PDA

View Full Version : Филм с бременна жена



em0tik0nka
09-22-2011, 12:41
Здравейте, търся един филм с бременна жена. Докато я караше към болницата (мисля, че беше брат й ) я остави на една бензиностанция, а до нея имаше хранителен магазин. Тя нямаше праи за д асе прибере и за това се скри в тоалетната, докато изчка да затворят и там живя няколко дена. и т.н. Една вечер, мъж чул виковете й (започнало раждането на бебето) и разбил прозорците и я закара в болницата. Ако се сетите поне гл. ероиня ще е от полза :) :) мерси предварително!!

eLeHaGuLbertt
09-22-2011, 12:49
Олее, тоя филм съм го гледала и се сещам даже за кой говориш, но не знам как се казва.. :-o

em0tik0nka
09-22-2011, 12:59
от няколко седмици ми е в главата и не мога да се сетя дори и гл. героиня

mimsssssss
09-22-2011, 13:40
Where the Heart Is с Натали Портман...

И тоя дето я изостави беше приятеля и', а бяха спрели за да си купи чехли, че беше заспала в колата и те бяха паднали през дупката. А този дето я намери докато раждаше беше един библиотекар, накрая се ожени за него и имаха много яка къща :)

em0tik0nka
09-23-2011, 07:17
Същото !! Благодаря ти много!! :-) :-)

mimsssssss
09-23-2011, 12:32
Моля :)

Luciana91
01-14-2012, 21:01
Аз бях гледала един филм за мъж и жена - млади, които се местят в нова къща, жената е бременна и започва да чува някакви странни неща от къщата май, но не съм го догледала и за по нататък не мога да кажа нищо - само че филмът беше в жанр ужаси или психо :) Ако някой се сеща кой може да е този филм ще съм му много благодарна :)
Благодаря за помощта предварително :)