PDA

View Full Version : Албена.



burpp
09-22-2011, 14:41
Ей, здравей.
Държи ли те още.


Ewok
09-22-2011, 14:42
омг да не сте се друсали заедно

burpp
09-22-2011, 14:43
Де да беше само друсането.

Ewok
09-22-2011, 14:45
пропадняци наркомани :?

starburst
09-22-2011, 14:47
ОМГ ТЕМА ЗА МАХМУРЛУК НЕКА И АЗ ПИША ВЪТРЕ

ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

burpp
09-22-2011, 14:48
Беше хубаво, беше хубаво

albi951
09-22-2011, 18:06
ооооо да беше доста хубаво и да бони друсахме се заедно :oops: не знам дали ме държи ама не ми се яде нищо(това е аномалия) ти кво праиш СМ

burpp
09-22-2011, 18:10
СМ е добре. Имаше малко тежка вечер но се оправи.
А как е СА ?

albi951
09-22-2011, 18:35
ами СА си имаше малко тежък обяд но и тя май се оправи(с малко бира)
и аре приятно чипкане

Ewok
09-22-2011, 22:35
ооооо да беше доста хубаво и да бони друсахме се заедно :oops: не знам дали ме държи ама не ми се яде нищо(това е аномалия) ти кво праиш СМпропаднячка наркоманка :?

ще отидеш в комуна.

nyancat
09-22-2011, 22:40
правете разлика между тревоман и наркоман,приятели.

ledenakrasota
09-22-2011, 22:43
Това нали е бъзик? :shock: :-o

Ewok
09-22-2011, 23:10
правете разлика между тревоман и наркоман,приятели.прави разлика между ебавка и сериозност, приятелю

nyancat
09-22-2011, 23:44
правете разлика между тревоман и наркоман,приятели.прави разлика между ебавка и сериозност, приятелюнаправих,споко.про сто исках да изясня това недоразумение.

albi951
09-23-2011, 05:52
правете разлика между тревоман и наркоман,приятели.
мерси за изяснението :)

burpp
09-24-2011, 05:19
Значи ние сме и тревомани и наркомани. Пропадляци под който и ъгъл да застанеш да ни погледнеш! Ние сме едни черни петна! Даже и от комуната ни изгониха като ни видяха кви сме изроди.

Много лошо за нас, съсипваме си бъдещето/
(Към никой-нищо)

DespicableMe
09-24-2011, 07:25
http://prikachi.com/files/993892X.gif

albi951
09-24-2011, 07:29
Значи ние сме и тревомани и наркомани. Пропадляци под който и ъгъл да застанеш да ни погледнеш! Ние сме едни черни петна! Даже и от комуната ни изгониха като ни видяха кви сме изроди.

Много лошо за нас, съсипваме си бъдещето/
(Към никой-нищо)
въх стопли ми душичката и така е няма по деградирали от нас :-)

albi951
10-05-2011, 19:17
ъъхм СМ как си, кво правиш да си рефрешнем темата 8-)

pe6oskeiborda
10-05-2011, 19:19
ОМГ КАТО ПРОЧЕТОХ ЗАГЛАВИЕТО ТЕМАТА И ВЕДНАГА Я ОТВОРИХ
след това се сетих че съм объркал самоличността си и тази с която съм не е чувала за "албена"

albi951
10-05-2011, 19:23
ОМГ КАТО ПРОЧЕТОХ ЗАГЛАВИЕТО ТЕМАТА И ВЕДНАГА Я ОТВОРИХ
след това се сетих че съм объркал самоличността си и тази с която съм не е чувала за "албена"
ВЕ ЕЙ В не ни мърси темата троли някъде другаде!
и така е като пишеш от 1000 профила

DespicableMe
10-05-2011, 20:14
правете разлика между тревоман и наркоман,приятели.+1

Wax
10-05-2011, 20:15
ОМГ ТЕМА ЗА МАХМУРЛУК НЕКА И АЗ ПИША ВЪТРЕ

ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

pe6oskeiborda
10-05-2011, 20:26
ОМГ КАТО ПРОЧЕТОХ ЗАГЛАВИЕТО ТЕМАТА И ВЕДНАГА Я ОТВОРИХ
след това се сетих че съм объркал самоличността си и тази с която съм не е чувала за "албена"
ВЕ ЕЙ В не ни мърси темата троли някъде другаде!
и така е като пишеш от 1000 профила
говорех за самоличността ми а не за профила ми
аве ей албено
вече ще ти викам албено
и ще си кръстя момичето албено

burpp
10-06-2011, 05:46
Якзеил
Super. Не мога да си седна на дупито.
Новина: Некето спечели билет са ДжамОнИт и евнтшуали в Неделя ще сме на Сф ...

