PDA

View Full Version : въпрос към момичетата



wakethedead
09-23-2011, 17:20
когато видите някое момче ,което е облечено стилно и със скъпи дрехи прави ли ви впечатление или това не е от значение за вас?

SisiStrange
09-23-2011, 17:25
Не. Прави ми впечатление, ако изглежда небрежно и сладко. И като е чистичък.
А за цената на дрехите откъде мога да знам? о.О

gabsit000
09-23-2011, 17:27
прави ми впечатление до толкова до колкото просто да го огледам,иначе повече се заглеждам в лицето като цяло...

wk
09-23-2011, 17:34
А за цената на дрехите откъде мога да знам? о.О

според мен иска да каже един вид "фешън".

Нищо, че е за мъже аз ще се изкажа за жените. Не гледам дрехите в никакъв случай, да е красива да има цици и задник, пък ако ще и гола да ходи.

wakethedead
09-23-2011, 17:36
къв фешън бе ? имам предвид да се облича примерно с риза,сако и по-официален панталон.

LambOfGod
09-23-2011, 17:37
Стилът не се купува с много пари. Виждала съм стилно облечени хора с дрехи от втората употреба.Прави ми впечетление, когато едно момче има собствен стил на обличане. А за цената на дрехите не мога да съм сигурна освен, ако не ми каже, което ще бъде смешно и отблъскващо.

Лично мнение: Момчета в черно :smt007 ...

LambOfGod
09-23-2011, 17:39
къв фешън бе ? имам предвид да се облича примерно с риза,сако и по-официален панталон.

Това не е задължително нито да бъдат стилни, нито скъпи дрехи. Риза, сако и панталон не дават гаранция за стил и излъчване на финес и заможно финансово състояние.

SisiStrange
09-23-2011, 17:42
къв фешън бе ? имам предвид да се облича примерно с риза,сако и по-официален панталон.

Това не е задължително нито да бъдат стилни, нито скъпи дрехи. Риза, сако и панталон не дават гаранция за стил и излъчване на финес и заможно финансово състояние.
Така е. :D Аз имам едно сако за 5 лева. :D
Ама стои много секси, ако си само със сутиен под него.

CupcakeKitty
09-23-2011, 17:42
Стилът не се купува с много пари. Виждала съм стилно облечени хора с дрехи от втората употреба.Прави ми впечетление, когато едно момче има собствен стил на обличане. А за цената на дрехите не мога да съм сигурна освен, ако не ми каже, което ще бъде смешно и отблъскващо.

Sh@d0w
09-23-2011, 17:45
Така е. :D Аз имам едно сако за 5 лева. :D
Ама стои много секси, ако си само със сутиен под него.

Потвърждавам! 8-)

Иначе авторе,ако нямаш излъчване и си не поддържан,и с най-модерните маркови дрехи да се навлечеш,ефект никакъв.

bateman
09-23-2011, 17:56
много ми е интересно какво е това сако за пет лева :lol: също ми е интересно как един човек ще се облича стилно и в същото време няма да се поддържа? :lol:

ledenakrasota
09-23-2011, 17:59
Прави, разбира се! Дори да е жена. Няма значение пола. :)

Sh@d0w
09-23-2011, 18:00
също ми е интересно как един човек ще се облича стилно и в същото време няма да се поддържа? :lol:

Много лесно.

Някои индивиди,които ги мързи да положат елементарни усилия да свалят момиче,си мислят че ако си купят 2-3 маркови дрешки мадамите веднага ще ги налазят.

Надявам се случая с темата да не е точно такъв.

SisiStrange
09-23-2011, 18:01
много ми е интересно какво е това сако за пет лева :lol:
Ами... сако. :lol: В какъв смисъл какво е? Не е марково във всеки случай. Това не му пречи да седи като всяко друго сако.

bateman
09-23-2011, 18:02
е то оставаше да е марково сако :-D и не не вярвам да седи като сако за 200 лв примерно

CupcakeKitty
09-23-2011, 18:03
И като е за 5 лева какво? :shock:

bateman
09-23-2011, 18:04
смешно е кво , аз не бих носил сако за 5 кинта

CupcakeKitty
09-23-2011, 18:05
Че ако наистина стои добре кой ще разбере за колко пари е? Или ти викаш че 5 кинта са много за сако 8-)

Evterpa
09-23-2011, 18:07
Като си със скъпи дрехи не значи непременно, че си стилно облечен.
Аз гледам цялостното излъчване.

bateman
09-23-2011, 18:07
евтините дрешки отдалече си личат :)

CupcakeKitty
09-23-2011, 18:08
Аз искам снимчица на сакото.. да го видим :)

CupcakeKitty
09-23-2011, 18:08
евтините дрешки отдалече си личат :)

Евтините хора също :)

bateman
09-23-2011, 18:09
евтините дрешки отдалече си личат :)

Евтините хора също :)
мдаа ,много правилно :)

SisiStrange
09-23-2011, 18:10
е то оставаше да е марково сако :-D и не не вярвам да седи като сако за 200 лв примерно
Хах, ти ще кажеш.
Едно нещо знам и то е, че стига да можеш да си подбираш хубаво цветовете и формата, която ти отива, никога няма да си личи колко ти струват дрехите. Тая мания по марките е много глупава. Само се харчат пари за парцали.
Има го и момента, че на хубав човек, всичко му стои (не говоря за себе си специално, а попринцип). А някой неподдържан (като думата има много аспекти), ако ще да се облече за 2000 лева пак не обира толкова погледи.

bateman
09-23-2011, 18:14
И как няма да разбера? Достатъчно ми е да видя марката на дрехата и ми е ясно колко струва горе долу.

