PDA

View Full Version : Първа среща !



Championa112
09-24-2011, 15:01
Здравейте на всички ... Има едно момиче с което се запознахме на концерта преди няколко дни и доста се харесахме.. Разменихме си телефони скайп и фейсове даже и вчера и днес се видяхме , но и в 2та случая беше със свои роднини и почти нищо не си казахме... По скайп си пишем вече втори ден по 5 6 часа и нали и аз и тя признахме, че се харесвахме и аз се усмелих да я поканя на една истинска среща утре.. И за щастие взе, че прие и тук идва проблема.. И той е, че незнам какво да правя и как да се държа.... последната ми връзка, която се разви по подобен начин бе преди 2 години ... Та ще съм благодарен на някакви съвети как да се държа, какво да правя, как да разбера кога е момента за ''целувката'' и тем подобни .. Мерси предварително ..

SisiStrange
09-24-2011, 15:05
Просто си се дръж нормално. Говорете си. Разпитвай я за нея. Усмихвай се повечко. Ако видиш, че всичко върви добре, можеш да я хванеш за ръчичката, докато се разхождате. Не е трудно стига да си спокоен.

SmilezZz
09-24-2011, 15:11
Сам ще усетиш кога е точното време за целувката. Важното е да не се притесняваш , да бъдеш себе си и да се усмихваш повечко. Разговора веднъж започнете ли го , то после само ще се развие. Хайде , успех.

Bozichko
09-24-2011, 15:14
Няма план, който да ти свърши работа. Така както си говорите в скайп, така си говорете и на живо ;) Ако не става по естествен път, няма да стане по никакъв начин ;)

Limitless
09-24-2011, 15:33
Не се прави на такъв какъвто не си .. бъди естествен :) всички ценят това а времето за целувката ... просто няма как да не го разбереш ^.^ направо те удря хаха :) успех!

bonbona102
09-24-2011, 15:57
Ми и аз имам подобен проблем ма не съм пуснала тема

По темата:Бъди себе си колкото до момента за целувка,абе ти да не си робот че да нямаш чувства когато го усетиш тогава.Бъди мил с нея да не си помисли,че си някой кретен.А останалото не те познавам нито пък нея ти ще разбереш какво трябва да правиш :)

LeprikonA
09-24-2011, 17:41
Усмихвай се повечко.

доста добре ще е да послушаш точно това. много зареждащо е някак разговорът да върви добре и да виждаш усмивката на лицето на другия.
иначе се отпусни, поразпитавай я, всеизвестно е, че много обичаме да говорим, но и ти споменавай за себе си за да има баланс.

и да кажеш как е минало после! :)

elysunny
09-24-2011, 18:30
Усмихвай се повечко.

доста добре ще е да послушаш точно това. много зареждащо е някак разговорът да върви добре и да виждаш усмивката на лицето на другия.
иначе се отпусни, поразпитавай я, всеизвестно е, че много обичаме да говорим, но и ти споменавай за себе си за да има баланс.

и да кажеш как е минало после! :)

imyourself
09-24-2011, 18:41
говорете си , усмихвай се повече (опознайте се повече един вид) и т.н ,а колкото до целувката по-добре не на първа среща ,но това е твое решение ... Успех утре :P

imyourself
09-24-2011, 18:44
иначе също така бъде себе си преди всичко :)

valdesbg
09-24-2011, 19:30
Ми както всяка една друга среща която би имал с нея. Щом я харесваш няма да си просто приятел с нея в никой случай. Така че както казаха - усмивки, и се интересувай от нея. Ако всичко е точно - не би се дръпнала когато я хванеш за ръчичка, а оттам до целувката има много малко :)