PDA

View Full Version : Ето я и моята историйка ..Съвет ?



xxxSS
09-22-2011, 09:19
Значи живея в едно морско селце където само лятото има много хора.Като почнем от туристи месни такива които имат вили и тн.. И като дойде есен зима става все едно си във Припят.. Остават няколко възрастни семейства и това е.. И имам щастието да живея тук при баба си..И разбира се ТВто Интернета е единственото развлечение тук..
Та и сега към същноста значи имам куче и го разхождам всеки ден по 3пъти Сутрин следобед и привечер. И миналата седмица като минавам покрай една къща..Едно момиче с една метла ми вика " Много готино куче имаш."" И аз " Понеже не съм ултра голям плейбой сваляч и се стреснах защото беше неочаквано а и момичето си беше красавка и аз отговарям с "ДА" И продължих след това следващите дни като минавам тя ми вика здравей маха ми усмихва ми се.. И аз естествено и отвръщам със същото..
И понеже се заинтересувах от баба ми коя е тя тя вика че само знае че била от Тошево.. Но нищо повече и че работила там като чистачка.. А то там е ресторант..
И днес.. Имаше котки на тротоара пред къщата където работи въпросната красавка и понеже кучето ми е ловна порода и не харесва котки особено много и направи стойка и не мръдна а тя тогава си беше хванала едната котка и и казах да дръпне котката..И тя ме послуша..И аз заминах..И на връщане пак същата ситуация но този път успях някак си да я питам :" Ти от тук ли си ? " И тя каза не от Тошево съм.. И тя ме пита а ТИ ? И аз да от тук съм.. И така я пита и как се казва. И аз си казах името и се запознахме..И през цялото време не знам аз ли и бях смешен или беше пила нещо но се усмихваше.. И тогава я извикаха ..

И въпроса ми е дали тя може би да ме харесва ? Или просто изпитва интерес ? Или просто е дружелюбна ? Или не знам ?

И какво да правя следващия път като ми се отвори възможност да си говорим ?
То лично на мен ми хареса адски много а ми изглежда скромна и леко срамежлива.. Но не знам нито дали има приятел нито нищо..

И извинете за правописа..
И не се ебавайте в темата.

fenkaaa
09-22-2011, 09:24
Може би те харесва .. :)

Evterpa
09-22-2011, 09:47
Не може би, ами направо си те харесва. Следващия път като я видиш не си гълтай граматиката, а поговорете повечко, вкарай някоя и друга закачка и накрая й поискай скайпа, примерно.
Айде успех. :)

Mi6inka
09-22-2011, 09:48
Покани я да разходите кучето заедно, примерно :) И ще си я опознаеш

xxxSS
09-22-2011, 09:54
Не може би, ами направо си те харесва. Следващия път като я видиш не си гълтай граматиката, а поговорете повечко, вкарай някоя и друга закачка и накрая й поискай скайпа, примерно.
Айде успех. :)

Е не е ли малко прибързано ? Както това искане на скайп така и излизането на среща ? А и тя тук едва ли има достъп до интернет..

SmilezZz
09-22-2011, 10:03
Защо да е прибързано ?

xxxSS
09-22-2011, 10:12
Защо да е прибързано ?


Еми не знам от 4-5 години съм нямал приятелка.. Общо взето може би се страхувам че ще ме отреже или нещо такова.. А и там има едно друго младо момче което работи не знам дали и е колега или приятел .. Питах едно момче от тук той каза че имала приятел който работил там но не знам дали е истина.. И Много сложно ми става..

Evterpa
09-22-2011, 10:14
Не е прибързано. Трябва да се засичате месец случайно и чак тогава да се престрашиш да действаш ли? Имай предвид, че може някой по-смел да те изпревари. :wink:

xxxSS
09-22-2011, 10:31
Аха и какво да и кажа ? " Кога си свободна ако искаш да излезем ? "
Или " ти имаш ли фейсбук или скайп ?
Или " Ако искаш някой път като си свободна да се разходим ?"

Mi6inka
09-22-2011, 10:32
Аха и какво да и кажа ? " Кога си свободна ако искаш да излезем ? "
Или " ти имаш ли фейсбук или скайп ?
Или " Ако искаш някой път като си свободна да се разходим ?"


