PDA

View Full Version : Препоръчайте ми слушалки с микрофон



val181
09-22-2011, 17:44
Ще правя подарък на един приятел. Начи лимита ми е 80 кинта и искам слушалки дето са за двете уши и ги покриват. Трябва да са съвместими с плейстейшън3.

Мерси предварително :)

val181
09-24-2011, 17:10
Ъп

Athenewins
09-30-2011, 14:59
Не съм сигурен дали са съвместими,но по-добре съберете с още няколко приятелчета и му вземете Razer слушалки,наистина ама наистина ще остане страшно доволен..ако не е минало рд-то

xJawz
09-30-2011, 16:22
Не съм сигурен дали са съвместими,но по-добре съберете с още няколко приятелчета и му вземете Razer слушалки,наистина ама наистина ще остане страшно доволен..ако не е минало рд-то
Май така ще направим. С още един приятел се разбрахме да дадем по около 60кинта и да му земем Рейзър Орка.


ПС Некви мнения за тях и дали ще са съвместими


ПС2 Рожедния ден ще е в неделя така че требе да решим утре.

Athenewins
09-30-2011, 16:44
Ако има само стейшън и искате да му купите хубави слушалки,взимайте рейзъра,ако обаче играе и на персонален компютър и цъка игри като УоУ и т.н му вземете Razer Naga,ще му хелпне много с тея 17 бинда отгоре..уникална е ,един приятел я ползва..(: .. Отивайте утре сутринта до некой техно маркет и гледайте там..аз съм бил в Пловдив в мола техномаркет и имат цяла секция с рейзъри сякви неща..само слушалки май няма не знам..проверете си