PDA

View Full Version : ПЕРФЕКТНИЯТ подарък :)



velist
09-23-2011, 20:11
Здравейте , казвам се Велина и се чудя какъв подарък да купя на приятеля си. Мислих , мислих и реших да му поръчам тениска с щампа :) И преди съм правила такъв подарък , но на моя приятелка .Надписа на тениската беше "my best friend loves me very much" . И сега се чудя какво да пише на тениската за гаджето , мислех си за "my girlfriend loves me very much" , но не искам да се повтарям . За това , моля Ви , за някоя оригинална идея за щампа (надпис) :) И изобщо идя за подарък на 20 годишен мъж , знам че е много индивидуално , но има неща ,които всеки мъж или момче ще хареса :)

Evterpa
09-23-2011, 20:16
На стриптизьорка в торта най ше се зарадва :D

Limitless
09-23-2011, 20:17
ПЕРФЕКТНИЯТ ПОДАРЪК .. е този който идва от сърцето ;) а не казан( избран ) от някой друг.

SmilezZz
09-23-2011, 20:19
ПЕРФЕКТНИЯТ ПОДАРЪК .. е този който идва от сърцето ;) а не казан( избран ) от някой друг. Точно !!
А този подарък вече не е специален , щом някой друг ти казва какво да купиш. Той си става съвсем обикновен. Ти го познаваш най - добре , знаеш интересите му , на какво ще се зарадва и т.н.. Купи му това , което ти идва от сърце.

SisiStrange
09-23-2011, 20:21
Е какви са му хобитата и интересите?

elysunny
09-23-2011, 20:21
ПЕРФЕКТНИЯТ ПОДАРЪК .. е този който идва от сърцето ;) а не казан( избран ) от някой друг.

Cvetii95
09-23-2011, 20:28
Важен е жеста още повече ако е поднесен с много любов и от сърце

fenkaaa
09-23-2011, 21:35
И аз мисля да му подаря тениска с щампа за РД-то.. само дето вече знам какво да напиша :-D

velist
09-24-2011, 10:03
Разбира се , че подаръкът ще е от сърце и поднесен с много любов. Има една подобност ,обаче - когато има различни поводи за подаръци ( 1 месец , 3 месеца , година , коледа , св . валентин , рожден ден,завършване , приемане в университет ) колкото и оригинални идеи да имаш за подарък , те се изчерпват. Всичко свързано с хобита , интереси , предпочитания дори и секс вече е било подарявано за различни поводи.За това питам за идеи за някакъв подарък , който може да зарадва всеки мъж , например портфейл (вече съм копувала)- това пак е един много личен подарък , защото лично избираш какъв точно да е портфейлът -цвят , големина , форма , материя , марка .Така че ,моля не казвайте , че подаръка няма да е личен или поднесен с любов , ако идеята е дадена от друг :)

velist
09-24-2011, 10:10
На стриптизьорка в торта най ше се зарадва :D Добра идея , но вече е използвана ,в известен смисъл :D

anonymous708973
09-24-2011, 10:46
По какъв повод е подаръкът?

velist
09-24-2011, 10:54
По какъв повод е подаръкът?
На 6 октомври правим година и половина и има имен ден тогава , двоен празник :)