PDA

View Full Version : Кой е виновен?



korean
09-22-2011, 18:32
за триене

Anonimen05
09-22-2011, 18:41
Първо какво момиче си, за да отидеш само на море с 3 момчета без родители. Второ да танцуваш с някакъв непознат. И откъде си сигурен, че нищо не е правила на морето. . Не спомена на колко сте години. Явно наистина не те заслужава, доколкото разбрах или не е изяснила чувствата си и обича да флиртува. Ти си знаеш какво изпитва сърцето ти, не всеки е перфектен. Сам прецени и успех. :)

Sh@d0w
09-22-2011, 18:47
Каза, че и тя не го одобрява, и че спали на отделни легла, но го направила за да си върне за това, че преди това не съм и пишел като преди

*facelam*

Иначе твърде много се филмираш и тая ревност ще те изяде.Тя го прави нарочно,за да ти върне за нещо,което е адски детско държание.Вместо да късате,трябваше да поговорите хубаво,след толкова време заедно мисля че това е първото което би трябвало да направите.Не е имало причина да късаш с нея,защото фактически не ти е изневерила,по-скоро държанието и е провокирано от нещо.И именно това трябваше да изясните.

Обади и се и поискай да поговорите за вас,за връзката ви,какво куца и дали ще я бъде.

SmilezZz
09-22-2011, 18:50
Според мен пък не трябва да я търси , пише и т.н. И двамата се държат детски , но в случая автора ми се струва прав. Как момиче (обвързано) ще ходи само на море с още 3 момчета ? Никой не може да знае какво се е случило там. Да не говорим , че държанието е адски тъпо и безпричинно. Аз също съм на мнение , че не е за тебе.

elysunny
09-22-2011, 18:51
м всеки прави грешки, а и ти си прекалил с ревноста

korean
09-22-2011, 19:01
а какво трябва да направя, като източника е сигурен, и ми казва, че някакъв си я гушкал и й говорел нещо на ухото? Да, нещата са детински. Тя просто не може да взема правилни решения на място. Например, за по-сериозни неща се консултира с приятелите й, които си е издигнала високо в очите и те каквото кажат, тя ги слуша. Има и проблеми със семейството, притеснявам се да не стане така, че да се опитват да я манипулират занапред. Не съм сигурен, ако продължим, дали няма да стане нещо нередно пак, и да страдам. Защото аз заради нея, за да не си помисли нещо лошо, винаги й казвам, дори ако ще излизам с момиче без нея не излизам, за да няма място за никакви съмнения. А тя какво направи? Наистина знам, че сега е момента и не трябва да има нещо повече между нас, но просто самата тръпка ме кара.. Например, ако я видя с друго момче ще ми стане ужасно гадно. Което пък говори, че още ми пука за нея, но фактически не трябва. Знам, че някои ще предложите да излизам с други момичета. Да, но как, като не искам? Моля за повече мнения.

elysunny
09-22-2011, 19:07
ама чакай, стига обвинява нея за всичко

SmilezZz
09-22-2011, 19:20
м всеки прави грешки, а и ти си прекалил с ревноста Пък аз не мога да разбера къде и как е прекалил с ревността си ? От колкото време и да ходят , на всеки му би станало гадно , когато приятелката й отива на море с още не знам си колко момчета. Т.е. съвсем нормално си е постъпил. Не виждам прекалена ревност. Както и втория случай.

Иначе да , наистина не обвинявай нея за всичко. И двамата сте си виновни , кой повече , кой по - малко.

elysunny
09-22-2011, 19:26
момичето не отиде на море сама с 3 момчета (нейни приятели-уж). Покани и мен, но аз бях на работа, и нямаше как да отида. Въпреки това, тя без да поиска разрешение

хм грешка
момичето го е поканило, да не и е родител, че да му иска разрешение

прекалил е и с ревността, трябвало е да поговори с нея спокойно, той го изкарва все едно тя се е целувала с момчето, на мен ми е прекалено, не знам

LeprikonA
09-22-2011, 19:26
Каза, че и тя не го одобрява, и че спали на отделни легла, но го направила за да си върне за това, че преди това не съм и пишел като преди

*facepalm*



да и аз на това се чудя... някаква нова мода ли да общуват така двама души? голямо отмъщение, голямо нещо.

