PDA

View Full Version : Какво мислите ? :)



RalittyYy
09-23-2011, 13:33
Здравейте , Скоро мисля да си взимам нов телефон и се спрях на този http://www.samsung.com/galaxyace/ace_overview.html Искам да ви попитам за вашето мнение за този телефон, какво мислите за него и дали го имате , и какви са вашите впечатления , и дали си струва да си го взимам или да си търся друг :) Мерси предварително :)

NaOH
09-23-2011, 13:48
Не е крайно зле, има и по-добри модели за тези пари. Купувай го от където и да е другаде, само не и от оператор с договор.

RalittyYy
09-23-2011, 17:10
Ами ти какво ще ми препоръчаш за тези пари и по - хубав ? :) А и защо да не си го взема от оператора :)

geography
09-23-2011, 17:14
Защото ти излиза далеч по-скъпо да го купиш за 200 лв. и да плащаш договор от по 30 лв. на месец за 2 години, отколкото да платиш 500-600 лв. веднъж.

Anichkaxxwee
09-23-2011, 17:24
Както казаха по-горе .. Има по-добри модели, даже й за по-малко пари 8-)

badsector
09-23-2011, 20:47
За тези пари по-добро няма да намериш в момента на пазара. Т'ва че имало такива модели е поради причината "моето си е най-хубавото". Вземи го от Техномаркет, най-добра е офертата им. За съжаление, го чакаме чак в края на другата седмица да го внесат. Имай предвид, че ще ти трябва и поне най-евтината тарифа за интернет на твоя мобилен оператор.

RalittyYy
09-23-2011, 21:54
Както казаха по-горе .. Има по-добри модели, даже й за по-малко пари
И след като има " по - добри модели и по - евтини " кои са те ? :-o


За тези пари по-добро няма да намериш в момента на пазара. Т'ва че имало такива модели е поради причината "моето си е най-хубавото". Вземи го от Техномаркет, най-добра е офертата им. За съжаление, го чакаме чак в края на другата седмица да го внесат. Имай предвид, че ще ти трябва и поне най-евтината тарифа за интернет на твоя мобилен оператор.

На някои тарифи в договора има " безплатни МВ-та" така че ... :)

ZloboMiR
09-23-2011, 22:12
За тези пари по-добро няма да намериш в момента на пазара. Т'ва че имало такива модели е поради причината "моето си е най-хубавото". Вземи го от Техномаркет, най-добра е офертата им. За съжаление, го чакаме чак в края на другата седмица да го внесат. Имай предвид, че ще ти трябва и поне най-евтината тарифа за интернет на твоя мобилен оператор.

Ех, другите хвалят своето, а вие - стоката си. ;)

/Офф, сори за който Аз обаче не бих купил вече нещо от Техномаркет, защото съм злопаметен. И даже ще споделя по същата причина. Отидохме да разглеждаме за печка и хладилник, харесахме си, уговорихме и транспорта, подробно описахме, че няма да има никой да помага и трябва да се изкачат 6-7 стъпала, за да се внесат нещата. Да, нямало проблем, ама разбира се, влизало в цената. Платихме. Изтърсва се във въпросния ден камиона с двама ваши "служители". И се оказва, че те сваляли на адрес. Предложих да говорят с управителя си или човека там по въпросната заявка. Отказаха, да не съм им казвал какво да правят. Аз съответно отказах да им подпиша. Съответно мърморейки внесоха първо хладилника (най-обикновен литраж), после печката. Естествено не се събуха и внесоха сняг и киша. След това, при вече внесени уреди, продължиха да мрънкат за "по 10 лв на човек", иначе щели пак да изнесат нещата. Казах им да си изберат кой кое да хваща и да напускат. Задоволиха се да изнесат само хладилника пред стълбището. С известни усилия го внесох сам, по-скоро от инат.
Съзнавам, че Техномаркет като фирма едва ли толерира такова отношение, но все пак по някакъв начин трябва да си контролира персонала. Дори не съм се разправял да звъня. Badsector, не знам какъв си там, но мога да ти дам номера на гаранционните карти, откъдето предполагам може да проследите и доставка, с номер на камион и т. н. Просто мина доста време и хората едва ли са се задържали и без това.

badsector
09-23-2011, 22:29
...Badsector, не знам какъв си там...
Никакъв. Нямам представа защо мислиш по друг начин. А офертата им за този телефон е най-добрата на пазара и е разбираемо, все пак са вносител.

На някои тарифи в договора има " безплатни МВ-та" така че ... :)
Има безплатни, но провери как стоят нещата, когато ги изразходиш.

RalittyYy
09-23-2011, 22:37
Ами не знам .. то мисля че беше там някаква оферта имаше ии не нам си колко на месец нали плащаш сметка и към тая сметка освем минути имаш и безплатни МВ-та и не пишеше колко .. ии дали са изчерпаеми :)

ZloboMiR
09-23-2011, 22:55
Ами не знам .. то мисля че беше там някаква оферта имаше ии не нам си колко на месец нали плащаш сметка и към тая сметка освем минути имаш и безплатни МВ-та и не пишеше колко .. ии дали са изчерпаеми :)

Ех... Ако не бяха изчерпаеми, нямаше да са определени. Въпросът е да не те цакат много за МБ над лимита, защото дори при разсейване може да стане. Телефонът сигурно има настройка колко МБ за даден период да ползва де, и да подсеща.

RalittyYy
09-23-2011, 23:00
Ами не знам .. то мисля че беше там някаква оферта имаше ии не нам си колко на месец нали плащаш сметка и към тая сметка освем минути имаш и безплатни МВ-та и не пишеше колко .. ии дали са изчерпаеми :)

Ех... Ако не бяха изчерпаеми, нямаше да са определени. Въпросът е да не те цакат много за МБ над лимита, защото дори при разсейване може да стане. Телефонът сигурно има настройка колко МБ за даден период да ползва де, и да подсеща.

Не знам :D :-D

badsector
09-24-2011, 10:27
Не знам :D :-D
Като не знаеш, си направи труда да проучиш. То е добре да разчиташ, че мама и тати ще платят огромната сметка, но все някога ще трябва и сама да се грижиш за себе си.

autista88
09-24-2011, 12:12
Става, макар и да не е чудо на технологиите.

RalittyYy
09-24-2011, 13:19
Става, макар и да не е чудо на технологиите.

Не знам защо , но аватара ти много подхожда на мнението тии :lol: :lol:

val181
09-24-2011, 17:43
Става, макар и да не е чудо на технологиите.
+1
според мен можеш да си купиш малко по-добър апарат за същите пари

badsector
09-24-2011, 19:17
според мен можеш да си купиш малко по-добър апарат за същите пари
Кой?

RalittyYy
09-24-2011, 19:46
Става, макар и да не е чудо на технологиите.
+1
според мен можеш да си купиш малко по-добър апарат за същите пари

Е КАТО МОЖЕ КАЖЕТЕ КОЙ, ЗА БОГАА :x :)
САМО ТОВА ПОВТАРЯТЕ, ЧЕ МОЖЕЛО, ЧЕ МОЖЕЛО , Е КАТО МОЖЕ КАЖЕТЕ КОЙ ! :)