PDA

View Full Version : Тренировките и влиянието им върху организма!?!



nickelbackk
09-23-2011, 08:00
Момиче съм. Питането ми е какво мислите за тренировките, ежедневния спорт и пp. и това как се отразяват те на организма ми, при положение че сме още тийнейджъри и той не е напълно развит. Например допреди година - две бях пълна, взех се в ръце и отслабнах. Сега работя за премахване на излишни мазнини, оформяне на тялото и плочки на корема (леки и не много забележими). Опасявам се обаче че може би тялото ми и изобщо организма в такъв случай няма да се развият както трябва. Дали?

krasiveli
09-23-2011, 09:09
Спортът, и най-вече точно сега - в пубертета, влияе много добре върху организма и неговото развитие. Даже е препоръчително всеки тийнейджър да спортува. :)

awerw
09-23-2011, 12:06
Аз докато тренирах, си реших една задача по математика 8-) Влияе добре, малко натоварва, но се отразява доста добре на тялото.

badsector
09-23-2011, 20:11
Двете най-важни неща, които постигаш са тренирането на нервната и сърдечно-съдовата ситеми. Това дава отражение за цял живот. Затова спортът от ранна детска възраст не само е препоръчителен, ами е задължителен за здраво тяло. Както и храненето, впрочем.

ThisIsMe
09-24-2011, 20:07
Спортът е здраве и не случайно се препоръчва като начин за преборване на множество заболявания.Като цяло той действа много благоприятно върху тялото на човека.Това е най-здравословния и ефикасен начин за сваляне на килограми.При редовен спорт резултатът е:
Здрав дух,здраво тяло,добра форма,нормално/приемливо тегло.