albi951
10-06-2011, 13:07
Якзеил
Super. Не мога да си седна на дупито.
Новина: Некето спечели билет са ДжамОнИт и евнтшуали в Неделя ще сме на Сф ...
що така не можеш да си седнеш на дупито? 8-)
ии оо супер ама то не почва ли преди неделя ии суперХ2 :grin:

sandero
10-06-2011, 13:37
амфетки, амфетки...

fen7asy
10-06-2011, 15:43
ОМГ ТЕМА ЗА МАХМУРЛУК НЕКА И АЗ ПИША ВЪТРЕ

ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

burpp
10-06-2011, 19:46
Якзеил
Super. Не мога да си седна на дупито.
Новина: Некето спечели билет са ДжамОнИт и евнтшуали в Неделя ще сме на Сф ...
що така не можеш да си седнеш на дупито? 8-)
ии оо супер ама то не почва ли преди неделя ии суперХ2 :grin:

Е, защото почти не се прибирам, пък и днес си счупих някое друго пръстче на крака и вероятно ще се отложи.
Джам-а е от Сряда до Неделя, просто тогава чак ще можем да отидем.
Още не се знае.

burpp
10-06-2011, 19:46
ОМГ ТЕМА ЗА МАХМУРЛУК НЕКА И АЗ ПИША ВЪТРЕ

ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

:-)

albi951
10-07-2011, 10:40
Якзеил
Super. Не мога да си седна на дупито.
Новина: Некето спечели билет са ДжамОнИт и евнтшуали в Неделя ще сме на Сф ...
що така не можеш да си седнеш на дупито? 8-)
ии оо супер ама то не почва ли преди неделя ии суперХ2 :grin:

Е, защото почти не се прибирам, пък и днес си счупих някое друго пръстче на крака и вероятно ще се отложи.
Джам-а е от Сряда до Неделя, просто тогава чак ще можем да отидем.
Още не се знае.
Къде се преби ве мънки
ии аха да се надяваме.

burpp
10-19-2011, 09:25
Ей, Беленце. Кво пралиш ?

albi951
10-19-2011, 10:30
Ей, Беленце. Кво пралиш ?
ах фък дат шит(просто тряаше да го кажа нищо че няма общо с темата)
ми нищо са се прибирам от даскало и праихме някъв тест и аз нз кво да пиша щото последните 3 сряди не съм ходила на даскало ии..ъъм снощи си слагах колчето ии стигна някъде до половината и не иска повече и викам айде няма да го бутам повече и го махнах и си сложих едно от моите онова малкото и то се счупи на половина и сега имам като кукичка 8-) при теб кво става СМ?

psychopath
10-19-2011, 12:08
правете разлика между тревоман и наркоман,приятели.ахахахха хахаххахахахха

burpp
10-19-2011, 20:21
АааааАа, ти си си взела тапера>ЪЕС> Между другото, то не влиза ей така изведнъж. В началото боли много, но треа да буташ малко по-малко, не че не иска. Дай снимка на 'колчето', да го видя колко е дебело.

Иначе аз съм харашо. Добре де ... излъгах. Болен съм яко. И аз не ходя на даскало, ама гледам да си живея на макс.
Аз съм си сложил в ухото една капачка от фломастер и яко болка човек, ама то до сутринта ще отмине.

albi951
10-20-2011, 08:52
аах колчето, колчето е 5 мм (http://i.imgur.com/uZOwB.jpg) най-доброто качество евър, се тая тъъ то се прееба и неска си го махнах тва мойто и ще изчакам да се оправи и ще си сложа някво по-малко.. аз някой дни ходя др не и така атвоята дупка колко е широка сега 8-) ?ии аа гледах супер якия тюркоазен напрао съм инлов!

StringTheoryPracticist
10-20-2011, 08:53
я, тема за Албена...

ТРОЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛО

burpp
10-25-2011, 19:30
аах колчето, колчето е 5 мм (http://i.imgur.com/uZOwB.jpg) най-доброто качество евър, се тая тъъ то се прееба и неска си го махнах тва мойто и ще изчакам да се оправи и ще си сложа някво по-малко.. аз някой дни ходя др не и така атвоята дупка колко е широка сега 8-) ?ии аа гледах супер якия тюркоазен напрао съм инлов!

