PDA

View Full Version : Как бихте постъпили ? съвет ?



krasiww
09-22-2011, 09:36
Привет :)

Имам нужда от съвет . От близо година и малко имам сериозна приятелка. Както във всяка връзка , в началото всичко вървеше добре , забавлявахме се , показвах и по всевъзможен начин че я обичам .. тя към мен също се отнасяше много мило , добре и тк.н. Обаче от няколко месеца връзката не върви , да не кажа почти че е срината . Тя не ми даваше да общувам с други момичета , много ме ревнуваше . Постоянно се карахме , заради нейната ревност . Аз не излизах , тя също и по цял ден бяхме заедно..
Тя взе да ме лъже , за всевъзможни неща. Опитвах се на няколко пъти да и обясня че не е честно , защото аз не го правя . Тя все обещаваше , и всеки път след това лъжеше..
Сега си е намерила някакви нови приятелки , на нейната възраст и малко по големи , в училище видно се забавлява и си прави кефа ( което е нормално и разбирасе няма нищо лошо) , при мен по същият начин. Когато сме заедно обаче тя се държи " изкуствено " , прави се уж че е щастлива с мен , целуваме се .. обаче ако случайно се заяда нещо ( примерно колко пуши днес ) веднага тръгва с рогата , почва ми крещи .. понякога ме и удря .
Преди 2 дни се скарахме сериозно , за това че почнах да и държа сметка за някой незначителни неща , и то просто от любопитство. Обаждам и се а тя ме нарежда и псува , все едно че любов между нас няма . Във фейсбука си пише с разни момичета , и все е happy .. а когато искам да се свържа с нея ставам курва , тъпак и подобни. Аз не се държа така с нея , но въпреки всичко ме БОЛИ от нейното държание към мен. Незнам как да постъпя и ми е трудно. На моменти гледам да се държа , но като цяло " омеквам " от това че не е до мен , и че не знам какво прави тя :( Много ми е гадно ..
Дали връзката ни върви към разпад ?
Страх ме е че немога да я забравя , а и не искам да си призная
Обичам я адски много , но тя имам чуството че ме използва ..
:booooomb: :booooomb: :booooomb:

fenkaaa
09-22-2011, 09:40
Винаги има такъв момент,когато 1 от двамата се държи по-хладно.

Може пък да се държи така,ако е забелязала накякво захладняване на връзката ви и нарочно да го прави,за да види,че все още ти пука и я обичаш (макар че малко тъп начин),но всичко е възможно.. може пък и вече да я няма тръпката.. :?

krasiww
09-22-2011, 09:41
Забравих да спомена , това че имаме няколко години разлика . Аз разбира се съм по големия , и гледам да се държа като такъв . Постъпките и не са обмислени , и според мой приятели на който съм споделял 1/10000 от нещата който тая в себе си , ми казват " тя е малка и просто неможе да го разбере " и от този род.
Понякога ми се иска да умра , просто ми причинява адски голяма болка , а най лошото е че когато го прави , вината остава в мене .. докато аз се съсипвам тя ми крещи , хвърля разни предмети .. удря ме и показва неебателност :smt022 :smt022 :smt022

fenkaaa
09-22-2011, 09:45
Забравих да спомена , това че имаме няколко години разлика . Аз разбира се съм по големия , и гледам да се държа като такъв . Постъпките и не са обмислени , и според мой приятели на който съм споделял 1/10000 от нещата който тая в себе си , ми казват " тя е малка и просто неможе да го разбере " и от този род.
Понякога ми се иска да умра , просто ми причинява адски голяма болка , а най лошото е че когато го прави , вината остава в мене .. докато аз се съсипвам тя ми крещи , хвърля разни предмети .. удря ме и показва неебателност :smt022 :smt022 :smt022

Между мен и моят приятел разликата е 5 години и аз понякога съм се държала така,по-хладно,както твоето момиче.. нарочно просто.И много пъти съм му казвала,че сега ми се живее,да не иска толкова много от мен,да ми дава малко повече свобода,да мога да се виждам с приятелки,да ходя по дискотеки,защото честно казано преди ги правих по-често тези неща,но от както съм с него-не,но не се оплаквам,избора си е мой все пак :) Това имам впредвид,остави я малко да си поживее,нека си пише с който иска,ако и имаш доверие,няма за какво да се притеснаваш :)

