PDA

View Full Version : накъдряне от влага ;х



angel4e3
09-23-2011, 18:49
Всеки път като се изправя колкото и да е перфектно винаги се накъдря от влагата или ако е много горещо,но най-вече от влагата.Ползвала съм какви ли не препарати-кристали,лакове на Тафт и Syoss но нищо не помага.Пробвах и червеният Taft ,който уж при някои помагал при влагата,но при мен не.Ходила съм и със естествената си леко къдрава коса,но се харесвам с права!Някой да знае някакви други методи (без студено изправяне-не ми дават) които да помогнат :-k :( :-o :)

elysunny
09-23-2011, 18:53
купи си лак за коса на Лореал един бял, малко е скъпичък, но е добър
а и ако ти е прекалено дълга косата, резни малко

angel4e3
09-23-2011, 18:58
купи си лак за коса на Лореал един бял, малко е скъпичък, но е добър
а и ако ти е прекалено дълга косата, резни малко мерси,цената не е проблем досега толкова съм се изхарчила и без това ;х ..а какво пише на него може да има няколко такива и дали наистина помага :)

Runaway11
09-23-2011, 19:28
Защо не питаш някоя фризьорка за нещо по-професионално..тъй или иначе наистина досега си изхарчила доста пари. Ама гледай да е надежна тази фризьорка, че даже ако го ма този продукт при нея да го пробваш..знам ли :D

mey_si
09-23-2011, 19:35
Косата ти се къдри понеже влагата се просмуква от цъфналите връхчета и т.н това някаква стилистка го беше казала по тв.Пробвай с мнооогооо балсам в крайщата.При мен помага до известна степен.