Sh@d0w
09-23-2011, 18:14
е то оставаше да е марково сако и не не вярвам да седи като сако за 200 лв примерно

Най-голямата глупост написана в темата :razz: :razz: :razz:

Я обясни какво общо има цената,с това как ще ти стои една дреха? :lol:

bateman
09-23-2011, 18:16
една дреха за 5 лева си седи като парцал какъвто е ,какво точно не разбираш?

SisiStrange
09-23-2011, 18:17
Аз искам снимчица на сакото.. да го видим :)
Няма проблем. :P Утре на светло ще накарам моя да ме снима с него. :)

bateman, я се стегни. Ти с етикетите отвън ли ходиш? :lol:

CupcakeKitty
09-23-2011, 18:19
Аз искам снимчица на сакото.. да го видим :)
Няма проблем. :P Утре на светло ще накарам моя да ме снима с него. :)

bateman, я се стегни. Ти с етикетите отвън ли ходиш? :lol:

Ми ти кво мислиш.. всички трябва да видят етикета и да им е ясно че е дал 60233лева за якенце.. :)

bateman
09-23-2011, 18:19
като ги имам , ще ги давам :)

CupcakeKitty
09-23-2011, 18:20
като ги имам , ще ги давам :)

И ще се хвалиш

Sh@d0w
09-23-2011, 18:23
една дреха за 5 лева си седи като парцал какъвто е ,какво точно не разбираш?

Това е най-непоклатимият довод,които съм чувал за целия си 20 годишен живот :lol:

Глупости говориш.Няма значение цената на една дреха,за това как ще ти стои.Единствената разлика е цената,която е завишена само заради името на марката което седи отпред.Това че си готов да хвърлиш 200 лева за даден парцал,говори колко малко цениш парите и всъщност колко ограничено мислене имаш.

Повечето хора мислят,че като дадеш луди пари за парче плат и си въобразяваш че уау виждаш ли защото носиш нещо марково,си готин. Ако и ти си така тънеш в дълбока заблуда.

SisiStrange
09-23-2011, 18:24
една дреха за 5 лева си седи като парцал какъвто е ,какво точно не разбираш?
А, ясно. Значи няма голям смисъл да се спори с теб.
Знам доста хора като теб. Скучни са. И ограничени. :)

Смешно ми е, когато някой дава луди пари за дрехи. Ще кажеш, че са правени от сакати китайци със зрителни проблеми. Дреха като дреха, която ще облечеш няколко пъти и ще я захвърлиш. С 200-300 лева коооолко неща могат да се направят... Колко тарантули и колко цветя бих си взела... И да ги дам за парцал? Мне. Не виждам смисъл.
И можеш да си спокоен, не приличам на оръфляк. Мога да си избирам дрехите и без да давам луди пари за тях.
Ако някой ден забогатея ужасно и имам много пари в излишък, пак не бих започнала да ги ръся точно за дрехи.

C0okieMonster
09-23-2011, 18:25
Не. Прави ми впечатление, ако изглежда небрежно и сладко. И като е чистичък.



мдааааам :P с ризка и свободни тъмни дънки като вида и се побърквам и небрежна прическа

bateman
09-23-2011, 18:30
една дреха за 5 лева си седи като парцал какъвто е ,какво точно не разбираш?
А, ясно. Значи няма голям смисъл да се спори с теб.
Знам доста хора като теб. Скучни са. И ограничени. :)

Смешно ми е, когато някой дава луди пари за дрехи. Ще кажеш, че са правени от сакати китайци със зрителни проблеми. Дреха като дреха, която ще облечеш няколко пъти и ще я захвърлиш. С 200-300 лева коооолко неща могат да се направят... Колко тарантули и колко цветя бих си взела... И да ги дам за парцал? Мне. Не виждам смисъл.
И можеш да си спокоен, не приличам на оръфляк. Мога да си избирам дрехите и без да давам луди пари за тях.
Ако някой ден забогатея ужасно и имам много пари в излишък, пак не бих започнала да ги ръся точно за дрехи.
всеки сам избира за какво да си харчи парите

fenkaaa
09-23-2011, 21:39
Е аз откъде да знам колко му струват дрехите? Може да е китайски адидас :D

Иначе сериозно,някои ми правят впечатление,други пък с голямо си самочувствие-не.. но пак си ги отминавам,имам си кой да гледам :D

GabrielleShayk
09-23-2011, 22:14
Добрият стил винаги ми прави впечатление...

vakanciqta
09-23-2011, 23:22
Ако ще в Армани да е облечен изобщо няма да ме трогне . Момчето по което си падам носи анцузи и суичари - спортно . Това не е от никакво значение как се облича поне за мен ;дд