иначе - и ти и тя се държите детински. да ти е за урок, че прекалено много ревност не води до нищо хубаво.

korean
09-22-2011, 19:40
момичето не отиде на море сама с 3 момчета (нейни приятели-уж). Покани и мен, но аз бях на работа, и нямаше как да отида. Въпреки това, тя без да поиска разрешение

хм грешка
момичето го е поканило, да не и е родител, че да му иска разрешение

прекалил е и с ревността, трябвало е да поговори с нея спокойно, той го изкарва все едно тя се е целувала с момчето, на мен ми е прекалено, не знам

аз може да не съм й родител, но да ти кажа, че от жена, която хойка, без да й пука за мъжа/приятеля й, няма да видиш нищо добро за семейството й. Оспори го.

За какво прекаляване на ревност говорите? Вие нормално ли посрещате това половинката ви да преспи с някой друг? Не, че няма и такива, де ама..

elysunny
09-22-2011, 19:44
^ е чакай обърках се, тя нали не е спала с него, а само я е хванал през кръста

кой е казал, че не и пука


ама и ти си един объркан. :?

като искаш да си с нея бъди бе, грешката не е само неина, не и набивай вината само на нея

DesireToFire
09-22-2011, 20:02
^ е чакай обърках се, тя нали не е спала с него, а само я е хванал през кръста

кой е казал, че не и пука


ама и ти си един объркан. :?

като искаш да си с нея бъди бе, грешката не е само неина, не и набивай вината само на нея
Съгласна съм със всичките ти мнения. Ясно е, че това че го е направила да му върне за нещо е тъпо, но не виждам къде е трагедията в това да отиде на море с приятели. Само на мен ли няма да ми е проблем гаджето ми да се вижда с негови си приятелки, да отиде на почивка, на която има и момичета, да прегърне момиче за здрасти/чао или от сорта. Не сте женени, че да ти иска разрешение. Достатъчно е, че ти е предложила да дойдеш. Ако някое момче ми каже "Не, не ти разрешавам да отидеш" може спокойно да си хваща пътя.

FuCKkK13
09-22-2011, 20:37
о боже.. на 20 сте а разсъждавате като на 15 :? ... само не знам как може да обичаш някой и да му нямаш доверие.. а и това, че те е молила и ти е писала смси и т.н. и ти не си и отг. е адски гадно от твоя страна.. ок.. и на тебе ти е гадно ама заслужава ли си 1 година заедно и поне приятели да не си останете :shock: .. адски детински постъпваш.. тя също.. за какво връщане говорим и за какви глупости.. по-добре я потърси поговорете си и щом не искаш да сте заедно - недейте.. просто си поговорете, изяснете всичко и си останете приятели.. не като 13 годишните.. скъсаш с някой и айде не се поздравявате.. или ''обичам те ама като скъсахме те мразя'' как може тези 2 неща да ги казваш едно след друго... или не си обичал човека или не го мразиш, а просто те били.. и пак ти казвам.. поговорете,разберете се,подкрепи я - да не плаче и т.н. и си останете приятели поне :)

fenkaaa
09-22-2011, 21:15
За 20 годишно момиче със сериозна връзка въобще не е добре.. НО ако и вярваш,че не е направила нищо,защо не и дадеш шанс? Знам просто какво е,защото моят приятел също ми няма голямо доверие,ходим с 1 месец по малко от вас.. Ида ли на дискотека,изляза ли и покрай мен има ли момчета.. побеснява.. и не ми вярва като му казвам,че нищо не е станало.. така че те съветвам - увери се и и дай последен шанс..

