PDA

View Full Version : Зъртото ми



evilgirl95
09-23-2011, 14:46
Имам 3 много мънички косъмчета в зърното- не около него, а във него. Много съм изплашена- четох какво ли не в нета. На някой случвало ли му се е? Какво се оказа? Да се притеснявам ли?

09-23-2011, 16:01
Да.

Red_Hair
09-23-2011, 16:09
Виж, щом си чела по форуми, сигурно си наясно, че не е нормално да избиват косми от мамилата.Мога да изразя предположенията си, но мисля, че е безсмислено да търсиш отговор тук или в друг форум.И все пак, растежът на мъхчета и малки косъмчета върху ареола е рамките на допустимото, но върху мамилата вече е проблем.Причина могат да бъдат хормони, медикаменти и пр.Също така косъмчетата от своя страна могат да бъдат и симптом.Ще те посъветвам да идеш на лекар, защото може да не е безобидно. take care V :) ще се радвам да получим и отговор за причината, ако решиш да идеш на лекар :)

DragonLady
09-23-2011, 17:05
Не искам да те плаша, но това в никакъв случай не е нормално ... Съветвам те час по скоро да идеш на лекар.

evilgirl95
09-23-2011, 20:13
Благодаря ви за отговорите.. в понеделник ще отида на лекар.. и после ще ви пиша какво е станало.. Ох сега съм много притеснена.. но все пак може да се окаже нещо безобидно нали.. :shock: :shock: :shock: :shock:

Red_Hair
09-24-2011, 10:51
Разбира се, че може да е безобидно. :)

ThisIsMe
09-24-2011, 11:50
Да те види мамолог!

evilgirl95
09-24-2011, 14:27
Red_Hair успокои ме малко- много ти благодаря.. в понеделник ще видим какво е.. много са миниатюрни ..

evilgirl95
09-26-2011, 18:00
Искам само да ви кажа какво се оказа- хормонален дисбаланс от пубертета и нищо повече.. когато казах на лекарката за прочутия мамолог на който ме карахте да ходя.. тя ми каза " На твоята възраст какъв мамолог"

PaLMaL
09-26-2011, 18:39
Искам само да ви кажа какво се оказа- хормонален дисбаланс от пубертета и нищо повече.. когато казах на лекарката за прочутия мамолог на който ме карахте да ходя.. тя ми каза " На твоята възраст какъв мамолог"

Демек е нормално , така ли ? :)

ledenakrasota
09-26-2011, 18:42
Да, нормално е, когато имаш проблеми с хормоните. При много момичета с такъв проблем има и такива симптоми( окосмяване, където не трябва). Но не е нещо непоправимо. :)

ThisIsMe
09-26-2011, 18:54
Искам само да ви кажа какво се оказа- хормонален дисбаланс от пубертета и нищо повече.. когато казах на лекарката за прочутия мамолог на който ме карахте да ходя.. тя ми каза " На твоята възраст какъв мамолог"

А ти някъде да си посочила на колко години си?
Когато искаш коректен съвет/информация,давай повече такава за себе си!Не да обвиняваш мен,че с добри намерение те посъветвах да отидеш на лекар.В случая дори не е упоменато,че става дума за момиче в пубертета.Макар,че това е тийн форум,тук не пишат единствено тийнейджъри.

09-26-2011, 21:01
Искам само да ви кажа какво се оказа- хормонален дисбаланс от пубертета и нищо повече.. когато казах на лекарката за прочутия мамолог на който ме карахте да ходя.. тя ми каза " На твоята възраст какъв мамолог"
16 е нормална възраст да се ходи на мамолог!

batkodoki
09-26-2011, 23:21
Имам 3 много мънички косъмчета в зърното- не около него, а във него. Много съм изплашена- четох какво ли не в нета. На някой случвало ли му се е? Какво се оказа? Да се притеснявам ли?

ВЪЗРАСТ?

най-вероятно се касае за преходен хормонален дисбаланс, в който няма нищо нито тревожно нито трагично.

едва ли имаш повод са сериозна тревога ако си в тази възрастова група! :)

evilgirl95
09-27-2011, 06:36
ThisIsMe, извинявай- наистина не съм споменала на колко съм години! Но си мислех, че никое 20 годишно момиче няма да се кръсти evilgirl95! Все пак вината е моя съжалявам! :)

PaLMaL- Нормално е! :)

theeye770- сестрата ми каза, че на мамолог ходели само раждали жени! :)

PaLMaL
09-27-2011, 14:34
PaLMaL- Нормално е! :)


Радвам се ! : )