че е времето още). Важното е че ставаме по-близки всеки ден, не знам какво ми прави това момиче просто като съм до нея светя направо :D дори сега ми е някво супер яко :grin:
Брао, брао! :) Ти поне напредваш, а аз само седя и я гледам в час и нищо не й казвам през междучасията .. Само веднъж си писахме малко във фейсбук и т'ва е..
Много е кофти така, знам :smt087
Ама погледни от добрата страни, чисто статистически имаш по-голям шанс от мен за каквото и да е защото:
Момичето е от твоя клас и
Сте на една възраст
Бе за възръстта не знам дали има някакво значение, ама определено това, че задължително ще я видя през деня наистина увеличава шанса ми, но предпочитам да я познавах от преди, защото сега нова гимназия, нов клас и тепърва се опознаваме. Ами ти на колко си и съответно момичето на колко е? :D

npace
09-26-2011, 19:30
Ехе има интерес към темата ми,радвам се!
Значи първо да ви кажа че това момиче всеки ден става все по-красиво!
Еми забавно беше тази вечер, ама беше много малко. Танцувахме двамата на музика (разбирайте тя ми показваше движения - аз се мъчих да ги повтарям :lol: щото тя тренира спортни танци). Както и да е беше много забавно всички се смяха, починахме малко и тя каза че трябва да се прибира, аз и предложих да я изпратя пак и тя каза "Ми ако ти се разкарва", супер яко ми стана щото преди ми викаше "Недей се разкарва" или нещо такова, което аз приемах като "НЕ", и така де говорихме си изпратих я до тях, нямаше целувка... (да идиот съм ама не мисля че е времето още). Важното е че ставаме по-близки всеки ден, не знам какво ми прави това момиче просто като съм до нея светя направо :D дори сега ми е някво супер яко :grin:
Брао, брао! :) Ти поне напредваш, а аз само седя и я гледам в час и нищо не й казвам през междучасията .. Само веднъж си писахме малко във фейсбук и т'ва е..
Много е кофти така, знам :smt087
Ама погледни от добрата страни, чисто статистически имаш по-голям шанс от мен за каквото и да е защото:
Момичето е от твоя клас и
Сте на една възраст
Бе за възръстта не знам дали има някакво значение, ама определено това, че задължително ще я видя през деня наистина увеличава шанса ми, но предпочитам да я познавах от преди, защото сега нова гимназия, нов клас и тепърва се опознаваме. Ами ти на колко си и съответно момичето на колко е? :D
Ами аз съм на 16, тя е на 17. Струва ви се малко ама на тая възраст границата е голяма..
Пък и е по-кофти като момчето е по-малко :(

Chacho
09-26-2011, 19:34
6у6kуу, като не се познавате, вземете се опознайте по-така...

ledenakrasota
09-26-2011, 19:37
Защо ме изключвате :(

npace
09-26-2011, 19:38
Защо ме изключвате :(
Моля? :D

ledenakrasota
09-26-2011, 19:40
Защо ме изключвате :(
Моля? :D

Споделям си проблема с чувствата и не ме нахъсвате както аз вас. :(

FeelMyPain
09-26-2011, 19:43
Признай си чувствата към мен. :oops:

npace
09-26-2011, 19:45
Защо ме изключвате :(
Моля? :D

Споделям си проблема с чувствата и не ме нахъсвате както аз вас. :(
О изобщо не съм ти видял поста сигурно съм прочел направо от следващия, ми какво да ти кажа, не си сама, и аз трудно говоря за чувствата си, дори пред близки приятели ми е трудно, кво да говоря за момиче. Тук иначе ми е някво по-лесно щото не ви познавам :д

ledenakrasota
09-26-2011, 19:45
Признай си чувствата към мен. :oops:


оо, нема такива. :P

FeelMyPain
09-26-2011, 19:46
Не толкова грубо де..

6y6kyy
09-26-2011, 19:46
Защо ме изключвате :(
Моля? :D

Споделям си проблема с чувствата и не ме нахъсвате както аз вас. :(
Ами, според мен съм малък за да ти давам съвети и поучения, колко си голяма? А иначе не знам какво друго да ти кажа, освен да бъдеш по - уверена в себе си когато изпитваш нещо, да го показваш без страх, пък каквото стане, стане.. :)
П.П. Аз съм на 14 ..
П.П.2 chacho именно това смятам да направя, проблема ме е, че се притеснявам, че няма да мога да намеря тема за разговор и тя ще ме усети, че съм притеснен.. Но в най - скоро време ще действам! Не възнамерявам да се туткам още дълго.. :?

ledenakrasota
09-26-2011, 19:48
6y6kyy, когато го усети ще се развълнува, защото явно ще имаш нещо важно за казване. Особено след като не говорите често за чувствата си. :)

Chacho
09-26-2011, 19:49
П.П.2 chacho именно това смятам да направя, проблема ме е, че се притеснявам, че няма да мога да намеря тема за разговор и тя ще ме усети, че съм притеснен.. Но в най - скоро време ще действам! Не възнамерявам да се туткам още дълго.. :?

