PDA

View Full Version : Маркови маратонки до 100лв.Къдее??



lion69
09-23-2011, 12:17
здравейте значи ще си купувам маратонки ,обаче понеже миналия път изръсих наще с 170 кинта и ми се скъсаха маратонките на третия месец сега ми казаха да са до 100 кинта ама тия по-готините модели са се над 100 лева а кажете някъде ако знаете да има по-евтини ако не ,искам не искам ще си събирам още пари :-D

mlakniwe2
09-23-2011, 12:24
аз си взех чисто нови puma кожени за 50лв от Англия/ebay.com/-един сайт там са 18 паунда и с пощата излизат 50-60лв докато дойдат в Б-я, но там можеш да намериш и много по-евтини нови и маркови просто тряя да имаш 18 и рег в paypal.com и да имаш кредитна карта-аз съм си взимал много обувки от там и са с пъти по-евтини от тук

lion69
09-23-2011, 12:35
аз си взех чисто нови puma кожени за 50лв от Англия/ebay.com/-един сайт там са 18 паунда и с пощата излизат 50-60лв докато дойдат в Б-я, но там можеш да намериш и много по-евтини нови и маркови просто тряя да имаш 18 и рег в paypal.com и да имаш кредитна карта-аз съм си взимал много обувки от там и са с пъти по-евтини от тук
ми нямам 18 и нямам и кредитна карта аа и идеята за поръчка по пощата не ми допада друго е да отида в магазина да ги видя, а по пощата ако не ми харесват кво пак ще тряя да ги нося или да плащам обратно за връщане,интересуват ме магазини,ходих в Deichman,sport depot и други аутлети ама по яките са винаги над 100 лева :x

SuNsEt
09-23-2011, 13:05
Дайхман.

Noone95
09-24-2011, 23:27
В магазин на адидас, има много качествени F50 преди 2 години взех едни много яки F50 за 70 лева и до сега не са мръднали

shadowxgws
03-27-2012, 14:47
здравейте значи ще си купувам маратонки ,обаче понеже миналия път изръсих наще с 170 кинта и ми се скъсаха маратонките на третия месец сега ми казаха да са до 100 кинта ама тия по-готините модели са се над 100 лева а кажете някъде ако знаете да има по-евтини ако не ,искам не искам ще си събирам още пари :-D

e-Gabo Магазин е магазин за маркова стока на ниски цени. Може да проверите там за маркови маратонки на ниски цени. Всички продукти са автентични и са внос от Великобритания и САЩ. Сайта на магазина е http://e-gabo.com

ForTrant
03-27-2012, 14:52
e-Gabo Магазин е магазин за маркова стока на ниски цени. Може да проверите там за маркови маратонки на ниски цени. Всички продукти са автентични и са внос от Великобритания и САЩ. Сайта на магазина е http://e-gabo.com

Директно бих те баннал за реклама.
http://e-gabo.com/bg/contacts/ - отнася ти се глоба от КЗП май? Нали знаеш, че си напълно нелегален с този магазин?

shadowxgws
06-10-2012, 06:02
ех колко сте лоши значи... Предлагам ви качествени продукти внос от Великобритания и САЩ, а вие искате да ме наказвате... Ако смятате, че написаното от мен няма място тук... просто го изтрийте.
Поздрави!

Ukhtar
06-10-2012, 18:09
Другарю партиен, за благоденствието на плолетариата толкова ли е наложително всякаква форма на капиталиъм да бъде изкоренявана моментално бе?

авторе, поръчвай от ибей. Вземи карта от вашите. Само че ако имаш възможност го пробвай модела, ако го има в някой магазин тук, за да определиш точния номер, ако не - има разни таблици с размери