Абсолютно :)

Limitless
09-22-2011, 17:10
[quote=xxxSS]Аха и какво да и кажа ? " Кога си свободна ако искаш да излезем ? "
Или " ти имаш ли фейсбук или скайп ?
Или " Ако искаш някой път като си свободна да се разходим ?"


Давай смело!

musS
09-22-2011, 17:26
Покани я да разходите кучето заедно, примерно :) И ще си я опознаеш

xxxSS
09-22-2011, 20:02
Разбрах от бабата че била с майка си и брат си така че сигурно няма гадже тук при нея... Ще видим утре ако се случи удобен момент да е сама и да няма много работа може си поговорим пак..

OnlyGirlInTheWorld
09-22-2011, 22:56
Аха и какво да и кажа ? " Кога си свободна ако искаш да излезем ? "
Или " ти имаш ли фейсбук или скайп ?
Или " Ако искаш някой път като си свободна да се разходим ?"


Абсолютно :)

или .. "Ела с мен да разходим кучето :Р"

elysunny
09-23-2011, 11:56
може би да, може би не

nepowtorima
09-23-2011, 12:31
Питай я направо!
Каквото стане - стане!
Поне ако не стане ще кажеш "поне опитах", а не .. "трябваше да пробвам"
Късмет! Дано всичко да се нареди!!

Chacho
09-23-2011, 12:39
Към всички, които съветват "Питай я", "Кажи й" и т.н.

Убивате чара на любовните игри ;(


PS: ели, аватара ти много радва!

Vivitu483
09-23-2011, 20:18
Ами според мен е срамежлива и не трябва веднага да и казваш.Нека минат седмица две.През това време просто и показвай,че е харесвана.Намеквай и го,но не го казвай в прав текст.Послушай ме,защото ако е от по-стеснителните,може да се отдръпне.

Bozichko
09-23-2011, 22:50
А заслужава ли си да не я поканиш на среща и да се чудиш после дали е щяло да стане ? Поговори с нея, покани я на разходка, все пак надали сте много младите там, както обясняваш. :) Освен да гадаем, друго не можем да ти кажем, все пак всичко си е между вас :) Ако не опиташ, винаги губиш !

Anichkaxxwee
09-23-2011, 23:23
Най-вероятно си й симпатичен .. Има някакъв интерес към теб .. Покани я да излезете на разходка.. :)

badsector
09-24-2011, 08:12
Нищо не пречи просто да си лафите. Ако излезе нещо, ще е бонус. Но не трябва да мислиш само с долната глава, както правиш в момента.

xxxSS
09-26-2011, 08:09
Уф днес се изложих тъпо.. Отначало като излязох от нас и отивах нагоре по улицата тя с майка си се прибираше от магазина и бяха на другия тротоар. Тя мисля че ме видя .. И аз продължих нагоре и като се връщах гледам тя идва отдоло явно се е прибрала с майка си. И отиваше на горния магазин и аз глупака я погледнах и и казах "Здравей" и тя "Здрасти" и погали кучето и замина..Трябваше да я спра да я питам как си :/ Чувствам се тъпо. А тя както винаги се усмихна и така..
И все пак е хубаво че сега няма други момчета на нашата възраст..
И разбрах поне къде живее.

Довечера мисля пак да изкарам кучето нататак да го разходя..Но не знам как какво да и кажа.

А и тя е по висока от мен с педя може би по малко.. И сигурно какво ли си вика.. С тоя дребния

portofc98
09-26-2011, 08:26
брат стегни се бе!! вдигни си самочуствието!! не се съмнявай в себе си, просто си повярвай! като я видиш и кажи:
Искаш ли да излезем когато си свободна? или нещо такова...
дай и номера си.. може дори да я поканиш у вас да си поговорите знам ли... не бъди срамежлив няма да те чака цял живот!!

Bellissima13
09-26-2011, 13:42
Аз мисля, че те харесва. Следващия път като се засечете поговори малко повече с нея. Поискай и номера и кажи примерно, ако иска някой път да излезете заедно. Пробвай - нищо не губиш!