Ще реши, че си притеснителен, защото не намираш тема за разговор, а не защото я гледаш постоянно и не я заговаряш?

ledenakrasota
09-26-2011, 19:53
П.П.2 chacho именно това смятам да направя, проблема ме е, че се притеснявам, че няма да мога да намеря тема за разговор и тя ще ме усети, че съм притеснен.. Но в най - скоро време ще действам! Не възнамерявам да се туткам още дълго.. :?

Ще реши, че си притеснителен, защото не намираш тема за разговор, а не защото я гледаш постоянно и не я заговаряш?

И аз така. Като съм срамежлива и мога да издълбая дупка в пода от нервност... :D

6y6kyy
09-26-2011, 19:53
П.П.2 chacho именно това смятам да направя, проблема ме е, че се притеснявам, че няма да мога да намеря тема за разговор и тя ще ме усети, че съм притеснен.. Но в най - скоро време ще действам! Не възнамерявам да се туткам още дълго.. :?

Ще реши, че си притеснителен, защото не намираш тема за разговор, а не защото я гледаш постоянно и не я заговаряш?
Хах, ами не .. тя естествено не знае, че я гледам и какво си мисля, какво чувствам и изобщо каквото и да било. Искам да кажа, че се притеснявам, когато я заговоря, да не се зачервя примерно или пък казваме си 2 думи и после мъртвешко мълчание, неловки моменти.... и цялата ми работа заминава на кино.

npace
09-26-2011, 19:56
Аз поне винаги си намирам тема на разговор, може и най-идиотското нещо да е ама е по-добре от мълчанието :)

6y6kyy
09-26-2011, 20:01
Аз поне винаги си намирам тема на разговор, може и най-идиотското нещо да е ама е по-добре от мълчанието :)
E, разбира се. И на мен не можеш да ми спреш устата, когато говоря с приятел/ка независимо от пола. Просто, когато говоря с тях, не обмислям каква реакция може да последва от тяхна страна, еди си кое как е прозвучало, дали е идиотщина или не .. то дори и да е, аз ще ги разсмея. Просто страхът от непознатото надделява при мен.

Chacho
09-26-2011, 20:06
когато говоря с тях, не обмислям каква реакция може да последва от тяхна страна, еди си кое как е прозвучало, дали е идиотщина или не .. то дори и да е, аз ще ги разсмея.

Е така се дръж при запознанства и няма да имаш грешка. "Бъди себе си", сигурно си го чувал. Още нещо е в твоя полза: не е въпроса, дали си казал нещо тъпо, а дали това те притеснява. Така че самочувствието поправя всичко.

ledenakrasota
09-26-2011, 20:10
Вместо да се тревожиш винаги завързвай разговора с по-общи теми като филми, интереси, хобита, този онзи...

Аз мога да плямпам до утре за историята на Египет, Индия, Гърция, Италия, Испания; астрономия, изкуства, политика... :oops:

6y6kyy
09-26-2011, 20:12
когато говоря с тях, не обмислям каква реакция може да последва от тяхна страна, еди си кое как е прозвучало, дали е идиотщина или не .. то дори и да е, аз ще ги разсмея.

Е така се дръж при запознанства и няма да имаш грешка. "Бъди себе си", сигурно си го чувал. Още нещо е в твоя полза: не е въпроса, дали си казал нещо тъпо, а дали това те притеснява. Така че самочувствието поправя всичко.
Именно, това много добре го знам.. но аз просто няма как да мина без притеснение.. едно от нещата, които не харесвам в себе си .. :?
Тука на човека му обърнахме темата на " Всеки с проблемите си" :D Стига толкова сме му спамили.. аз и без това трябва да пиша кирливи немски думи :-o

npace
09-26-2011, 20:12
Просто нямам търпение да стане утре и като я видя в междучасието да ми се усмихне и направо да експлодирам от радост :grin:

ledenakrasota
09-26-2011, 20:14
Просто нямам търпение да стане утре и като я видя в междучасието да ми се усмихне и направо да експлодирам от радост :grin:


Измисли някакъв лаф, който само вие двамата да си го разбирате. :) И като го чуе, да се сеща за теб.

npace
09-26-2011, 20:17
Е как да стане това ;с
Ако някой път като сме само 2та и някой да каже няква глупост, после да си я повтаряме само ние ще си я разбираме, ама така да я измисля :(
Едит: не знам дали ме разбра ама... :D

Chacho
09-26-2011, 20:20
Измисли й прякор или нарицателно тогава.

npace
09-26-2011, 20:21
Измисли й прякор или нарицателно тогава.
Това по-става, пък и ще е по яко, щото и тя ми вика по странен начин.
Ще помисля :)

ledenakrasota
09-26-2011, 20:22
Е как да стане това ;с
Ако някой път като сме само 2та и някой да каже няква глупост, после да си я повтаряме само ние ще си я разбираме, ама така да я измисля :(
Едит: не знам дали ме разбра ама... :D


Ще те трепя! :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 Нямаш въображение.

