PDA

View Full Version : За какво мечтаете? :)



maii0099
09-23-2011, 19:49
Споделете сигорна съм,че ще се почуставте много по-добре.Ако има и песен,която описва или ви напомня за вашата мечта можете да я кажете заедно със вашата мечта :) :) :)

Мечтата ти може да е твоето бъдеще!Дори да мечтаеш да летиш това е възможно! Кой е казал ,че не мога да полетя?...просто политам,но после тдава смърта,но умираме с збъдната мечта и това е най-хубавото!!! Няма да можеш да збъднеш мечтата си,ако не пожертваш нещо.Защото всичко в този живот трябва да се заслужи,а именно това доказва,че живота си залужава!По пътят към мечтата ви трябва да помните само едно няма невъзможни неща!

:)

maii0099
09-23-2011, 20:53
никой ли не иска да сподели хайде де!!! :) обичкам ви...моля ви :-)

Anichkaxxwee
09-24-2011, 00:46
Тайна 8-)

maii0099
09-24-2011, 08:47
Тайна 8-)

eхх...хайде де...ако си мислиш,че ако е тайна е по възможно да се случи се лъжеш :)

Anichkaxxwee
09-24-2011, 12:50
Аз като гледам, никой не иска да сподели..

Rolisten
09-24-2011, 12:56
Да живея в свят,който сам съм създал.

maii0099
09-24-2011, 15:56
Да живея в свят,който сам съм създал.

и как ще изглежда твоя свят?Какво ще има в него?С какво ще е по различен от този свят?

Rolisten
09-24-2011, 16:51
1) Ще съм убил това ,което наричате "Бог".
2) Ще съм "го" накарал да почувства изтриването на творението му преди това.

Засега знам какво НЯМА ДА ИМА - абсурдния двуполюсен програмен език на сегашната вселена - "Бялото го има заради черното , доброто го има заради лошото " и т.н. и т.н. и т.н. ..
По-натам няма да пиша,става прекалено лично,пък и имам параноя за едни хора с бели престилки
8-)

Rolisten
09-24-2011, 16:58
Да живея в свят,който сам съм създал.

и как ще изглежда твоя свят?Какво ще има в него?С какво ще е по различен от този свят?

В моя свят няма да допусна да заплачеш от мъка,никога. :)

nepowtorima
09-24-2011, 18:22
Моята мечта е да можеш да пишеш грамотно!
Ама.. :/

AkatsukiKunoichi
09-24-2011, 18:34
знам ли..имам много мечти ;д..да стана барабанистка в някоя по-известна група,винаги да съм с човека когото обичам в момента,да се запозная с нови интересни хора от тъпия ми град Плевен ;Д..да спре дискриминацията о.о ;д..и такам :3

maii0099
09-24-2011, 20:03
1) Ще съм убил това ,което наричате "Бог".
2) Ще съм "го" накарал да почувства изтриването на творението му преди това.

Засега знам какво НЯМА ДА ИМА - абсурдния двуполюсен програмен език на сегашната вселена - "Бялото го има заради черното , доброто го има заради лошото " и т.н. и т.н. и т.н. ..
По-натам няма да пиша,става прекалено лично,пък и имам параноя за едни хора с бели престилки
8-)


Човече незнам...просто страшно ми стана интересно да чуя за твоя свят още неща.Аз не съм сигорна дали има бог или не смятам,че бог е нещо измислено от нас хората ,за да има в какво да вярваме,но ако има бог едва ли ще му хареса това нещо...и така де не разбрах ти искаш света да е по добър и хората да не са лоши или сикаш бротален свят на разруха и екшън или ...

maii0099
09-24-2011, 20:05
Моята мечта е да можеш да пишеш грамотно!
Ама.. :/

В момента за какво трябва да се заяждаш ???Писала съм бързо,згрешила съм какво толковА???

thegreenzombie
09-24-2011, 20:22
то моето не е точно мечта... по-скоро е нещо като план в близко бъдеще :D тамм... след 12ти клас кандидатствам в НАТФИЗ - режисьорство :lol: изкарвам си едни прекрасни 4 години там..... през това време завършвам проекта за филм, идеята за който имам още от сега :lol: ....след това ще се радвам 1-2 години на успеха на този филм :D и после ще направя още няколко филма естествено.. няма как иначе .... остава ми само покана от фестивала в КАН и всичко ще е просто перфектно :D :D мдааа... определено се размечтах :lol:

mimiinka
09-24-2011, 23:46
Мечтата ми е след 12клас да замина да уча дайй боже някъде в Америка и да се реализирам там като актриса (да осъзнавам колко смешно звучи,но все пак това си ми е мечта) :)

Vivitu483
09-25-2011, 12:29
Аз имам много мечти,които преследвам.Боря се със зъби и нокти за тях.Една от тях е да вия миоти любими групи на бг сцена - "Tokio Hotel" и "Evanescence".Това може наистина е най-силно исканата ми мечта.Но пък има и други неща,за които доста често си мечтая.Като например за това,как някой ден,някой ще ме спонсорира да запиша песен..Е разбира се се няма да е чалгарско парче.Не съм много голям фет на това.Предпочитам рок,метъл,поп и от части хаус и денс. :-D

Disrespect
09-25-2011, 13:25
Аз пък се чудя къде са отишли добрите потребители...пфхахаха

как може, бе..

gotinataaaa
09-28-2011, 22:51
В момента мечтите ми се свеждат да изкарам входното по математика 8-)

happy777
09-29-2011, 16:00
Мечтата ми е да замина да уча в САЩ и да работя там...

ShtrudeL
09-29-2011, 16:56
За обич, обич, обич. За човека, който ще ме допълни изцяло, който ще ме усмихва и прави щастлива, ако не до края, то поне много дълго време. На който ще се отдам изцяло, който ще обичам с цялото си сърчице и ще ми дава същото.
За дом, който не е просто строителен обект, а нещо наше и уютно. Малко пикселче в картата на огромния свят.
За реализирането на хобитата ми, в които никой няма да ме закача.
За приказката ми, в която ще съм щастлива.
Аз вярвам в хубавите неща. : )
Искам да видя сълзи на щастие у друго човешко същество, което стиска ръцете ми и ме гледа право в очичките. В тоя момент искам да го гушна и целуна и да знам, че е моето най-голямо съкровище. : ) Мило ми е. : ) Искам просто нещо естествено като стръкче прясна тревичка в земята, която не искам да откъсвам, защото цялата вселена ще настръхне, а просто да й се радвам и да се грижа за нея. Не мисля, че го осъзнавам напълно, защото си мисля за куп други странични неща, но любовта към всичко е всичко... : )