PDA

View Full Version : ''копиране'' на учебник



ginny
09-23-2011, 21:10
Първо да се извиня , ако темата е в неподходящ раздел, но си нямах и на идея къде да я сложа :oops:


Проблемът ми е следния - трябваше ми един учебник за Тойфел и си го намерих в нета . Но няма да ми е удобно да го чета на компа , а въпросният учебник струва около 80 лв. и не ми се дават само за него . Реших да си го изкарам на ксерокс, но не знам дали може от компа да ми го изкарат на хартия. Смисъл знам, че може , но не знам къде трябва да отида (от Стара Загора съм) и така нататък :Д .Ако някои знае ще съм му много благодарна :-)

ZloboMiR
09-23-2011, 21:14
Запиши сваления файл на USB носител (флашка, карта с кард-ридър), или на CD и отиди в най-близкото копирно студио, например Office One, макар че те предполагам не са най-евтините. Не знам за провинцията, но максимумът е 8-10 стотинки на страница, за А4 черно-бяло, като цената на някои места пада с обема.

ginny
09-23-2011, 21:34
провинцията ? :lol:

така де мерси за инфото :D

ZloboMiR
09-23-2011, 21:51
провинцията ? :lol:

така де мерси за инфото :D

Ами така се казва в тълковния речник, как трябваше да се изразя? Ще се успокоиш ли, ако знаеш че Великотърновско ми харесва повече!? нито знам колко страници е учебника, за 1-2 стотинки може да станат доста лева разлика. По-точно не можеше да го опиша.

ginny
09-24-2011, 10:23
спокойно стори ми се странно и за това го споменах :D

но наистина съм ти благодарна за инфото , но имам още един въпрос в справочника с услугите това под какво име тр да го тарся :-)

ZloboMiR
09-26-2011, 10:33
Копирни услуги... Принтиране...