-Я, изцапала си се!
И тя гледа надолу. А ти с пръст й докосваш носа.
-Хвана се!- й се хилиш.

Като при малките деца, но ще й е забавно. :)
Караш я да се усмихва.

npace
09-26-2011, 20:26
Това закачките добре, има си ги за това идея не ми трябва, аз мислих че говорим за друго :o

Chacho
09-26-2011, 20:29
-Я, имаш нещо на гърдите. Ужасно е, махни го.
Поглежда надолу.
-Какво имам?
-Сутиен :?

ledenakrasota
09-26-2011, 20:30
-Я, имаш нещо на гърдите. Ужасно е, махни го.
Поглежда надолу.
-Какво имам?
-Сутиен :?

Аз ти говоря за нещо мило и сладко! :smt075 :smt075

npace
09-26-2011, 20:30
-Я, имаш нещо на гърдите. Ужасно е, махни го.
Поглежда надолу.
-Какво имам?
-Сутиен :?
Хахаха :D :D :D

Chacho
09-26-2011, 20:31
Аз ти говоря за нещо мило и сладко! :smt075 :smt075

Аз изказвам възмущението си от това :P

npace
09-26-2011, 20:32
Забавно е ама на мен наистина ми трябва нещо по мило :?

Chacho
09-26-2011, 20:34
Или да почнеш да си показваш нуждите.

ledenakrasota
09-26-2011, 20:34
Забавно е ама на мен наистина ми трябва нещо по мило :?

Подари й зайче с посвещение! :-) :-)

galet0
09-26-2011, 20:36
Aуу подари и цветя!
Или не,всъщност само едно цвете,по-хубаво е

И няква плюшена играчка,да

Chacho
09-26-2011, 20:38
Нееее, ще те развалят ;( Не ги слушай! \:D/

ledenakrasota
09-26-2011, 20:39
Нееее, ще те развалят ;( Не ги слушай! \:D/

Тогава да си покаже нуждите, ли ? :smt118

npace
09-26-2011, 20:41
Между другото скоро ми се радваше че някакво момче от тренировките и подарило обеци, и си мислих да ѝ подаря нещо, но така и не го измислих.
Ама ми трябва нещо което да казва "Радвам се че те имам в живота си" не "Искам да се оженя за теб" :D

galet0
09-26-2011, 20:43
Между другото скоро ми се радваше че някакво момче от тренировките и подарило обеци, и си мислих да ѝ подаря нещо, но така и не го измислих.
Ама ми трябва нещо което да казва "Радвам се че те имам в живота си" не "Искам да се оженя за теб" :D

Нее не не само не говори изтъркани неща

Просто бъди честен.

npace
09-26-2011, 20:44
Аз нищо няма да говоря, само ще и дам подаръка, но на този етап ще е прекалено ако и подаря 1 голяма мечка с 1 сърце и да пише "I love you" :?

6y6kyy
09-26-2011, 20:47
EDIT: Лелее аз седя и рефрешвам една и съща страница и си мисля, че никой не пише :lol: :lol:

Chacho
09-26-2011, 20:57
Глей сега, разбирам, че не искаш да влезеш в стереотипа на онзи тип момчета, които гледат да ударят максимална бройка какички за седмица и да си стоят самци. Но не може и да отиваш в другата крайност. Докато само градиш приятелство и не започнеш да показваш, че имаш намерения за нещо повече, няма да станат нещата. Ще си й останеш приятел.

Не се опитвай да я купиш с подаръчета. Първо трябва да я накараш да иска подарък от теб. Да я накараш да чака някаква подобна стъпка, за да има въобще смисъл от нея. А не да й загатнеш с действието, че искаш да тръпне за теб по такъв начин. Обърни си схемата.

И промяната трябва да настъпи вътре в теб, а не в поведението ти. То ще е само следствие. В съзнанието си си насадил идеята, че трябва да се притесняваш от реакциите й, трябва да я спечелиш, трябва да стане постепенно, трябва да я глезиш, т.н. Да, но това е взаимен процес, а не едностранен. Както ти ще правиш всички тези неща за нея, така очаквай от нея същото. Ако не го получаваш, отдръпни се, ако го получаваш - поощрявай я с действия от твоя страна. Имаш си лично мнение и лични нужди, заставай зад тях.



@ledenakrasota, в този смисъл по-горе, да - трябва да си изразява нуждите. Не става на въпрос за секс, макар че имам чувството, че си е хвърлил либидото в тъмница. Това е алтернативата на това да й изплямпа в лицето, че я харесва, бла-бла-бла, която е много по-добра. С личността й ще й покаже, че е от оня тип момчета, които стават за нещо повече от сладки приказки.

ledenakrasota
09-26-2011, 20:59
@ledenakrasota, в този смисъл по-горе, да - трябва да си изразява нуждите. Не става на въпрос за секс, макар че имам чувството, че си е хвърлил либидото в тъмница. Това е алтернативата на това да й изплямпа в лицето, че я харесва, бла-бла-бла, която е много по-добра. С личността й ще й покаже, че е от оня тип момчета, които стават за нещо повече от сладки приказки.

