PDA

View Full Version : Нещо, като изневяра!



shadow4eto
09-22-2011, 08:59
Здравейте казвам на всички, имам доста стабилна връска и много обичам моето момиче!Аз съм на 18 тя на 16 !Но има една подробност...
...значи и тя ми се врича много в любов и още какво ли не от почти една година сме заедно (не ми е пуснала се още но това ме ме вълнува за сега ) но на скоро била на неин приятел Рожденният ден, и там играли на известната игра подаръци...а аз много я ревнувам...и тя го знае това много добре...но станало така че се целувала с език с няколко момчета, тя ми призна това още в същия ден...казва че много съжалява но аз какви ли не мисли ми минават през главата ... като съжалява що го е направила-едва ли е накарана на сила, сама си го и пожелала щото щели да я наричат смотана че не се целува в играта! Моля ви дайте ми некъв съвет -Благодаря предварително :)

bebeemalko
09-22-2011, 09:18
Избий си тази ревност и ѝ повярвай. Щом ти е казала за тази случка и че съжалява... А пък и кой би искал да го наричат смотан или там както ти спомена

fenkaaa
09-22-2011, 09:26
Избий си тази ревност и ѝ повярвай. Щом ти е казала за тази случка и че съжалява... А пък и кой би искал да го наричат смотан или там както ти спомена

Ама не,не е така.. Тя си има приятел от почти година и вероятно нейните приятели също го знаят.. просто е можела да каже "ей аз си имам сериозен приятел,няма да го направя това" .. пък те да си я наричат както искат.. ;)

Hilary_
09-22-2011, 09:27
Зарежи я!!
Никой не я е карал на сила и го е направила .. т'ва к'во ти говори?
И тъпото оправдание да не я сметнат за сдухана е доста глупаво .. ;)

BlindedAngel
09-22-2011, 09:42
Ти сериозно ли ?!? Въобще недей се занимава с нея 8)

Mi6inka
09-22-2011, 09:44
е..малко е недорасла... сам си избери, дали я искаш такава

LeprikonA
09-22-2011, 10:04
Зарежи я!!
Никой не я е карал на сила и го е направила .. т'ва к'во ти говори?
И тъпото оправдание да не я сметнат за сдухана е доста глупаво .. ;)

мда

lubomirky
09-22-2011, 10:23
бой докато диша

Fengom
09-22-2011, 11:20
Аз бих я зарязал ако бях на твое място.
Да ми се лигави с няколко момчета на некъв си рожден ден :shock: :shock: :shock: айде нема нужда. Утре така на игра ще се изебе с някой ...

Ти си решаваш ...

Goddess
09-22-2011, 12:04
- На 16 е..и:
* играе на подаръци
* притеснява се, че ако не прави това, което и другите, ще я помислят за смотана...

...за какви "сериозни" отношения може да става въпрос с такъв инфантил....Утре някой от приятелите й ще й каже, че е ебати смотлата ако не му пусне и тя какво ?!
:-o :-o :-o

IncendiaSanctus
09-22-2011, 12:07
Поне да си признае, че го е направила, защото е искала, или защото е била пияна, или кой знае защо... Тъпо е това, "щели да я сметнат за смотана" ... Мен ако питаш, трябва да я разпиташ пак, и евентуално наистина да си внимателен с нея за напред xD

antifashionshit
09-22-2011, 12:07
бой докато диша
че и след това 8-)

badsector
09-22-2011, 12:27
Сега се целува с НЯКОЛКО с език, след време ще почне да прави свирки на НЯКОЛКО, после ще я опъват НЯКОЛКО и така. Ти си прецени дали искаш да имаш бъдеще с такова нещо.

dream1707
09-22-2011, 12:41
- На 16 е..и:
* играе на подаръци
* притеснява се, че ако не прави това, което и другите, ще я помислят за смотана...

...за какви "сериозни" отношения може да става въпрос с такъв инфантил....Утре някой от приятелите й ще й каже, че е ебати смотлата ако не му пусне и тя какво ?!
:-o :-o :-o

+ .. точно :)

И мен някога ме караха и ми казваха, че съм смотана, ако не играя .. но си държах на моето момче и хич не ми пукаше кво говорят :-o

bbadass
09-22-2011, 12:59
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.

Fengom
09-22-2011, 13:32
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.

Все едно си някоя нейна приятелка. Не преувеличаваме ... на 16 е все пак ... не може да си играе така ,ебаси.

mrazqkindergarten
09-22-2011, 13:33
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.