П.П. Последно на колко сте ?! ;д

krasiww
09-22-2011, 09:50
Доверието ми почва да се губи , защото аз се старая да излъчвам към нея доброта и преданост , каквато съм излъчвал винаги .. докато тя никаква , лъже ме и само ме кара да се притеснявам и да я мисля. Преди няколко часа се чухме и ми каза " сега ще те гледам да страдаш , защото ми затваряш телефона и затвори " , е мамка му аз не съм от камъм , когато ми говори глупости се ядосвам и неискам да слушам простотии .. следователно и затворих и после познайте .. :-D :-D Обади ми се и ме заплашваше колко ще съжалявам ... пфф
Аз съм на 17 , тя малко по малка.
Първата сериозна ми е , и се старая найстина ..
много ми е мъчно .. и ме изгаря отврътре

SmilezZz
09-22-2011, 09:52
Аз пък не бих се измъчила повече. Добре , да кажем , че е нормално да се държи единия по - хладно , обаче нейното вече е прекалено. Първо , че ако го прави нарочно - не забелязва ли , че автора от малко по - малко се съсипва. :?

krasiww
09-22-2011, 09:57
Аз пък не бих се измъчила повече. Добре , да кажем , че е нормално да се държи единия по - хладно , обаче нейното вече е прекалено. Първо , че ако го прави нарочно - не забелязва ли , че автора от малко по - малко се съсипва. :?
Хубаво е когато макар и клавиатурно , някой те разбира ... ;(
Много е лесно да кажеж примерно " Забрави я , да не ти пука " , да но ние сме имали такива моменти и на 3тия ден и паднах на колене , когато ми заби ножа в гърба и и казах върни се моля те обичам те.. повечето момчета биха казали майната ти курво отивай да се ебеш с който искаш .. а аз не съм такъв. Първа сериозна връзка ми е и много ме боли сега , а ако се разделим незнам. Аз нямам " приятели " в истинския смисъл и по цял ден си стоя в къщи , вече се съсипвам ;(

LeprikonA
09-22-2011, 10:01
извинявай, ама как търпиш някаква пикла да ти говори така? да те псува и "удря". я се съвземи! заслужава ли си подобно нещо, та ти си момче по дяволите! дори вниманието да се опитва да ти привлече (което ме съмнява доста) е по супер тъпият начин. не се занимавай с пикли е моят съвет.

SmilezZz
09-22-2011, 10:01
Вашата връзка не е сериозна , момче , не го ли виждаш.
Тя е малка (най - вероятно на 14) и не знае какво иска. Не осъзнава , че я обичаш доста , а просто те разиграва. Съгласна съм , че да забравиш човека , който обичаш е трудно , но понякога просто се налага да се опиташ. Тя няма да е нито първата , нито последната която ще обичаш. Обаче съм на мнение , че човек , който обича толкова силно , не заслужава такова отношения.

YoUcANNOtiMaGiNe
09-22-2011, 10:07
Как си изтрайвал това чудо година и нещо? Мога да ти кажа, че като момиче на твоята възраст, бих проявила характер и не бих се оставила някой да ме разиграва по този начин! Ти мъж ли си или предпочиташ да те третират като кукла на конци? Я се стегни! Заблуден си, и то много ама страшно много. Имаш един вариант, който да те измъкне от кашата, в която се намираш, и той е да разкараш този индивид колкото се може по-експресно от живота си. Ти избираш, помисли си дали искаш да бъдеш унижаван и тъпкан като парцал или да дадеш шанс на момиче, което би ти отговорило по същия начин, както ти се отнасяш.

krasiww
09-22-2011, 10:11
Радвам се че ме подкрепяте , за мен стоенето пред PC в момента е доста трудно и всички тези редове който пиша .. но и аз съм грешил към нея и имам вина .. просто се чуствам гадно защото тя не е изпитала 0,1% от болката която аз .. поради причината че съм с голямо сърце и съм и прощавал многооооо !!!
Обаче ми е и трудно да живея така , стоя си сам ... на училище също ми е гадно понякога , когато не ми звъни .. или не ми вдига ..
Когато отида до вратата и тя ме изгони , или се държи пренебрежително..
Но МАМКА МУ това е 1 година ;( знаем всичко за себе си , всичко за себе си , и няма да отричам че я ревнувам когато е излязла някъде .. особено като гледам как приема момчета от новото училище в приятели във фейса .. а уж не се е запознавала с никой ..
Ходи да муфти цигари , викам недей така ще ти дам някой леф .. излагаш се и тя веднага се сърди ..
Вчера ми вика аре на кафе , аз викам ОКЕЙ .. тръгнахме и тя вика няма да мога да изкарам месеца ще ме черпиш ли .. след което бесен и викам
ПРАВИШ ПАРТИЯ ЗА ЦИГАРИ
ЯДЕШ В ДАСКАЛО
ПИЕШ В ДАСКАЛО .. и накрая нямаш 2лв за кафе ..
Веднага вика прибирам се , не ме занимвай бля бля
Проблема не е в това дали ще и дам 2лв , давал съм и по повече за нея .. много пъти по повече ..
Проблема е там че аз в даскало мога да не ям , за да излезем после , докато тя иска от всичко
Еми ако кажете че не съм прав ..