Какво си чел? Изкуството на общуването?

Chacho
09-26-2011, 21:08
И за да не звучат като празни приказки, макар че не знам дали го споменавах тук. Преди около 5 години, ехеее, в 9 клас някъде, в продължение на 6-7 месеца харесвах едно момиче. Пишехме си в скайп, говорехме си в училище и ме разбираше перфектно. Умна, забавна и там квото и на теб ти идва на акъл да опишеш твойто момиче, с две думи - единствената. Хваща си приятел, аз чаках, подкрепях я, после се разделиха. Намеквах й, намеквах й, но тя си хвана друго момче. През това време ми обясняваше колко съм ценен за нея и аз се надявах да види свестното момче в мен, защото "все попадала на глупаци". И така след известно време реших, че сме много близки, че няма никой сега до нея, и че е крайно време да действам. На 8 март цъфнах в училище с една роза и стихче, изтъпанчих се пред целия клас посредата на часа, прекъснах госпожата и си изпех песните, подарих и розата и... ми каза, че ще си помисли. Една седмица после ме отбягваше, после още една, докато накрая схванах намека. Още хранех надежди, че се чуди, докато не спря с една кола с новия й приятел и ми предложи да ме закарат към нас, че се прибирах. Е, абсолютен хуй.


Сега й благодаря, защото ми отвори очите. За 6 месеца след случката бяхме прекъснали всякакви контакти, но понеже бяхме в един клас, не можехме да се отбягваме вечно и малко по малко почнахме да комуникираме. Не след дълго се чувствахме пак изкючително близки и до края на 12 клас винаги беше до мен и имахме дори по-крепко приятелство, защото вече гледах с други очи на нея, чисто приятелски.


По-късно имах още една такава история, макар че не гоних дълго момичето, тогава окончателно си взех поука и ми се решиха проблемите.




Ти си прецени дали искаш да попадаш в същия капан, но аз тоя филм съм го гледал и му знам края.

npace
09-26-2011, 21:09
@Chacho пак нищо конкретно не ми даваш. Казваш ми "трябва да се промениш", "обърни схемата". Добре ама как? Как да я накарам да очаква такива действия от мен?

Chacho
09-26-2011, 21:09
@ledenakrasota, в този смисъл по-горе, да - трябва да си изразява нуждите. Не става на въпрос за секс, макар че имам чувството, че си е хвърлил либидото в тъмница. Това е алтернативата на това да й изплямпа в лицето, че я харесва, бла-бла-бла, която е много по-добра. С личността й ще й покаже, че е от оня тип момчета, които стават за нещо повече от сладки приказки.

Какво си чел? Изкуството на общуването?

Не, не ми харесва тя. Изчел съм доста други.

Chacho
09-26-2011, 21:10
@Chacho пак нищо конкретно не ми даваш. Казваш ми "трябва да се промениш", "обърни схемата". Добре ама как? Как да я накарам да очаква такива действия от мен?

Е ето ти конкретния съвет: И промяната трябва да настъпи вътре в теб, а не в поведението ти. То ще е само следствие. В съзнанието си си насадил идеята, че трябва да се притесняваш от реакциите й, трябва да я спечелиш, трябва да стане постепенно, трябва да я глезиш, т.н. Да, но това е взаимен процес, а не едностранен. Както ти ще правиш всички тези неща за нея, така очаквай от нея същото. Ако не го получаваш, отдръпни се, ако го получаваш - поощрявай я с действия от твоя страна. Имаш си лично мнение и лични нужди, заставай зад тях.



Да не говорим, че и цяла книга ти пратих, която е написана от много по-опитни хора от мен.

ledenakrasota
09-26-2011, 21:13
И аз си видях горе историята. Но бяха цели 4 години чакане. :lol: :lol: :(

npace, не можеш да накараш някого, но можеш да разбереш дали иска. И вместо да питаш как, защо и т.н. започни да действаш, защото всеки път ти пишем едно и също и все питаш. Като питаш не си разбрал нищо от казаното. Не си го осъзнал.

npace
09-26-2011, 21:15
Разбирам какво ми казвате но не мисля че това е начина - ДА или НЕ.

Chacho
09-26-2011, 21:16
Истината е, че нямаш опит. Даваме ти съвети, но лижеш сол през витрина.

npace
09-26-2011, 21:17
Истината е, че нямаш опит. Даваме ти съвети, но лижеш сол през витрина.
Истина е че нямам опит, не го крия и не съм го крил. И благодаря на всеки един който е писал в темата ми и се е опитал да ми помогне, но в крайна сметка аз преценявам за мене си как ще е най-добре да стане нали :)

ledenakrasota
09-26-2011, 21:20
Истината е, че нямаш опит. Даваме ти съвети, но лижеш сол през витрина.
Истина е че нямам опит, не го крия и не съм го крил. И благодаря на всеки един който е писал в темата ми и се е опитал да ми помогне, но в крайна сметка аз преценявам за мене си как ще е най-добре да стане нали :)

Да, но това става с действия, а не с думи. Така нищо не правиш и си пасивен. :)

npace
09-26-2011, 21:24
Правя. Както казах преди да мина към същността искам да ме чуства по-близък. Това и правя. Първо че като съм по-близък ще има повече симаптии към мен, друго че ако не се получи нищо имаме по-голям шанс евентуално да запазим добри отношения, не е ли така?