Azoria
09-22-2011, 22:15
Защо си решил,че трябва да й дадеш разрешение за морето. Тя е на 20 години,а не сте женени или пък да ходите от Бог знае колко време.... :? Според мен ,ако няма доверие в една връзка...хубаво си я приключил. Повечето ми приятели,да не кажа всички с едно изключение, са момчета и аз винаги съм имала този проблем с гаджетата си,защото са си втълпили,че нз какво ще стане,ако излизам с тях. Предполагам,че приятелите й са й приятели от преди ти да се появиш в живота й ,така че ти си този,който трябва да са се приспособява.
Имала недостатъци ... ами ти си перфектен сигурно? :lol:
Ако настина ти пука за това момиче я приеми такава каквато е и я потърси,защото тя надали пак ще те потърси след като не си й отговарял... И унижението си има своите граници.

musS
09-23-2011, 17:08
Въпреки това, тя без да поиска разрешение, след консултация с приятелите й, отиде.
Мислиш ли , че е трябвало да поиска разрешение , да те попита , к , но чак разрешение .. и да , тва ,че е отишла сама с 3 момчета на море и ,че е танцувала с 1 от тях наистина ее гадно погледнато отстрани .. но според мен не е трябвало да късате заради такава дреболия .. още повече , че ходите от почти година .. а и не е сигурно дали ти е изневерила , нали така .. според мен трябва ти да я потърсиш , аз ако бях на найно място даже нямаше да ти пиша смс , сори ама е гадно .. особено ако не е направила нищо .. по-добре я потърси и поговорете , за да се изясните какво е правила и защо иска да те дразни по този начин .. успех :) :)

anonymous708973
09-23-2011, 19:26
Мама му стара, вие на родители ли си играете? Ква е тая извратена игра?

Ще ти иска разрешение. Що?!
Тя не "уважила твои предложения" (разбирай - не ти е играла по свирката), наказваш я, като не й пишеш, тя пък си го връща като тийнейджър на родител, като отива на море с 3 момчета.

Да, и аз не го одобрявам. И бих отишла без приятеля си на море с други момчета, само ако имам приятелки със себе си, иначе си е просто "Ела, Вълчо, изяж ме."

"Нормално ли приемате половинката ви да преспи с някой друг?"
Те не са спали, за Бога!

Как се била преобличала... Оф, боже. Да те светна малко, че издребняваш.
Взимаш си дрехите в банята и след като се изкъпеш, просто ги обличаш. Да, вероятно е пропуснала сутиена, но това едва ли е трагедия.

Нямам думи просто. Спрете да си играете на гоненици, наказания и прочее и изградете пълноценна връзка, щото тия 11 месеца очевидно сте ги пропилели.

magita
09-23-2011, 19:46
ДА, НОРМАЛНО Е ДА ОТИДЕ НА МОРЕ С ПРИЯТЕЛИТЕ СИ, БИЛО ТО МОМЧЕТА. ако е решила да ти изневерява не мислиш ли, че щеше да го направи с някой от дискотеката примерно....



Ако държиш на нея, на да питаш кой е виновен ми ще ходиш и ще говориш с нея и ще опрайте нещата :-o

dream1707
09-23-2011, 19:59
Била е с приятели за Бога ... както казаха, ако е щяла да ти изневерява е можело да го направи с кой да е ... само, за да ти е гадно... не да си цака приятелствата. Имай и малко доверие... кво е тва, да не ти е кученце, че да я държиш така на каишка ... И какви са тия детинщини, тоя си отмъстил за това, оня за онова... това хич не е присъщо държание за 20 годишни ...
И аз съм танцувала с приятели, прегръщала съм ги и прочие ... приятелят ми не ме е изял с парцалите....
Вашето е 11 месеца, почти година... толкова малко ли държиш на нея, че да я зарежеш за подобно нещо .... ако ти е толкова неприятно поне е можело да поговориш с нея, да не го прави или да и обясниш, че ти е гадно така... Не да късаш с нея ;х

И аз съм ревнива, приятелят ми е в компания с момиче, с което се е занимавал към 2 години ... били са заедно към половин.... Но му имам достатъчно голямо доверие, за да не му правя проблеми за това... пробвай и ти да имаш малко доверие на нея и си поговорете хубаво за това :)