FuCKkK13
09-22-2011, 10:24
Вашата връзка не е сериозна , момче , не го ли виждаш.
Тя е малка (най - вероятно на 14) и не знае какво иска. Не осъзнава , че я обичаш доста , а просто те разиграва. Съгласна съм , че да забравиш човека , който обичаш е трудно , но понякога просто се налага да се опиташ. Тя няма да е нито първата , нито последната която ще обичаш. Обаче съм на мнение , че човек , който обича толкова силно , не заслужава такова отношения. + .. и не само, че не заслужава, а от друга старана човек,който обича не би могъл да се държи така... виж.. ясно е, че във всички връзки има по някое сдърпване или караница, но това,което тя прави за мен е прекалено...явно момичето не знае какво иска.. знаеш ли.. малко изтъркано, но... ''ако обичаш някой пусни го да си тръгне'' ... ако това нейното е проверяване на любовта ти.. и ти я остави на свобода да видим тя какво чувства.. да.. тъпо е, но с нейните камъни по нейната глава.... вземете проведете един сериозен разговор ( като се има в предвид, че на колкото и години да е може да проведе един нормален разговор) и я питай дали иска свобода.. ако е така - дай 'и я ! .. но ако не ти каже причина по-добре я остави няколко дни без да знае нищо за теб и да си помисли иска ли да е с теб или ще се държи все едно си и никой ! ... това е моето мнение, знам, че не ти е приятно да я нареждам след като я обичаш,но сам каза, че те наранява, а и че нейните действия не са добре премислени ;)... най-важното е да поговорите.. ако акъла 'и стига ще разбере какво иска,а ако не.. сам реши дали искаш да си ''сега те обичам и се държа добре,след 1 мин. излизам с приятелки не ми трябваш идиот,тъпак и т.н. .. след ще 1 мин. пак те обича и т.н. '' :) ;)

krasiww
09-22-2011, 10:30
Вашата връзка не е сериозна , момче , не го ли виждаш.
Тя е малка (най - вероятно на 14) и не знае какво иска. Не осъзнава , че я обичаш доста , а просто те разиграва. Съгласна съм , че да забравиш човека , който обичаш е трудно , но понякога просто се налага да се опиташ. Тя няма да е нито първата , нито последната която ще обичаш. Обаче съм на мнение , че човек , който обича толкова силно , не заслужава такова отношения. + .. и не само, че не заслужава, а от друга старана човек,който обича не би могъл да се държи така... виж.. ясно е, че във всички връзки има по някое сдърпване или караница, но това,което тя прави за мен е прекалено...явно момичето не знае какво иска.. знаеш ли.. малко изтъркано, но... ''ако обичаш някой пусни го да си тръгне'' ... ако това нейното е проверяване на любовта ти.. и ти я остави на свобода да видим тя какво чувства.. да.. тъпо е, но с нейните камъни по нейната глава.... вземете проведете един сериозен разговор ( като се има в предвид, че на колкото и години да е може да проведе един нормален разговор) и я питай дали иска свобода.. ако е така - дай 'и я ! .. но ако не ти каже причина по-добре я остави няколко дни без да знае нищо за теб и да си помисли иска ли да е с теб или ще се държи все едно си и никой ! ... това е моето мнение, знам, че не ти е приятно да я нареждам след като я обичаш,но сам каза, че те наранява, а и че нейните действия не са добре премислени ;)... най-важното е да поговорите.. ако акъла 'и стига ще разбере какво иска,а ако не.. сам реши дали искаш да си ''сега те обичам и се държа добре,след 1 мин. излизам с приятелки не ми трябваш идиот,тъпак и т.н. .. след ще 1 мин. пак те обича и т.н. '' :) ;)\

