PDA

View Full Version : диета



moviegirl1
09-24-2011, 13:36
На диета съм и се чудя дали менюто ми за днес е добро или ще надебелея от всичко това.
закуска:салата от краставици,сирене и кашкавал
обяд:диня,пилешка супа голяма купа
междинно хранене:студен чай nestea разтворим 2 пакета
вечеря:салата от зеле и моркови с изстискан лимон

Много искам да сваля 10 килограма. :(

justasmile
09-24-2011, 13:57
Менюто ти е било добре, но вместо студения чай, мнооогоооо по-добре е някакъв плод :)

пс. Ако искаш да свалиш 10 кг, не намалявай храната драстично от първия ден, защото след 2 седмици организмът ти ще свикне да приема по-малко храна, и така да се каже няма да отслабваш. Сега ще ти дам пример със закуските за една хубвава диета:

1СЕДМИЦА:
Закуска: 2 филийки типов хляб (препечени) с домат - БЕЗ масло, маргарин или нещо друго

2СЕДМИЦА:
З: 1 и 1\2 филийки типов хляб с (да кажем) краставица - БЕЗ друго

3 СЕДМИЦА:
З: 1 филийка с домат - БЕЗ ДРУГО

4 СЕДМИЦА:
З: 1\2 филийка с краставица - БЕЗ ДР.

5. 1 домат - БЕЗ ДРУГО

И ТОЛКОЗ

Нали знаеш, че след като ти свърши диетата трябва да спазваш режим, защото ако почнеш да се храниш като преди ще си върнеш кг.
Най-добре след като свалиш 10-те кг продължи да се храниш както си се хранила в последната или пред последната седмица. Организмът ти ще е свикнал на толкова количество и ще задържаш. И НЕ НАБИВАЙ БЕЛТЪЧИНИ!!!! ОТ ТЯХ СЕ КАЧВА (ЛИЧЕН ОПИТ).

пс2: аз съм вегетариянка след като разбрах всъщност какво се съдържа във всичките млека и тем подобни :)

bathory
09-24-2011, 14:01
Сутрин може да си позволяваш въглехидрати - овесени ядки/трици или сандвичи. На обяд и вечерта хапвай месо, риба, яйца и за гарнитура салати. Плодовете и ядките са идеални за междинните хранения. Този чай ,,Нести'' е пълен със захар или подсладители - вреден е. Шоколад също може да си позволяваш. Успех!

moviegirl1
09-25-2011, 10:04
Днес станах към 12 за това ядох салата от краставица,половин домат(беше голям),сирене и 3 варени яйца.

lavolupte
09-25-2011, 12:41
ИМА СИ ДИЕТОЛОЗИ ЗА ТАЗИ РАБОТА ... СТИГА СТЕ СИ ПОДЛАГАЛИ ОРГАНИЗМА НА ТОРМОЗ...СПОРТУВАЙ И ЩЕ ОТСЛАБНЕШ...ДИЕТА НЕ ЗНАЧИ ГЛАД,А ПРАВИЛЕН РЕЖИМ...