PDA

View Full Version : Не знам какво да правя.



fuckthepol1ce
09-22-2011, 12:46
Значи проблема ми е следния, след седмица ми предстои секс с приятелка (неангажираща връзка), за 1 път ми е... на 17 години съм обаче имам следния проблем. по пениса си имам точици, нещо като пъпчици, гледах в нета и видях, хора с такъв проблем, (Pearly_penile_papules ) обаче тези казват, че имат по главичката, а аз там нямам. Други казват, че може да е ако си отделил на сила кожичката при забелване, не знам при мен постепенно се отлепи с мастурбиране. Помогнете, не знам какво да правя и никаде не видях как се лекува и дали изобщо може да се лекува или дали е нещо особенно..? :(

ThisIsMe
09-22-2011, 12:52
Pearly penile papules са нормално явление и не представляват проблем.Срещат се по-често при необрязаните момчета,но не изискват лечение.По желание могат да бъдат отстранени оперативно.

fuckthepol1ce
09-22-2011, 12:54
Е не съм обрязан, та аз дори съм расист. :D Как става това лечение, защото не ми се иска да говоря с наще на тази тема.. ;x и от какво се появяват ? Поддържам идеална хигиена, къпя се по 2 пъти на ден.

ThisIsMe
09-22-2011, 12:57
Е не съм обрязан, та аз дори съм расист. :D Как става това лечение, защото не ми се иска да говоря с наще на тази тема.. ;x

Написах,че е нормално да ги имаш.Няма нужда от лечение.

Shturrrche88
09-22-2011, 18:23
Е не съм обрязан, та аз дори съм расист. :D Как става това лечение, защото не ми се иска да говоря с наще на тази тема.. ;x и от какво се появяват ? Поддържам идеална хигиена, къпя се по 2 пъти на ден.
Това дали си обрязан или не, вече няма общо с това дали си мюсюлманин или не. Много мъже се обрязват по медицински или естетически причини.
Нямаш нужда от лечение.

HotLife
09-23-2011, 22:40
Доколкото знам, може да се премахнат, но всички доктори ще ти кажат както и тук - няма смисъл. Пък и без това после пак могат да се появят...

Mi6inka
09-24-2011, 06:11
слагай кондома и давай ! Успех 8-)