И въпреки ако и кажа , всичко това което мисля .. ще ми удари един шамар и ще си тръгне . Другият варянт аз ако я оставя , за миг няма и да пука , веднага ще си излезе / така както не и стигат парите / след 2-3 дни ще я гледам с друго момче , с нов фейсбук с уж нови приятелки -- хаха .. а аз понеже ОБИЧАМ ще си стоя в нас , и по цял ден тука заврян да и гледам " Профилът видим за приятели " и БЛОКИРАНОТО ВЪПРОСЧЕ В СКАЙП ..
Страх ме е защото немога да се върна към норамлния живот , нямам с кого да излизам нито пък и не искам да го правя . само за нея си мисля и донякъде приемам че съм заблуден .. а може би и тя вижда че номерата минават и ме мъчи .. нямам сили да продължа и ми минават .. безброй глупости през главата в момента ;(

FuCKkK13
09-22-2011, 11:03
ами тогава се измъчвай ;) :? ... не мога да те разбера бе човек.... знаеш, че се залъгваш ама продължаваш :? ... най-лошия вариант е да те измъчва още няколко месеца, да ти писне и да я зарешеш.. защото колкото и да я обичаш съм сиг. че продължава ли така най-много още 1 година и сам ще решиш да я зарежеш.. или си намери приятели и излизайте около 1-2 седмици и я остави, или стой сам,измъчвай се и остави пиклата да те разиграва ;) ...извинявай ама не може да си на 17 и да оставиш някоя да те разиграва само защото си се влюбил в нея.. колко още ще се влюбваш не ти е на акъла.. я се съвземи.. какво е това ? да те удря,псува да не я инт. за тебе, да те търси само за пари и накрая ти да и тичаш след задника с извинение.. е да ама не ! ...провеждаш един дълъг и сериозен ама много сериозен разговор и ако си тръгне сам прецени дали те обича,дали акъла 'и стига за такава връзка, дали заслужаваш всичко това и дали има смисъл да продължаваш с нея ;) .. :)

krasiww
09-22-2011, 11:19
Звъннах и да разбера какво има , искаше постоянно да ми затваря и я молих да почака , накрая я попитах

Искаш ли да се видим
НЕ
Искаш ли да си говорим
НЕ
Обичаш ли ме ?
ХАХАХАХАХААХ
Ще ми отговориш ли ?
НЕ
Защо ме мъчиш ?
Щото ми е яко и не ми звъни повече ще си изкл телефона
Яко ли ти е да ме гледаш как страдам ?
ДА ...

След което ми затвори телефона . Мисля че ми дойде малко кураж да сложа края . Махнах общия фейсбук , изтрих си нещата от скайп ..
Имам няколко неща в нея но са безполезни ! Да видим тя как ще си взмее нещата от нас !
И все още си мисля че ако я видя в добрата и стран .. ще ме наблегне да и простя :(

КАк съм постъпил ;( ??

LeprikonA
09-22-2011, 11:25
правилно си постъпил. и е редно да се стегнеш.

krasiww
09-22-2011, 11:27
правилно си постъпил. и е редно да се стегнеш.

в момента не ми пука особено за нея
а утре сутринта .. не ми се мисли ;(
ще ме гледат по новините от болка май ... едва ли ше издържа

brusa
09-22-2011, 11:43
правилно си постъпил. и е редно да се стегнеш.

в момента не ми пука особено за нея
а утре сутринта .. не ми се мисли ;(
ще ме гледат по новините от болка май ... едва ли ше издържа

абе ей я се стегни бе човек ти луд ли си.. тва момичеНЦЕ не те заслужава ама грам ти си тръгнал да цивриш за нея и да я мислиш.. остави я покажи и че не си зависим от нея и ше видиш как след време тя ше те потърси и ше ти се моли да се върнеш.. а ако не го напави един ден тя ше попадне на някъв който се държи с нея така както тя с теб и ше усъзнае някои нещица

FuCKkK13
09-22-2011, 14:41
правилно си постъпил. и е редно да се стегнеш.

