PDA

View Full Version : към момчетата



ledenakrasota
09-23-2011, 13:30
Забелязах и с приятелки си говорим колко много момчета седят и чакат някое момиче да им кацне, като муха на мед. Тя да направи първата крачка или въобще някоя да ги заговори. Дори в дискотеката си парят цигарата, взимат някаква поза и се оглеждат. :lol: :lol: :lol:
Така едни си хвърляха погледи. Той нея, тя него. Всеки чака и нищо не стана . На нея и писна и си тръгна. :-o :D

Sh@d0w
09-23-2011, 13:34
И поуката е-не чакайте,а действайте.

elysunny
09-23-2011, 13:37
в последно време ролите са се обърнали, мда

nepowtorima
09-23-2011, 13:43
в последно време ролите са се обърнали, мда

което е много жалко :/

ledenakrasota
09-23-2011, 13:46
в последно време ролите са се обърнали, мда

което е много жалко :/


Искам да се върне казармата 8-) :lol:

elysunny
09-23-2011, 14:05
ми жалко, хубаво, зависи от каква гледна точка го гледаш

DragonLady
09-23-2011, 15:49
ми жалко, хубаво, зависи от каква гледна точка го гледаш

Хич да не е не е нормално момичето да прави първата крачка, не че не съм го правила, но не е редно. Мъжа трябва да си е мъж и на място, да знае какво иска и как да си го получи.

musS
09-23-2011, 17:00
ми жалко, хубаво, зависи от каква гледна точка го гледаш

Хич да не е не е нормално момичето да прави първата крачка, не че не съм го правила, но не е редно. Мъжа трябва да си е мъж и на място, да знае какво иска и как да си го получи.
+1 .. кви са тия мъже .. или ти подсвиркват на улицата и се правят на мн. отворени , илии не смеят нищо да не направят .. страхливци са станали тва е .. :( :(

wakethedead
09-23-2011, 17:26
абсолютно винаги съм правил първата крачка аз при запознанство с момиче
честно казано когато някое момиче мен ме заговори първо ми е малко странно и неестествено

bateman
09-23-2011, 17:28
Станали са страхливци , защото повечето момичета станаха прекалено претенциозни.

TheHangedMan
09-23-2011, 17:41
bateman и аз мисля така

LambOfGod
09-23-2011, 17:43
Няма нищо жалко в това и момичетата са поемат инициатива.

Според мен с приятелките ти се чудите вече какво да препишете на мъжете, като лоши качества, за да изтърсите някоя простотия, като това да ходят в казармата.

И аз да бях мъж от толкова тъпи путки нямаше да си отварям устата.

Sh@d0w
09-23-2011, 17:47
абсолютно винаги съм правил първата крачка аз при запознанство с момиче
честно казано когато някое момиче мен ме заговори първо ми е малко странно и неестествено

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=433987&sid=8d163c5de1f926cd79d10ab2786e821f

хахаха?

nick1896
09-23-2011, 17:54
абсолютно винаги съм правил първата крачка аз при запознанство с момиче
честно казано когато някое момиче мен ме заговори първо ми е малко странно и неестествено

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=433987&sid=8d163c5de1f926cd79d10ab2786e821f

хахаха?

+ ..еми шанс ..кво да се прави... :D

По темата: Както elysunny каза .. ролите са се обърнали, а някои хора резбата.. 8-)

airHaos
09-23-2011, 18:38
Аз сам на мнението , че момчето трябва да направи първата крачка , но ако момичето види , че е притеснен може и тя да я направи :) .

elysunny
09-23-2011, 18:42
строги правила, кой да прави първата крачка няма !
искате да кажете, че ако някое момче ви хване окото много ще стойте и ще чакате той да направи първата крачка, като знаете, че той може въобще да не ви е забелязал ?
грешно мислене, мда
имам впредвид, не да ходиш да му се мяташ да го целуваш, а едно обикновенно здрасти

anonymous708973
09-23-2011, 19:16
ми жалко, хубаво, зависи от каква гледна точка го гледаш

Хич да не е не е нормално момичето да прави първата крачка, не че не съм го правила, но не е редно. Мъжа трябва да си е мъж и на място, да знае какво иска и как да си го получи.

А ако съм жена, знам, че искам точно НЕГО и знам как да го получа, защо да не действам първа?

Marky
09-23-2011, 19:52
абсолютно винаги съм правил първата крачка аз при запознанство с момиче
честно казано когато някое момиче мен ме заговори първо ми е малко странно и неестествено

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=433987&sid=8d163c5de1f926cd79d10ab2786e821f

хахаха? xoxooxo :razz: :razz:

Limitless
09-23-2011, 19:56
в последно време ролите са се обърнали, мда

което е много жалко :/


Искам да се върне казармата 8-) :lol:

И аз >.< много женчовце се навъдиха :D

6y6kyy
09-23-2011, 20:13
абсолютно винаги съм правил първата крачка аз при запознанство с момиче
честно казано когато някое момиче мен ме заговори първо ми е малко странно и неестествено

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=433987&sid=8d163c5de1f926cd79d10ab2786e821f

хахаха? xoxooxo :razz: :razz:
Човека е казал, че винаги той прави първата крачка и това, че е направил тема за да му помогнат, показва, че възнамерява отново да го направи, просто този път се допитва до булшинството ... Не мога да разбера на какво му се смеете :?

