PDA

View Full Version : Връщане



TrickyAngel
09-24-2011, 10:59
Здравейте :)

Наскоро се разделих с приятеля си... Е, той ме заряза, под претекста, че съм се променила, че сме се били държали различо. Добре, приех го. Но искам да му върна всички неща, които някога съм получавала от него и вещите му, които са остнаали в нас... Но не знам дали ще е правилно спрямо него, защото това може да го накара да се почувства гадно... а аз не искам това... :)

differenTgiirL
09-24-2011, 11:04
Ако си ги е заслужил, остави му ги..Аз например като се разделих с гаджето си си прибрах всичко, защото рабрах, че такъв бокл*к няма нужда от всичко, което му бях дала.. :D

sexytty
09-24-2011, 11:32
Що за детска постъпка ?! :?

DragonLady
09-24-2011, 11:38
Би било глупаво от твоя страна да му връщаш подаръците ... Все едно аз сега да върна на бившият сребърната верижка и гривничка, които ми беше подарил, не бих го направила, нося си ги всеки ден и ми напомнят за хубавите ни мигове заедно.
А колкото до неговите вещи у вас, питай го дали си ги иска и ако каже да разберете се да се срещнете някъде ида му ги върнеш. Ако не си ги иска ти решаваш, или ги запази за спомен или ги изхвърли.

kobrichka
09-24-2011, 11:45
Според мен е доста глупаво да му връщаш подаръците. Ти как би се почувствала, ако той реши да ти върне нещата, които са му от теб ? Подаръците са спомен от миговете Ви заедно, красив спомен за една връзка.

onestar
09-24-2011, 11:45
Аз например като се разделих с гаджето си си прибрах всичко, защото рабрах, че такъв бокл*к няма нужда от всичко, което му бях дала.. :D

Взела си си всички, което някога си му подарявала? :shock: Ужас...

Неговите лични вещи, които са останали при теб би следвало да си му ги върнеш. Но би било обидно ако направиш същото и с тези, които той ти е подарявал.

TrickyAngel
09-24-2011, 11:47
Подаръците не са нещо сериозно, освен единият, който според мен беше насила, затова и искам да го върна. Насила имам предвид, че аз му купих едно нещо, защото той много дълго говореше, че го иска и той после мисля, че се почувства длъжен да ми върне жеста. Даже съм говоеила с него за това. Другите са малки неща, които бяха значителни, но вече не са. Той се подигра с мен по един особено жесток начин и не искам да запазвам каквкто и да е негово. Иначе, не мога да му изхвърля нещата. Той каза, че не ги иска и не са му необходими, но все пак каза, че мога да му ги върна. И все пак се чувствам като идиот, защото смятам, че с тази моя постъпка мога да го нараня...

kobrichka
09-24-2011, 11:51
Нещо не мога да разбера, казваш, че той те е наранил, подиграл се е с теб и въпреки това сега се чудиш дали ще го нараниш ти, ако му върнеш подаръците. Ако се е подиграл толкова с теб, защо мислиш дали ще го нараниш ?!?

TrickyAngel
09-24-2011, 11:55
Защото колкото и да ме е лъгал и да ме е тъпкал и унижавал аз искам да вярвам, че той е този прекрасен човек, с който прекарах толкова време заедно ...и пак не беше достатъчно...

kobrichka
09-24-2011, 11:58
Защото колкото и да ме е лъгал и да ме е тъпкал и унижавал аз искам да вярвам, че той е този прекрасен човек, с който прекарах толкова време заедно ...и пак не беше достатъчно...


Аз лично бих запазила подаръците точно поради тази причина, защото те са символ на вашата любов. Но това решаваш ти :)

TrickyAngel
09-24-2011, 12:01
Хах, каква любов.. той заяви, че никога не е чувствал нещо към мен :)

kobrichka
09-24-2011, 12:05
Хах, каква любов.. той заяви, че никога не е чувствал нещо към мен :)

Тази подробност не си ни я споделила в темата :) Тогава му ги върни, не знам това е твое решение и ти знаеш най-добре какви са ви били отношениета, чувствата и т.н. :)

NoMore
09-24-2011, 12:12
Не ги връщай... доста глупаво е. Дали насила или защото той е искал... ти ги е подарил! Какво ще рече насила? Да не си го заплашила? Не си предполагам... той е решил, че така е редно и ти е подарил нещо. Тези неща вече са твои! Ако не ти харесват или ти навяват лоши спомени ги прибираш и това е! Да ги върнеш е тъпо, а някой по горе беше казал, че като се разделили с половинката си си прибрал всички подаръци.... е по-детска и по-глупава постъпка от това не знам! Вземи порасни малко...

HotLife
09-24-2011, 12:16
Много детинско ми се виждало тва "дай си ми ги" "на ти ги"
ако толкова не ги искаш, ги изхвърли, няма нужда да се излагаш и да му ги връщаш...

TrickyAngel
09-24-2011, 12:25
Не знам дали постъпката ми е детинска, но не смятам, че разбирате защо искам да ги върна. Подаръкът много ми хареса, всички малки неща също... Всичко ми харевса, всичко ми навява страхотни спомени, но всичко това за него не е било нищо повече от една лъжа, която аз продължавам да вярвам. А и той не си иска нещата, даже ми каза да ги изхвърля, да бъда силна и да забравя, защото той самият осъзнава колко грешно е постъпил. А аз не мога да изхвърля тези неща, защото все пак те значат много за мен, а ако ги задържа аз ще продължа да вярвам в онази измислица, която той е създал... Просто искам да се откъсна от тях, но в същия момент не мога да ги изхвърля...

HotLife
09-24-2011, 12:32
Мисля, че когато преодолееш него, ще преодолееш и дилемата за тези подаръци. Няма смисъл да таиш надежди и да се самозаблуждаваш. Той не е човека, за който си го мислила, затова ако не ги искаш тези подаръци, ги изхвърли.