в момента не ми пука особено за нея
а утре сутринта .. не ми се мисли ;(
ще ме гледат по новините от болка май ... едва ли ше издържа

абе ей я се стегни бе човек ти луд ли си.. тва момичеНЦЕ не те заслужава ама грам ти си тръгнал да цивриш за нея и да я мислиш.. остави я покажи и че не си зависим от нея и ше видиш как след време тя ше те потърси и ше ти се моли да се върнеш.. а ако не го напави един ден тя ше попадне на някъв който се държи с нея така както тя с теб и ше усъзнае някои нещица +1 ...всичко се връща ;) ... сега просто мисли как си направил добро на някой и до там.. това ми го каза също човек от форума и ми стана добре от това.. ако успееш да проумееш какво ти казвам с това ще ти е по-лесно, а и да ! много правилно си постъпил ! ...не знам как позволяваш да се държат така с теб !!!... всеки на твоето място би я оставил,дори доста по-рано от колкото ти се съвзе, но нищо.. да предположим, че си влюбен и за това си толкова глупав и търпелив :) ... главата горе... ако те потърси - ок, ако не,не си е струвало и говоря за търсене, не да си вземе нещата,а да потърси теб.. и да има милион добри страни повярвай това държание от нейна страна ги покрива всичките :? ..айде успех :)

horacio
09-22-2011, 15:06
Човек... прекалено си добър с нея и тя ти се качва на главата.
Добре си направил да я зарежеш.
В началото ще ти е трудно, ще ти липсва, много неща ще ти напомнят за нея, но всеки човек е минавал през нещо такова. Ще успееш да го преодолееш. :)

crazydivane
09-24-2011, 09:42
Moмче..знаеш ли че въобще не те заслужава!??Направо ми стана мъчно,честно ти казвам!Зарежи я,много правилно си постъпил задето си изтрил общият ви фейсбук.Вземи се в ръце,моля ти се..Ти мъж ли си или какво??Аз винаги съм мислела че всеки човек има своята половинка някъде по света..Въпрос на време е да я намери.Стегни се.По думите ти разбирам че си златно момче,което заслужава много повече!Дръж се по-хладнокръвно.Очевидно тя е много успешна използвачка :( Не се занимавай с нея..

Bozichko
09-24-2011, 11:10
Уф, като го прочетох това и повечето постове на пича и щях да се просълзя... 2 години отлетяха на вятъра и приключиха по много подобен начин... Но едно ще ти кажа от човек, преживял същото. Слагайки края, отказвайки се от нея (при нейното държание) освен теб, нея няма да я боли. Само ти ще останеш наранения, сам и тъжен... Вместо да приключваш всичко, задръж нещата така, остави я да мисли, че те "контролира", и почни да си живееш живота. Един вид "с нейните камъни по нейната тиква" :) Възобнови връзката с приятелите/приятелките си, остави нещата с "оная" така както са в момента, не прибързвай. Ненаказано добро НЯМА! Явно си човек по душа и тя те използва за това. Почни да живееш твоя живот, да изграждаш нови отношения и продължи напред. Накарай я да разбере, че тя е едно "минало" и, че живота ти продължава, момичета колкото пожелаеш, да трудно е, да тъжно е, но депресията е НАЙ-УЖАСЯВАЩОТО нещо, което можеш да получиш от всичко. Не се предавай приятел, Рано или късно тя ще осъзнае, че ТЯ е заменима, че за теб тя НЕ е единствената, че такива като теб са рядкост, а когато го осъзнае, ще се опита да се върне при теб, тогава е момента, в който е НАЙ-добре да й кажеш, че отношенията са ви приключили. Злобар не съм, хетър още по-малко, но ми е писнало читавите хора да страдат, а разните боклуци като тая да остават вечно безнаказани! При всички варианти губиш ТИ, приятел! Все пак ти я обичаш, теб ще те боли, няма как, но въпроса е да използваш цялата си болка и мъка срещу нея ;) Не си заслужава да си прецакваш младините и бъдещето заради една пача!

SmilezZz
09-24-2011, 11:28
Постъпил си правилно , макар че трябваше да го направиш по - рано. Дали нея ще я боли или не , ние не можем да ти кажем. Обаче в едно бъди сигурен - ти нищо не губиш , губи тя - щом не те е осъзнала и оценила навреме. Бъди мъж !!! В началото наистина е трудно , ще те боли , но ще го преодолееш. Тя не е нито първата , нито последната. А тя определено не те заслужава. Заслужаваш нещо доста по - добро. Сега горе главата. И продължаваш напред.

П.С - Възобнови отношенията си с приятелите. Запознай се с нови хора. Намери си някакво хоби , тези неща ще ти помогнат да я преодолееш по - лесно.

NoMore
09-24-2011, 12:23
Ми браво като си се разделил с нея добре си направил. Бих те посъветвала да се държиш малко гадно с нея да види какво е ама то е късно щом си позволява да ти вика и да те удря си представям какво мнение си е създала за теб. Единственото което може да стане сега, като сте разделени, е да ти стане по-добре :wink: