PDA

View Full Version : проблем ..



masterx
09-23-2011, 13:38
Здравейте .. от 2 седмици имам следния проблем .. немога да се възбудя а приятелката ми иска страшно много да го правим и през този период от тея 2 седмици не се получава..
малко за мене..
в стрес съм (университет 1-ва година)
почти не се храня
бях чул от познат че от сладко шоколади и т.н. ставало по лесно възбуждането пробвах в началото и наистина действаше това но до един момент и след това край..

адски много съм притеснен и ми е много кофти.. приятелката ми вече си мисли много неща.. незнам какво да направя .. след всеки неуспех аз се сдухвам все повече ..

:(

Soraq
09-23-2011, 13:47
Еми ако се тровиш с химийка така става!! Ако не... иди на лекар. :( :( :(

AtinaPalada123
09-23-2011, 14:10
Фактори, които влиаят зле на ерекцията:
-твърди наркотици, злоупотреба с добавки за фитнес или редовно пушене на трева
-липса на пълноценен сън
-стрес
-непълноценно хранене и измършавяване
-непривлекателна приятелка или прекалено агресивна приятелка
-препиване, прекалено често купонясване
-неактивен живот(висене по цял ден пред комп-а, на стола, пред телевизора....) и надмормено тегло
-злоупотреба с виагра в миналото
-наскоро прекъсната сериозна връзка
-комплекси(относно размер, телосложение или външен вид като цяло)

Ако откриваш дори само едно от изброените 10 е напълно обяснимо да имаш проблем.
Ако не-иди на лекар.

iddihe
09-23-2011, 15:24
Първо започни да се храниш редовно, липсата на хранене води до по-бързо изморяване, световъртеж, мислиш за храна и неможеш да се съсредоточиш и така. Яж си редовно. Знам за какво говориш, но има време и да се яде.
Какво се косиш за университета? Следващите 4 години все ще си стресиран?
И последно, следващия път и казваш "Гледай сега какво става" и не мислиш за предишните провалени пъти. 'щото си е кофти и за нея, почва да си мисли, че не е достатъчно привлекателна за теб, че не ти доставя удоволствие, че нямаш желание...

Бъди пич, не позволявай на университета да ти вземе гаджето ;)

umri
09-23-2011, 16:16
Изкъпваш се, наяждаш се, чакаш да ти слегне. След това много целуване и баране и една дълга свирка. Няма как да не ти стане.

masterx
09-23-2011, 17:55
Фактори, които влиаят зле на ерекцията:
-твърди наркотици, злоупотреба с добавки за фитнес или редовно пушене на трева
-липса на пълноценен сън
-стрес
-непълноценно хранене и измършавяване
-непривлекателна приятелка или прекалено агресивна приятелка
-препиване, прекалено често купонясване
-неактивен живот(висене по цял ден пред комп-а, на стола, пред телевизора....) и надмормено тегло
-злоупотреба с виагра в миналото
-наскоро прекъсната сериозна връзка
-комплекси(относно размер, телосложение или външен вид като цяло)

Ако откриваш дори само едно от изброените 10 е напълно обяснимо да имаш проблем.
Ако не-иди на лекар.

5 фактора открити ...

masterx
09-23-2011, 17:58
Изкъпваш се, наяждаш се, чакаш да ти слегне. След това много целуване и баране и една дълга свирка. Няма как да не ти стане.

и така пробвахме ама не се получи .. един от факторите по горе е злоупотребата с добавки , прекратяването незнам до какво ще доведе..

masterx
09-23-2011, 18:00
Първо започни да се храниш редовно, липсата на хранене води до по-бързо изморяване, световъртеж, мислиш за храна и неможеш да се съсредоточиш и така. Яж си редовно. Знам за какво говориш, но има време и да се яде.
Какво се косиш за университета? Следващите 4 години все ще си стресиран?
И последно, следващия път и казваш "Гледай сега какво става" и не мислиш за предишните провалени пъти. 'щото си е кофти и за нея, почва да си мисли, че не е достатъчно привлекателна за теб, че не ти доставя удоволствие, че нямаш желание...

Бъди пич, не позволявай на университета да ти вземе гаджето ;)

мерси много за съвета и подкрепата :)

masterx
09-23-2011, 18:04
благодаря на всички отзовали се по темата , темата може да се заключи :)