6y6kyy
09-26-2011, 21:31
Правя. Както казах преди да мина към същността искам да ме чуства по-близък. Това и правя. Първо че като съм по-близък ще има повече симаптии към мен, друго че ако не се получи нищо имаме по-голям шанс евентуално да запазим добри отношения, не е ли така?
Да, но имай впредвид, че ако се случи по - лошото, отначало ще ви бъде много неловко. Тя ще се чувства зле, че не е можала да отвърне на чувствата ти, а ти - че не го е направила. Постопенно обаче нещата биха се върнали по старому, както се е случило с chacho преди години. Но ние всички се надяваме да не се случи това, разбира се! :)

N1ksun
09-26-2011, 21:32
Правя. Както казах преди да мина към същността искам да ме чуства по-близък. Това и правя. Първо че като съм по-близък ще има повече симаптии към мен, друго че ако не се получи нищо имаме по-голям шанс евентуално да запазим добри отношения, не е ли така?


Злее ! Ти докога ще си губиш времето ? Хвани го целуни тва момиче направи нещо по въпроса ..... знай , че в един момент може да се озове в прегръдките на някой друг ! Чакай още , понякога и 1 ден е достатъчен нещата да се преобърнат с главата на долу , но ти си знаеш .

npace
09-26-2011, 21:37
Добре, нека го кажа по друг начин
В този етап на отношенията ни, не мисля че тя ще има интерес към сериозна връзка, просто защото не ме познава ДОСТАТЪЧНО добре.

ledenakrasota
09-26-2011, 21:43
Добре, нека го кажа по друг начин
В този етап на отношенията ни, не мисля че тя ще има интерес към сериозна връзка, просто защото не ме познава ДОСТАТЪЧНО добре.

Само мрънкаш.

Chacho
09-26-2011, 21:44
A според мен това, което правиш, само ги влошава.

npace
09-26-2011, 21:49
Добре, нека го кажа по друг начин
В този етап на отношенията ни, не мисля че тя ще има интерес към сериозна връзка, просто защото не ме познава ДОСТАТЪЧНО добре.

Само мрънкаш.
Ми такъв съм. Путка. Мрънкам. Оплаквам се. Търся си оправдания. Няма. Не ми стиска да го направя. Нямам смелост да я целуна. Затова си подсигурявам нещата. Това ли искате да чуете?

ledenakrasota
09-26-2011, 21:50
Добре, нека го кажа по друг начин
В този етап на отношенията ни, не мисля че тя ще има интерес към сериозна връзка, просто защото не ме познава ДОСТАТЪЧНО добре.

Само мрънкаш.
Ми такъв съм. п***а. Мрънкам. Оплаквам се. Търся си оправдания. Няма. Не ми стиска да го направя. Нямам смелост да я целуна. Затова си подсигурявам нещата. Това ли искате да чуете?

Не за целувката, бе? Ето пак! ние ти говорим едно, ти забиваш нещо друго! 8-[

npace
09-26-2011, 21:53
Добре, нека го кажа по друг начин
В този етап на отношенията ни, не мисля че тя ще има интерес към сериозна връзка, просто защото не ме познава ДОСТАТЪЧНО добре.

Само мрънкаш.
Ми такъв съм. п***а. Мрънкам. Оплаквам се. Търся си оправдания. Няма. Не ми стиска да го направя. Нямам смелост да я целуна. Затова си подсигурявам нещата. Това ли искате да чуете?

Не за целувката, бе? Ето пак! ние ти говорим едно, ти забиваш нещо друго! 8-[

E.....




Злее ! Ти докога ще си губиш времето ? Хвани го целуни тва момиче направи нещо по въпроса ..... знай , че в един момент може да се озове в прегръдките на някой друг ! Чакай още , понякога и 1 ден е достатъчен нещата да се преобърнат с главата на долу , но ти си знаеш .


Оттука тръгна разговора.

N1ksun
09-27-2011, 05:45
Добре, нека го кажа по друг начин
В този етап на отношенията ни, не мисля че тя ще има интерес към сериозна връзка, просто защото не ме познава ДОСТАТЪЧНО добре.

Само мрънкаш.
Ми такъв съм. п***а. Мрънкам. Оплаквам се. Търся си оправдания. Няма. Не ми стиска да го направя. Нямам смелост да я целуна. Затова си подсигурявам нещата. Това ли искате да чуете?