Та кво стана сега? Получи ли се ? Има ли напредък с дупленцата?
Аз моя съм го отворил на десятка. Повече мисля да разширявам. Така си ми харесва.

Иначе живота как е ... болната?
И аз съм яко болен. И объркан, абе неква каша ми е в галвата ... лабиринт.

albi951
10-25-2011, 21:15
аах колчето, колчето е 5 мм (http://i.imgur.com/uZOwB.jpg) най-доброто качество евър, се тая тъъ то се прееба и неска си го махнах тва мойто и ще изчакам да се оправи и ще си сложа някво по-малко.. аз някой дни ходя др не и така атвоята дупка колко е широка сега 8-) ?ии аа гледах супер якия тюркоазен напрао съм инлов!

Та кво стана сега? Получи ли се ? Има ли напредък с дупленцата?
Аз моя съм го отворил на десятка. Повече мисля да разширявам. Така си ми харесва.

Иначе живота как е ... болната?
И аз съм яко болен. И объркан, абе неква каша ми е в галвата ... лабиринт.
оуу да получи се ъфкорс! ии сега съм 4 мм с разширител щото се разбра че от 0 на 5 няма да стане(бях в една фр и около 1 час ми го е ръчкала тва в ухото и поне на края си изрязах средата на една клечка за ушо да не губим прогреса) а пък десятката..да видях я аа и си взех от бял камък 5 мм лайк а боас.
а пък живота ми добре така да се каже..а ти как разбра че съм болна бе да педоб си и виждаш всичко.
и на мен ми е супер кашата в момента отвсякъде ме ръчкат и блаблабла ии тъкъм..ааа и сега се прибирам от кино гледах"Кецове"(нз как да сложа долна запетайка 8-) )
ии..ОМАЙГОШ толко е хубав ии..ахх искам и аз такова лято на иракли на палатки небе ...туу мъч дреамин..
а ти как си? и защо си лабиринтен? ии кажи нещо слънчево нау!
ии айде лека че утре съм първа смяна(прозяв). *прегръд-прегръд*

burpp
10-26-2011, 17:56
Али къв е тоя филм? Звучи як.
По кината ли го пускат ?
И бтв, честито за флеша.

Иначе аз, аз съм много зле. Ако преди беше лабиринт, сега е тъмнина. Абе глупости. Само се дразня, по объркан съм и от строежа на сложна устроена бомба. Но ще се оправим. Ще ми се да ходя по-скоро до София да си взема шорт брейк, но трябва да събера пари.

Ми при теб как продължава да върви ?

albi951
10-26-2011, 18:10
Али къв е тоя филм? Звучи як.
По кината ли го пускат ?
И бтв, честито за флеша.

Иначе аз, аз съм много зле. Ако преди беше лабиринт, сега е тъмнина. Абе глупости. Само се дразня, по объркан съм и от строежа на сложна устроена бомба. Но ще се оправим. Ще ми се да ходя по-скоро до София да си взема шорт брейк, но трябва да събера пари.

Ми при теб как продължава да върви ?
да той е як..доста при тва направо..как ми се иска и аз да съм там(и да е топличко ест)
и да по кината го пускат.
И мерси.
това е високо ниво на обърканост смятам аз.Кажи кво те мъчи?А за дразненето о, да напоследъки на мен ми се случва, но се опитвам да се самозаливам с кофи пълни с дъга и позитив флакончета и заедно с тва да попадат ситни капчици върху хората около мен.
А какво е шорт брейк?(пробалби дъ тъппест куещън евър 8-)

burpp
10-27-2011, 09:35
Aко го пуснат следващият месец, ще го гледам с удоволствие (филма)
Иначе с моята обърканост, абе горе на долу се оправих, поне така мисля, не знам, ще видим. Всяко зло за добро, налЕ?
Шорт брей - Кратка почивка. (пробъбли дъ мост стюпид енсуър евър)
Иначе съм 'Кей. Трябва да правя дизайн на рокля за едно момиче и трябва да ходя до Сф да го дам.

