PDA

View Full Version : Как мога да реагирам?



SmurpHietta
09-23-2011, 12:46
Значи от почти 1 година се познавам с едно момче от друг град. В началото всичко започна по приятелски, но забелязах, че той има някакви симпатии към мен и след известно време аз започнах да имам много силни чувства. Та така я карам и до сега! Преди 3 месеца се случи нещо и той просто прекрати контакт с мен! Нарани ме по жесток начин /нека да не се увличам/ .. Та вчера излязох с негови познати, които ми казаха, че той бил преспал с някакво момиче няколко пъти. Като ми го казаха просто бях в панически шок, като че ли някой дойде и ме фрасна по главата с огромен чук. Прилоша ми.. зави ми се свят.. какво се случи не знам. Та въпроса ми е, че нито ми пука с коя се е таковал.. /нищо, че вече знам/.. нито искам да съм на нейното място /пък и не ми е времето за подобно нещо/.. Но защо го приемам толкова навътре? Защо ме засяга по дяволите? След като чух това нещо се пречупи в мен. Аз смятам, че съм така ошашавена, защото просто бях сигурна, че той не е такъв! Явно мноооогоо съм сбъркала в преценката си. И най-интересното е, че това се е случило месец след като сме спрели да общуваме. Мислех, че имаме толкова силна връзка между нас / аз тогава чаках просто той да ми предложи официално/ Държахме си се, като че ли сме заедно, но ето какво съм била аз за него. Вярно, че бяхме от различни градове, а тая е при него, но ние си се виждахме доста често.. но... Вие как бихте реагирали на мое място! Т.е. не за пред другите, а как просто бихте го преживели..

elysunny
09-23-2011, 12:49
ами защо е прекратил контакт с теб ?
или си си внушила някакви чувства или наистина ги имаш
подновете контакта си и поговорете

Chacho
09-23-2011, 12:52
Точно теб може по съвсем друг начин да те е приемал. Не го съди по отношението му към това момиче. Плюс това не ти е бил длъжен, били сте скарани, нормално е да потърси някъде другаде. Свържи се с него и закърпете дупките.

SmurpHietta
09-23-2011, 12:53
ами защо е прекратил контакт с теб ?
или си си внушила някакви чувства или наистина ги имаш
подновете контакта си и поговорете

И аз не знам защо го направи..
Имам си чувствата със сигурност, но вече няма да им обръщам внимание.. след това, което научих и след това, което ми причини /болезнено ми е да говоря за това/ не искам повече да общувам с него.. до преди вчера бих била съгласна за едно просто обяснение за всичко, но сега ми е ясно..

elysunny
09-23-2011, 13:14
е какво толкова искаш от него, било е когато вече сте били скарани, а не докато почти сте 'ходили', пък и явно си е имал някаква причина да спре комуникацията си с теб, не обвинявай само него, и двамата имате вина, явно

SmilezZz
09-23-2011, 14:47
Защо го изкарваш виновен ? Не сте били обвързани пък и + това сте били скарани. Поговорете и си изяснете нещата.

SmurpHietta
09-23-2011, 14:53
Абсолютно никой не обвинявам!
Просто не мога да го повярвам и да приема ситуацията..

DragonLady
09-23-2011, 14:57
грешка, моля деленете поста

DragonLady
09-23-2011, 14:57
Пука ти и си реагирала така, защото явно още имаш чувства към него. Опитай се да ги превъзмогнеш и се огледай за други момчета. Не си струва да си пилееш времето с връзка от разстояние.

umri
09-23-2011, 14:57
Много ше са смееш като я прочетеш тая тема след 5 години.

SmurpHietta
09-23-2011, 14:58
Много ше са смееш като я прочетеш тая тема след 5 години.

Много ще се радвам ако стане след 5 дни..
Надявам се да стане..

SmurpHietta
09-23-2011, 15:00
Пука ти и си реагирала така, защото явно още имаш чувства към него. Опитай се да ги превъзмогнеш и се огледай за други момчета. Не си струва да си пилееш времето с връзка от разстояние.

Опитвах да намеря друго момче.. но все ме връщат спомените към него..
всичко ме връща към него.. всеки сравнявам със него.. виждам него в очите на друг..
и ако това не е параноя .. на .. :lol:

DragonLady
09-23-2011, 15:08
Пука ти и си реагирала така, защото явно още имаш чувства към него. Опитай се да ги превъзмогнеш и се огледай за други момчета. Не си струва да си пилееш времето с връзка от разстояние.

Опитвах да намеря друго момче.. но все ме връщат спомените към него..
всичко ме връща към него.. всеки сравнявам със него.. виждам него в очите на друг..
и ако това не е параноя .. на .. :lol:

Минала съм през това и може да се каже, че все още преминавам.
Цаката му е да излизаш с приятели, приятелки, на вън или с компания да си правиш кефа, по кафета, разходки, кино и тн каквото ти дойде на акъла. Това да си хванеш друг също помага, макар и да е мимолетна връзка ;) И най-важното да спреш да поддържаш връзка с него.

elysunny
09-23-2011, 15:09
Абсолютно никой не обвинявам!
Просто не мога да го повярвам и да приема ситуацията..


напротив, самата ти тема крещи, че го обвиняваш
имаш грешна представа за него, приеми това което се е случило и продължи напред
ако пък си толкова вманиечена в него, ПОГОВОРИ с НЕГО, а не си губи времето в тееми, с които няма кой да ти помогне, защото не си разказала и малко от всичко, което се е случило, за 1 година. Няма как да знаем, как се е държал с теб и дали наистина те е харесвал
просто говорри с НЕГО, не с нас
а и не очаквай след 1-2 дни да ти е минало, разочаровал те е, ясно

xoxi
09-23-2011, 15:13
А на мен ми се струва, че ти просто си си въобразявала и си се вкарала във филма, още преди той да е почнал.
Ще ти мине след време.

Limitless
09-23-2011, 20:09
Абсолютно никой не обвинявам!
Просто не мога да го повярвам и да приема ситуацията..

И при мен е ставало така :) ще ти мине .. или с времето или като намериш някой друг.

anonymous708973
09-26-2011, 17:46
Струвало ти се е, че не е такъв?
Какъв?
Мъж? Че спи с жени?

OnlyGirl
09-26-2011, 18:04
Ще се опитам да ти дам отговор на въпроса `Защо се стреснах щом разбрах че е спал с друго момиче?`.
Влюбена си в него, и най-вероятно някъде дълбоко в себе си би искала той да дойде при теб, да ти се извини, да си говорите и накрая да бъдете заедно.. Та според мен това дето казваш `Цял месец мина..` 1 месец, повярвай ми не стига да спреш да изпитваш нещо към даден човек особенно след като те е наранил толкова.. Знам го от опит. Смятам че си зряла, защото осъзнаваш че ти е рано за секс и че осъзнаваш също така че щом те е наранил и те е разочаровал по този начин би трябвало да спреш контакти с него за твое добро. (Не съм запозната със случая, но смятам че е така.)
Това е чудесно, осъзнаваш някой неща - но повярвай ми самото забравяне ще бъде многоо трудно . Мисля че знаеш това.. Та за тва си се стреснала, ти си знаеш дълбоко в себе си защо. Ама волята е много силно нещо, определено много силно нещо. Ако се постараеш да го забравиш и да не се поддаваш на разните там мечти и копнежи - не ти гарантирам бърз ефект но ще го забравиш или поне ще спре да ти пука, спокойно.. просто не припирай, пожелавам ти въпреки това бързо да го забравиш .

Съжалявам за дългото мнение.