Тогава изобщо защо се занимаваш ? Очаквай най-лошото , немога да те разбера за кво толкова се филмираш, като след тва ще има още 2321321321 момичета в живота ти . Рискувай , че после да не те е яд , че не си опитал и да ни хленчиш тука , че живота ти няма смисъл .. рязане на вени и прическа стил емо .

anonymous708973
09-27-2011, 07:06
Още хранех надежди, че се чуди, докато не спря с една кола с новия й приятел и ми предложи да ме закарат към нас, че се прибирах. Е, абсолютен "мъжки полов орган".

Фак! Бахти удара по достойнството ти...

Авторе, слушай Chacho. Много е прав! Ставай близък с нея, но едновременно с това не се отклонявай от целта, защото накрая ще й станеш просто приятелче.

npace
09-27-2011, 07:28
Още хранех надежди, че се чуди, докато не спря с една кола с новия й приятел и ми предложи да ме закарат към нас, че се прибирах. Е, абсолютен "мъжки полов орган".

Фак! Бахти удара по достойнството ти...

Авторе, слушай Chacho. Много е прав! Ставай близък с нея, но едновременно с това не се отклонявай от целта, защото накрая ще й станеш просто приятелче.
Ми това правя де!

Chacho
09-27-2011, 15:22
Опа, виж какво се показа в съседната темааааа:




Винаги се увличам по курвари,ебачи,някакви нее*ателни към всичко...използвачи,интерсч ии ии с две думи типичното лошо момче..


+1 ;х.

Макар и тея да не са се ориентирали докрай, 2 точки за мен 8)

rooney_09
09-27-2011, 20:53
Като си пред тях и си на ръба да я изпратиш, и тя ти каже примерно: Чао!
Отговори й: Ами целувка ?
Може и да стане : )

npace
09-27-2011, 21:17
Като си пред тях и си на ръба да я изпратиш, и тя ти каже примерно: Чао!
Отговори й: Ами целувка ?
Може и да стане : )
Хах тва е добро, пък ако не стане ще излезе че съм се бъзикал :D
Супер :D

6y6kyy
09-27-2011, 21:30
Като си пред тях и си на ръба да я изпратиш, и тя ти каже примерно: Чао!
Отговори й: Ами целувка ?
Може и да стане : )
Хах тва е добро, пък ако не стане ще излезе че съм се бъзикал :D
Супер :D
Yes yes!! :D

Chacho
09-27-2011, 21:38
Понеже никой няма да догатне истинността на намеренията.

ledenakrasota
09-27-2011, 22:19
Много заспала работа сте! :D

npace
09-28-2011, 19:22
Оф днес не я изпратих, и може би тия дни няма да мога и ми е много гадно :-k

slimshady671
09-28-2011, 23:05
Прочетох цялата тема :-o струваш ми се свястно момче.
Според мен трябва да продължиш (започнеш) с намеците, то ще си проличи ако тя има чувства. И сега си мислиш че е перфектна но не е, никой не е перфектен, вместо да я боготвориш се замисли и задълбавай над лошите и черти. И по-спокойно гледай на нещата, ще има и други момичета в живота ти :)

kidda2000
09-30-2011, 17:00
Здравей! Първо искам да те попитам каква зодия си и каква зодия е тя? На колко сте години и двамата и тя поглежда ли те през учебните часове (ако не те, значи мисля, че те харесва, защото момчето, което харесвам изообщо не го поглеждам, защото дори ме е срам да го погледна! обаче аз знам, че той ме гледа постоянно, а той също ме харесва, [[ всички момчета го казват]] ее да имаш малко инф.) надявам се да съм помогнала мъничко поне :) :) :) :) 8-) :oops: :oops: :oops: :grin:
ако не нахалствам вече от къде сте - квартал тоест :)

leadyflame
09-30-2011, 17:02
^ не пиши повече!

kidda2000
09-30-2011, 17:02
Прочетох цялата тема :-o струваш ми се свястно момче.
Според мен трябва да продължиш (започнеш) с намеците, то ще си проличи ако тя има чувства. И сега си мислиш че е перфектна но не е, никой не е перфектен, вместо да я боготвориш се замисли и задълбавай над лошите и черти. И по-спокойно гледай на нещата, ще има и други момичета в живота ти :) много си прав :oops:

GShock
09-30-2011, 17:54
Батенце, напълно те разбирам, че искаш всичко да е перфектно.. НО мисля, че ти трябва повечко решителност и топки съответно .. за тея неща ти трябва точно това, защото наистина накрая ще те метнат в графата 'приятелче' и ще гледаш как се натиска с някой друг.. :)

Lucho
09-30-2011, 18:22
Тя в момента си няма приятел, но ме е страх да и призная какво изпитвам, защото ако нищо не стане (в което съм 90% сигурен) просто ще развали приятелството ни, може и да не го развали но ще се избягваме и ще се гледаме накриво, а предпочитам просто приятели, отколкото нищо, защото най-малкото ми дава причина да се будя с усмивка като знам например че след 2 часа ще ходим двамата към даскало. Честно за пръв път изпитвам толкова силни чувства и не знам какво да правя?

Здравей npacе. Следя с интерес темата ти, но имам един въпрос. Прочетох я цялата, може и да си го отговорил вече назад в темата, за което се извинявам, но ми е интересно да знам, кое те кара да мислиш, че ако и признаеш, тя не би се съгласила (в което, както сам казваш си на 90% сигурен)?

galet0
09-30-2011, 19:30
И в крайна сметка какво стана?

Прасе,не знам какво момче си просто,толкова срамежливо :?
Кво ти пука?

npace
09-30-2011, 21:25
Тук съм пак :(

Прочетох цялата тема :-o струваш ми се свястно момче.
Според мен трябва да продължиш (започнеш) с намеците, то ще си проличи ако тя има чувства. И сега си мислиш че е перфектна но не е, никой не е перфектен, вместо да я боготвориш се замисли и задълбавай над лошите и черти. И по-спокойно гледай на нещата, ще има и други момичета в живота ти :)
Мерси брат, ама колкото и да мисля всичко стига до 1 лоша черта - че пуши :?


Здравей! Първо искам да те попитам каква зодия си и каква зодия е тя? На колко сте години и двамата и тя поглежда ли те през учебните часове (ако не те, значи мисля, че те харесва, защото момчето, което харесвам изообщо не го поглеждам, защото дори ме е срам да го погледна! обаче аз знам, че той ме гледа постоянно, а той също ме харесва, [[ всички момчета го казват]] ее да имаш малко инф.) надявам се да съм помогнала мъничко поне :) :) :) :) 8-) :oops: :oops: :oops: :grin:
ако не нахалствам вече от къде сте - квартал тоест :)

Ами аз съм телец, тя е скорпион, въпреки че не вярвам в зодии и пр. глупости. Аз съм на 16, тя е на 17 години, не сме в един клас да ти кажа за часовете дали ме гледа, обаче нещо не ми харесва логиката ти - "ако не те гледа, те харесва" малко тъпо ми се струва.



Здравей npacе. Следя с интерес темата ти, но имам един въпрос. Прочетох я цялата, може и да си го отговорил вече назад в темата, за което се извинявам, но ми е интересно да знам, кое те кара да мислиш, че ако и признаеш, тя не би се съгласила (в което, както сам казваш си на 90% сигурен)?

Първото нещо е убийственият ми песимизъм, което в случая не е толкова важно, и другото е държанието, в смисъл държи се супер мило ама ми се струва че ако ме харесваше примерно щеше да се държи по по-различен начин, може и така да ми се струва не знам ](*,)


И в крайна сметка какво стана?

Прасе,не знам какво момче си просто,толкова срамежливо :?
Кво ти пука?
Оф и аз не знам, някой път като не ми пука - не ми пука, казвам си всичко както ми е на сърцето, ама в някой случай (като тоя) просто не мога, и го затварям в себе си, поне ако можех да го кажа на някой който познавам щеше малко или много да ми олекне ама.....

Мислих си че чувствата ще затихнат малко с времето ама всеки ден стават по-силни. Днес избягах от последния час само за да я видя в автобуса навръщане ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Chacho
10-01-2011, 02:10
Перфектна е таа, шото кат я глеаш и не й видиш лошите чети,. сещап ли се? Щото като я глеаш така и са ти паднали критериите, и си мислиш, че неща, къде дразнат и са лоши качества ти са струват, че можеш да ги прежалиш. Ма после не можеш да ги прежалиш и става яко шит. Са не го виждаш , ама има момент дето ща ви попречи тоав и ще се о потискаш и после ше изплува цялото и не стаа така работата.


Отвори си очите, че не трееа да й оправдаваш всичко и да я слагашп на некъв пиадестал тама. Лошите качества са си лоши, нищо че е човешкко да ги имаш. Поне може малко да те отрезви.


И моо съм се напил, ма тия неща ги говора сериозно.

npace
10-01-2011, 07:20
Аз сериозно ти говоря че не мога да се сетя за лоши черти :-x
Добре кажи ми какви недостатъци най-често срещаш в жените и ще си помисля :-o
бтв. Само не ми ясно как като се прибираш пиян в 5 часа сутринта решаваш да пишеш във форума :lol:

Chacho
10-01-2011, 12:49
Никва идея. Уж планът беше директно да си лягам.


Всеки си е различен, но примерно:

-Не слуша качествена музика.
-Не спортува
-Търси внимание от другите
-Закъснява за среща
-Липсва й чувство за хумор
-Вълнуват я клюки
-Прекалено различни сте
-Дребнава е
-Лесно се ядосва
-Неамбициозна е
-Тясно скроена
-Дефекти във външния вид
-Има лоша приятелска среда
-Друса се много
-Вманиячена е в нещо глупаво


Сам си определяш критериите и доколко можеш да правиш компромиси. Но многото компромиси до нищо добро не водят. А и преди да си се обвързал е редно да си по-взискателен, защото възможностите са пред теб и можеш да избереш някоя друга. И това всъщност привлича хората, а не ти убива шансовете. Като имаш ниски критерии показваш, че не можеш да си позволиш по високи.

anonymous708973
10-01-2011, 12:52
Ха, забавен си пийнал :Д


А и преди да си се обвързал е редно да си по-взискателен, защото възможностите са пред теб и можеш да избереш някоя друга. И това всъщност привлича хората, а не ти убива шансовете. Като имаш ниски критерии показваш, че не можеш да си позволиш по високи.
Евала, направо, шапка ти свалям.
И си го взимам за подпис!