Ти иначе, кво, разказвай.

albi951
10-27-2011, 11:08
Ами те мисля че сега го пускат(даже може и да да го пуснали)
а пък за обърканоста, ами и аз все така си викам ама до колко е истина..
оууу аз си мислих че някво наименование на фляш което за първи път чувам а то било лесТно.
Дизайн?Ти да не учиш дизайн, ще я рисуваш роклята начи..ахм супер иф ю ниид хелп пиши.
Аз, аз днеска бях на училище в четвъртък за пръв път от няколко седмици и се опитах да разбера нещо по химия докато момичето с което седя само ее ръчкаше дразнеше и блалблбалбалабла(и се беше напушила и си мисли че не знам..боже как може още няма 12 а тя вече да е пишила 2 пъти и разбирам де ама тя прекалява щото всеки ден и пак се връща към старите глупости..уатева)както казах има си глава да си я носи ТОЧКА ии а сега почвам мюзик маратон(лайк евери дей),
а как мина твоя ден, съмтинг интререстингЪ?

burpp
10-28-2011, 08:06
Абе, почвам да се орпавям между другото.
Само си ръчкам флеша и си нямам работа.
Иначе не уча дизайн, просто бях обещал на едно момиче да й нарисувам дизайн за бална рокля и само се туткам.
То такива момичета да ги биеш, няма да им влезе мозк в главите. Ако ли не ти я бий.

Иначееее моят ден, абе знам ли, гледам да си живея на максЪ. Интересни неща има много. Интреиги, дилеми, скандали, партита, абе знам ли. Нямам време да се прибера в нас. А училището вече го намразих до дъното на душата си.

albi951
10-29-2011, 06:57
Добро утро СМ
Ахах и аз само го ръчкам 8-)
ама аз не го ли изгорих :С
А пък ти ще празнуваш ли хелоуин или ще ходиш ли на парти?

burpp
10-30-2011, 08:11
Доброо Утро СА.
А знаеш ли кво. Вечерта ми е паднал флеша и дупката ми се е затворила и сега трябва да я отварям наново!
Ами ще празнувам-да. Но си нямам и понятие са костюм.
Ами ти ?

albi951
10-30-2011, 08:33
Амамамама затворила като затворила до 0мм :САД ПАНДА :С(ит уил хърт)
ами и аз май ще ходя на някакво парти, а пък аз исках да съм Ейми Уайнхаус, ама не знам, не знам..нищо не знам..
А пък на теб и пожелавам приятен ден и да си прекараш ного хубаво и слънчево *напръсква с флаконче дъга*!

burpp
10-30-2011, 08:46
Затворило се е до половината. Пък аз се мъча да товарям, ама нито гентамицин имам. Само с плюнка става. *упс*
Ми твоята дупка как е?
Мен ме чакат 2-3 хелоуин партита. Пък и другата седмица ще ходя на Пършевица и ще рисувам. Абе всичко тип-топ.
Приятен ден и на теб *напръсква с флаконче всички стени*

albi951
10-30-2011, 08:52
8-)
ами моята сега с едно памуче с топла вода+морска сол ии още съм си на 4 къз искам да се накефя на разширителя <3
А пък супер, супер хепи 4 ю, а къде е пършевица?

burpp
10-30-2011, 08:57
Нека ти помогна

http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Huts/Stara/Purshevica

burpp
11-02-2011, 05:51
Добро утро СА.
*голяма мечка се прозява*

albi951
11-02-2011, 12:33
оуоуоу СМ добро и на теб^^, блазе ти че си спинкаш до късно.
Кво става с теб?
добре ли е фляша?

albi951
12-19-2011, 18:50
ДОБРО УТРО УВАЖАЕМИ ЗРИТЕЛИ
Здравей и на теб цокозавъре, нека темата ни въскръсне!
Пък клипчето е фън ама...е късичко, тогава изглеждаше че беше цяла вечност..
ТАТАААРААРАТААРААТАТАТАТА РААРАРАР
НАДЕНИЦА 2 БРОЯ

burpp
12-19-2011, 19:09
Оо, чук беше.
Пък да, аз е така не можах да слезна на земята.
++++

ПИЦААААААААААА МОЛЯ!

albi951
12-19-2011, 19:17
МОЛЯ ВИ СЕ ГОСПОДИНЕ, КЪДЕ ЗАБРАВЯТЕ ПИТБУЛИТЕ, ДА ПИТБУЛИТЕ ЗА КОИТО НЕ ЗНАМ ОТ КЪДЕ РЕШИ ДА ТИ ГОВОРИ ДОСТАВЧИКА НА ПИЦА..

CloudFactory
02-09-2012, 18:36
Нека темата ни да възкръсне...
и такън уатс гоин он уиф ю нигга?
Пък кога ще посетиш софийските поля или ние да посетим твоите поля дет се вика :3

burpp
04-30-2013, 09:11
Та к'во за Иракли?

albi951
04-30-2013, 09:25
Джулая там и може би продължение няколко дена^^