:razz: Е не... ебати забавлението е да изневеряваш на уж сериозния си приятел.Просто как може да има хора като теб, а и като нея ... :?

Авторе, зарязвай я, хич не му мисли.

ledenakrasota
09-22-2011, 13:36
Значи не ти е пуснала цяла година, но се е цункала с езиче с некъФ олигофрен на шише?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol:

BohemianRhapsody
09-22-2011, 13:46
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.


Съгласна съм.

Хората на рождените дни какво ли не правят...Радвай се, че не се е напила и наебала с някой.
Една целувка БЕЗ чувства не трябва да разваля дългогодишната ти връзка.

SisiStrange
09-22-2011, 14:41
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.


Съгласна съм.

Хората на рождените дни какво ли не правят...Радвай се, че не се е напила и наебала с някой.
Една целувка БЕЗ чувства не трябва да разваля дългогодишната ти връзка.
Абе вие малоумни ли сте?! :shock:
Кво ще рече на Рожден ден и се позабавлявала!? Това ли ви е идеята за сериозна връзка!? Като се събереш с приятели значи може да се мляскаш, с който дойде, защото видите ли това е РОЖДЕН ДЕН. Следователно всичко е разрешено. Бахти и пикливата логика.
И такова смешно оправдание. Ми айде следващия път да направи свирки на всички момчета там, щото иначе може да излезе смотана, ама това не е изневяра, защото все пак е Рожден ден, а и трябва да се пази имидж, нали!! Дано не сте толкова кухи в реалния живот. :x

tannika
09-22-2011, 15:02
според вас какво е изневяра?? .. това че го е направила за предизвикателството означава ли, че му е изневерила ?? аа това че му е казала още същата вечер какво говори за нея???

SisiStrange
09-22-2011, 15:20
според вас какво е изневяра?? .. това че го е направила за предизвикателството означава ли, че му е изневерила ?? аа това че му е казала още същата вечер какво говори за нея???
Прави я шавлива пикла, която слага разни пуберски игрички и кифленското одобрение над връзката си.

DragonLady
09-22-2011, 15:29
Много слабохарактерна ми се вижда, за да се поддаде толкова лесно, само за да не я мислят за смотана ....
Пак чест и прави, че си е признала, но факта, че се е стигнало до там говори лошо за връзката ви. Твоята ревност също гледай да я намалиш.

awerw
09-22-2011, 15:43
разкарай я тая уруспия

LeprikonA
09-22-2011, 16:14
Абе вие малоумни ли сте?! :shock:


явно да.

Limitless
09-22-2011, 16:51
В моя случай не бих се занимавал с нея повече и .. ако ходим 1 година ;О и да ми се целува с няколко момчета? ах ах ах ако ще и курва да я наричат няма да го направи ако те обича.

GabrielleShayk
09-22-2011, 18:11
Ако наистина я обичаш,ще е най-добре да и простиш.Не мисля,че си заслужава да пропилявате едногодишна връзка,заради една глупава изцепка...

sapphire5
09-22-2011, 18:17
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.

да да забрави are you crazy?...амиии сега целувка с език..другия път ще вземе да се из***...и то така става да :-x
и на тва ако му викате сериозна връзка........ :(

kuklichka_bg
09-22-2011, 19:29
Според мен не те взема изобщо на сериозно. :-D

DesireToFire
09-22-2011, 20:04
Е щом наистина е игра, не виждам проблема, нали не го е крила от теб. Друг е въпросът, че приятелите ѝ е трябвало да се съобразят, че е обвързана или тя учтиво да откаже да играе.

vakanciqta
09-22-2011, 22:14
Евала на това момиче ! Щом като ти е казала значи няма за какво да се требозиш (от едно клипче) ! Не се впрягай в тези дреболии . Окей целували са се но само толкова .

bbadass
09-22-2011, 22:16
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.

:razz: Е не... ебати забавлението е да изневеряваш на уж сериозния си приятел.Просто как може да има хора като теб, а и като нея ... :?

Авторе, зарязвай я, хич не му мисли.
И к'во сега, да се гръмна ми предлагаш? Хубаво, нека да се разделят и след време да осъзнаят, че е било заради една глупост.

LeprikonA
09-23-2011, 08:59
Какво толкова, била е на рожден ден и се е позабавлявала. Преувеличавате ситуацията. shadow4eto, щом се чувствате щастливи заедно, забрави за това.