Chacho
10-01-2011, 12:54
Забавлявай се на мой гръб 8)

ledenakrasota
10-01-2011, 12:55
Сам си определяш критериите и доколко можеш да правиш компромиси. Но многото компромиси до нищо добро не водят. А и преди да си се обвързал е редно да си по-взискателен, защото възможностите са пред теб и можеш да избереш някоя друга. И това всъщност привлича хората, а не ти убива шансовете. Като имаш ниски критерии показваш, че не можеш да си позволиш по високи.


Всеки има някакви критерии, но когато дойде не пита какво харесваш и какво-не!

anonymous708973
10-01-2011, 12:57
Сам си определяш критериите и доколко можеш да правиш компромиси. Но многото компромиси до нищо добро не водят. А и преди да си се обвързал е редно да си по-взискателен, защото възможностите са пред теб и можеш да избереш някоя друга. И това всъщност привлича хората, а не ти убива шансовете. Като имаш ниски критерии показваш, че не можеш да си позволиш по високи.


Всеки има някакви критерии, но когато дойде не пита какво харесваш и какво-не!

Не е вярно. Никога няма да харесам човек, който е извън критериите ми, а те не са неща, които проверявам след като срещна човека, а неща, според които го търся :)
Пример: Няма шанс да харесам грозен, глупав, със самочувствие без покритие, песимист, без чувство да хумор и прочее.

ledenakrasota
10-01-2011, 13:02
PinkPan7her, много често Мистър съвършенство играе роля и след време разбираш, че този човек отсреща не го познаваш. :)

anonymous708973
10-01-2011, 13:03
Не ми се е случвало.
Масово момичетата, които пускат такива теми във форума, чисто и просто са прекалено заблудени или не са преценили правилно човека отсреща.

И още нещо - за мен Мистър Съвършен не съществувам. Аз съм наясно със собствените си недостатъци и с тези на партньора си. И животът е песен.

npace
10-01-2011, 13:05
Никва идея. Уж планът беше директно да си лягам.


Всеки си е различен, но примерно:

-Не слуша качествена музика. Слуша общо взето всичко без чалга и метъл, за мен това е добре.
-Не спортува спортни танци, хип-хоп ала бала
-Търси внимание от другите точно обратното, не търси никакво внимание
-Закъснява за среща тук не знам, но като се чакаме да ходим към даскало обикновено аз закъснявам
-Липсва й чувство за хумор определено не, доста майтапи стават
-Вълнуват я клюки нямам представа
-Прекалено различни сте не, имаме доста общи неща
-Дребнава е не
-Лесно се ядосва не, всъщност не съм я виждал ядосана, сърдита да но не ядосана
-Неамбициозна е точно обратното, ако иска нещо го преследва до край
-Тясно скроена това не мога да си го обясня какво значи
-Дефекти във външния вид xaxa няма :D
-Има лоша приятелска среда ами същата е като моята, така че не
-Друса се много не ползва наркотици
-Вманиячена е в нещо глупаво мм не мога да се сетя такова сега


Сам си определяш критериите и доколко можеш да правиш компромиси. Но многото компромиси до нищо добро не водят. А и преди да си се обвързал е редно да си по-взискателен, защото възможностите са пред теб и можеш да избереш някоя друга. И това всъщност привлича хората, а не ти убива шансовете. Като имаш ниски критерии показваш, че не можеш да си позволиш по високи.
Holy shit! Не знам може аз да не ги забелязвам лошите черти, но не го правя съзнателно както ти казваш да правя компромиси :?

Chacho
10-01-2011, 13:05
Именно. Пък и има разлика между това да си мислиш, че имаш критерии и да ги усещаш. Когато се постараеш да изпъкваш в социалния си кръг чрез личността си и сложиш за гарнитура адекватно самочувствие, критериите сами се завишават, без да се налага да ги премисляш съзнателно. Особено когато хората започнат да показват повече интерес към теб.

ledenakrasota
10-01-2011, 13:05
Не ми се е случвало.
Масово момичетата, които пускат такива теми във форума, чисто и просто са прекалено заблудени или не са преценили правилно човека отсреща.

И още нещо - за мен Мистър Съвършен не съществувам. Аз съм наясно със собствените си недостатъци и с тези на партньора си. И животът е песен.

Балансът и разбирателството му е майката. 8)

anonymous708973
10-01-2011, 13:07
Никога не съм твърдяла друго :)

npace
10-01-2011, 13:12
Тъпото е че приятелите ми забелязват че й правя намеци, че я харесвам, но явно тя или не го вижда или не иска да ме отблъсне за да не ме нарани :(