PDA

View Full Version : Как да достигна до оргазъм?



freedom3124
09-22-2011, 11:28
Здравейте.


С приятеля ми водим полов живот вече от 3 месеца. И на двамата ни беше за пръв път. В началото сексът не ми доставяше удоволствие, но вече ми харесва. Проблемът обаче е, че никога не съм достигала до оргазъм. Това нормално ли е ? Той е много внимателен и се опитва всячески да ми достави удоволствие, не е егоист и не мисли само за себе си.. но не се получава. Някакви съвети? А вие колко време след като сте започнали да правите секс получихте оргазъм?

Благодаря предварително.

xoxi
09-22-2011, 11:35
Едва ли има точно определено време.
Има жени, които никога не получават вагинален.

amada
09-22-2011, 11:38
На колко години си ?

freedom3124
09-22-2011, 11:41
На колко години си ?

На 19 съм. :)

amada
09-22-2011, 11:46
Ами до сега стигала ли си до оргазъм с някой?
Ако да, значи проблема не е в теб, а в приятеля ти .. Има някой хора, с които просто не се получава ..

annonimnna
09-22-2011, 11:52
Тя е правила секс само със сегaшния си приятел (до колкото разбрах).
По темата: Мисля, че е нормално, нищо притеснително няма. :)

freedom3124
09-22-2011, 12:00
Да, със сегашния ми приятел го правих за пръв път.
Не че виждам оргазма като някаква цел при секса, но просто ми е интересно,защото никога не съм го изпитвала. Може би по-важното е просто да се наслаждавам на момента...

silverRose
09-22-2011, 12:14
Може би по-важното е просто да се наслаждавам на момента...

Точно така! Преди и при мен не се получаваше и сега осъзнавам, че е било, защото влагах много мисъл. Просто изключи за всичко друго, не чакай оргазъм, а просто се наслаждавай на това, което усещаш в момента.

NoMore
09-22-2011, 12:34
Ми нормално е! Струва ми се че трябва да овладееш изкуството да не мислиш за нищо и да не се притесняваш, което при мацки, които водят полов живот от скоро е почти невъзможно :)

badsector
09-22-2011, 12:38
Едва ли има точно определено време.
Има жени, които никога не получават вагинален.
Да, няма точно определено време. Всеки организъм се развива с различна скорост. В случая момичето може и да е на 19, но явно й е рано още за секс. А жените, които не могат да изпитат вагинален оргазъм, или изпитват много слаб такъв, са болшинство. Авторката да пробва да мастурбира клиторно. Първо сама да се научи да си доставя удоволствието, после ще го включи в секса с гаджето.

fenkaaa
09-22-2011, 13:08
Дори приятелят ти да е момчето мечта в леглото,на някои жени просто и ем вродено да не стигат до оргазъм..

Моето момче също се старае по всякакъв начин,винаги ми е харесвало с него.. но за съжаление съм стигала само до клиторен,вагинален немога и немога :?

n3ri7ka
09-22-2011, 15:54
и аз първите месеци не можех да достигна вагинален оргазъм, но от доста време "му хванах цаката" :D като усетя, че ме става хубаво, искам аз да съм отгоре, за да мога да си контролирам нещата :D таа като ми стане хубаво, спирам да се клатя за секунда, ведага почвам пак и усещам, че ми става още по-хубаво, спирам пак за секунда и така всеки път след спирането и по-хубаво и по-хубаво. Като усетя вече че заради удоволствието не мога да спра, се стягам някак (нали се сещаш- мускулите там долу) и.... следва най-прекрасния момент, след който не мога да мръдна даже. Като се съвзема малко продължаваме и понякога достигам и втори оргазъм.. а и приятелят ми много се кефи като си стегна мускулите вътре и казва, че му е супер яко.
Не го обясних много ясно, но то просто не може да се обясни...

P.S аз понякога предпочитам клиторен оргазъм, защото удоволствието трае по-дълго :oops:

fenkaaa
09-22-2011, 16:24
P.S аз понякога предпочитам клиторен оргазъм, защото удоволствието трае по-дълго :oops:

Моля ?! :shock: Това не го бях чувала 8-)

Точно обратното - вагиналния оргазъм трае по-дълго ;)

" вагиналният оргазъм е по-дълъг от клиторния и е като вълна, която не е толкова силна и ярка, но пък е по-продължителна "

n3ri7ka
09-22-2011, 16:55
P.S аз понякога предпочитам клиторен оргазъм, защото удоволствието трае по-дълго :oops:

Моля ?! :shock: Това не го бях чувала 8-)

Точно обратното - вагиналния оргазъм трае по-дълго ;)

" вагиналният оргазъм е по-дълъг от клиторния и е като вълна, която не е толкова силна и ярка, но пък е по-продължителна "

ами знам, и аз така съм чувала и чела, но лично при мен е обратното- клиторният трае по-дълго, но не е чак толкова разтърсващо, докато вагиналният е буквално секунда, но ме оставя без дъх :wink: :wink:

09-22-2011, 21:39
С мерак.

evilsoul92
09-23-2011, 05:35
И според мен няма от какво да се притесняваш... Аз бях 1 година с първото си момче и за тази година успях да достигна 4-5 пъти до оргазъм и на него му беше няк'во кофти, ама какво да се прави... Вече водя полов живот от близо 4 години и със сегашния ми приятел (вече от 2 год. и половина) ми е трудно в повечето случаи... Чела съм, че при някои момичета/жени достигането до оргазъм е адски трудно, да не кажа невъзможно, докато не приключи развитието на организма им, т.е. до 25-6 годишна възраст. Тогава чак нещата се нормализират малко по малко. Всичко се свежда до там, освен ако нямаш някакви психически стени в съзнанието си, които да ти пречат да се предразположиш на макс... :) :) :)

mmm_sweet
09-23-2011, 17:06
Може да не е достатъчно продължителен секса.Аз свършвам след поне час и нещо :o Другият проблем е еднообразието от пози,пробвайте нови,експериментирайте,мис ля,че след 3 месеца вече сте готови да опитвате нови неща :)

FreshMotion
09-23-2011, 17:20
С мерак.

+1
класика
:D

FreshMotion
09-23-2011, 17:26
Казваш че ти е кеф докато правиш секс ,но явно не ти е чак токова че да стигаш до оргазм , жените свършват средно за около 10-15 мин. ,правите секс от месеци - може по нататъка да се стига и до оргазъм ...търпение ....
8)