Cvetii95
09-23-2011, 20:18
няма да им се отрази зле на днешнинте момченца няколко месеца в казармата :D

cunt
09-23-2011, 21:13
а най-смешното е че вие момичетата които се оплаквате не си давате сметка ,че може би момчетата за които говорите не се ИНТЕРЕСУВАТ от вас и не ви ХАРЕСВАТ и затова не идват при вас и не ви заговарят,а не защото са срамежливи!!
знам че е трудно да си го представите ,но е възможно представете си..

FeelMyPain
09-23-2011, 21:41
Към авторката
Аз направих първата крачка, но ти се правиш на дръж ми шапката :x

6y6kyy
09-23-2011, 21:46
няма да им се отрази зле на днешнинте момченца няколко месеца в казармата :D
А няма да е зле и да измислят нещо подобно за момичетата, защото и те не са цвете за мирисане .. :?
[Не намеквам нищо спрямо теб Cvetii95 и не казвам, че всички са такива, но повечето !!]

badsector
09-23-2011, 22:12
...Искам да се върне казармата 8-) :lol:

няма да им се отрази зле на днешнинте момченца няколко месеца в казармата :D
Типични кифленски изказвания.
Първата крачка обикновено я правят жените. В миналото пак е било по същия начин. Просто грешно определяте понятието "първа крачка" и се мятате директно на втората.

Alabalaportokala
09-23-2011, 22:20
Винаги аз съм правил първата крачка- така е било, така е и така ще си остане за напред. Ако някоя надъхана мадама тръгне да ми се прави на голямата свалячка ще бъде отрязана по най- грубия начин. Просто не обичам мъжките работи да ги оставям в ръцете на жена...

И междудругото момичета, това, че вие срещате някакви путьовци на които им се прави секс, ама не могат да предприемат първата крачка, не означава, че всички мъже са такива. Ако аз кажа, че всичките момичета са курвички които за 20 лв и почерпка в заведение ще направят пълна секс програма първото нещо което ще ми кажете е да не ги поставям под общ знаменател. Е удивително, но същото важи и за мъжете.

И още нещо- преди да съдите мъжете, че ги било страх да предприемат първата крачка вие се погледнете в огледалото и се запитайте дали вие сте достатъчно жени за да бъдете- свалени, ухажвани и т.н. И под жена нямам предвид само красота, но и душа. Всъщност едва ли повечето тука знаят какво е истинска жена и респективно истински мъж, но айде... здраве да е...

И не няма нужда от казарма. Вече сме в 21-ви век. Живеем уж в демократични времена. Ако ще е за физическата подготвка има фитнес, лостове. А мамини детенца е имало винаги.

ledenakrasota
09-23-2011, 22:25
Към авторката
Аз направих първата крачка, но ти се правиш на дръж ми шапката :x

А това е интернет! :)

Bozichko
09-23-2011, 22:57
То пък казармата като има нещо общо... Ама има и друго нещо, има сигнали между двамата, момчето прави крачката, която трябва, а момичето щот "да не е лесно" и аре "дръж ми шапката"... Хем искате, хем не давате, хем после "мъжете били не знам си кво си"... Винаги съм се чудел, що е от такова голямо значение мъжа да прави 1вата крачка?! Ми не всеки човек схваща от намеци и не всеки човек праща правилните намеци :)

HotLife
09-23-2011, 23:14
Ако бяхте големите дами, на каквито се правите, щяхте да можете да привлечете един мъж да ви заговори. Нямаше да се жалвате, мъжете това, мъжете онова. Най-добре е да търсиш проблема в себе си, преди да обвиняваш някой друг.
А това за казармата да не говорим ква простотия е...

NightGuardian
09-24-2011, 03:17
Както дойде и както го чувства човек. Ако наистина иска нещо , то вярвам , че ще вземи правилното решение , независимо от пола. :)

magita
09-24-2011, 08:15
И междудругото момичета, това, че вие срещате някакви путьовци на които им се прави секс, ама не могат да предприемат първата крачка, не означава, че всички мъже са такива. Ако аз кажа, че всичките момичета са курвички които за 20 лв и почерпка в заведение ще направят пълна секс програма първото нещо което ще ми кажете е да не ги поставям под общ знаменател. Е удивително, но същото важи и за мъжете.

И още нещо- преди да съдите мъжете, че ги било страх да предприемат първата крачка вие се погледнете в огледалото и се запитайте дали вие сте достатъчно жени за да бъдете- свалени, ухажвани и т.н. И под жена нямам предвид само красота, но и душа. Всъщност едва ли повечето тука знаят какво е истинска жена и респективно истински мъж, но айде... здраве да е...

И не няма нужда от казарма. Вече сме в 21-ви век. Живеем уж в демократични времена. Ако ще е за физическата подготвка има фитнес, лостове. А мамини детенца е имало винаги.

+1 нещо подобно щях да напиша, ама ми го спести

fenasf
09-24-2011, 08:45
Е, и?

anonymous708973
09-24-2011, 09:45
Ако бяхте големите дами, на каквито се правите, щяхте да можете да привлечете един мъж да ви заговори. Нямаше да се жалвате, мъжете това, мъжете онова. Най-добре е да търсиш проблема в себе си, преди да обвиняваш някой друг.
А това за казармата да не говорим ква простотия е...

+1

Ама нали са принцеси и чакат принца. Той да не е врачка, че да знае, че го харесвате. Пф.