:razz: Е не... ебати забавлението е да изневеряваш на уж сериозния си приятел.Просто как може да има хора като теб, а и като нея ... :?

Авторе, зарязвай я, хич не му мисли.
И к'во сега, да се гръмна ми предлагаш? Хубаво, нека да се разделят и след време да осъзнаят, че е било заради една глупост.

далеч не е едната глупост, постави се ти в положението, помисли, че после говори.

ShtrudeL
09-23-2011, 11:25
А ако в играта на подаръци трябваше да правят секс?

sapphire5
09-23-2011, 12:18
А ако в играта на подаръци трябваше да правят секс?

ха... и аз тва щях да кажа... :?

dream1707
09-23-2011, 13:46
А ако в играта на подаръци трябваше да правят секс?

Не, не.. не е изневяра... все пак е било рожден ден, кво искаш.. за смотана ли да я помислят :-o

SunT
09-23-2011, 16:33
А ако в играта на подаръци трябваше да правят секс?

Не, не.. не е изневяра... все пак е било рожден ден, кво искаш.. за смотана ли да я помислят :-o
За обвързана, по-скоро.

anonymous708973
09-23-2011, 19:28
Избий си тази ревност и ѝ повярвай. Щом ти е казала за тази случка и че съжалява... А пък и кой би искал да го наричат смотан или там както ти спомена

На баба ти хвълчилото. Момиче на 16 години, което се влияе от мнението на хора, които биха я нарекли смотана, щото видиш ли, не се целува с всички наред, не заслужава внимание.

Shia
09-23-2011, 19:47
За няколко целувки от игра недей пропилява година връзка.
И целувка не е като свирка и не е като секс,за да се сравнява така долно.

Проста игра,1година не ти ли се е доказала вече ?

badsector
09-23-2011, 20:05
Значи не ти е пуснала цяла година, но се е цункала с езиче с некъФ олигофрен на шише?!?!?
Правилно. Този факт показва това :

Според мен не те взема изобщо на сериозно. :-D
Явно момиченцето се мисли за супер готина и вървежна, въпреки кухата си глава и просто си играе с теб. Имаше един лаф, че "кучка" е жена, която пуска на всички освен на теб :D

...Кво ще рече на Рожден ден и се позабавлявала!?...
На Рожден ден всичко е разрешено. Също и на море и по празниците. "Шоуто на блондинките" :D

...ако ще и к***а да я наричат няма да го направи ако те обича.[/b]
Е бате, те курва ще я наричат след като го направи, а не ако не иска да го направи :D

За няколко целувки от игра недей пропилява година връзка.
И целувка не е като свирка и не е като секс,за да се сравнява така долно.
Проста игра,1година не ти ли се е доказала вече ?
Една година е миг. Докато си отвориш очите и минава. Целувка, свирка, секс - все показва, че искаш да имаш физическа близост с дадения индивид и да си доставяте удоволствие.

А ако в играта на подаръци трябваше да правят секс?
Или дори и да не е толкова фрапантно, но примерно можеше да се карат да си бъркат по дупките, или да задоволят някой с ръчичка, като му изпият соковете... абе тая ще й хареса май да играе на подаръци :D

SmilezZz
09-23-2011, 20:07
Какви сериозни отношения , какви пет лева ?
Тя , ако наистина е държала на теб , нямаше да го направи. Все пак тя уж е обвързана и те обича , пък само заради мнението на другите да тръгне да се целува с този и онзи.. Аз я бих помислила за смотана , ако точно се държи по този начин , докато уж е имала сериозна връзка.

Bozichko
09-23-2011, 20:34
Заради това, че се е целувала с някой, абе било е игра, било е купон, бе може и да се преживее, макар и да си е проява на простотия и то целувка с език, по устните, без език, някак да го приема, ама.... Но това, че го е направила САМО защото иначе щяла да изглежда "смотана" пред останалите, направо ми падна в очите. Хубаво признала ти е, ама от де да знаеш, че утре няма да ти признае, че е правила оргия? Ако бях на твое място щях да я поканя на среща, да я погледна в очите и да я пратя на майната й :)

6y6kyy
09-23-2011, 21:31
Ако бях на твое място щях да я поканя на среща, да я погледна в очите и да я пратя на майната й :)
+1 .. :grin:
По - малък съм и от двама ви, но до колкото имам представа за връзките и любовта, бих направил същото като Bozichko! 8)