PDA

View Full Version : Второ първо впечатление



Inloveee_
09-24-2011, 15:30
Винаги ли си правите изводите за даден човек от първото впечатление? Ако някой не ви допадне от първата среща бихте ли му дали втори шанс?

SisiStrange
09-24-2011, 15:33
Ако не го харесам за гадже, но иначе е свестен човек, бих излизала пак като приятелка с него.
Ако не го харесам като цяло, едва ли бих се захванала пак да излезем.

Limitless
09-24-2011, 15:36
Зависи .. ако си заслужава ;> но не мисля .. свикнал съм да познавам човека още щом го видя ако не ми допадне трудно мога да му дам втори шанс.

SmilezZz
09-24-2011, 15:38
Зависи .. ако си заслужава ;> но не мисля .. свикнал съм да познавам човека още щом го видя ако не ми допадне трудно мога да му дам втори шанс. Съгласна съм.

Bozichko
09-24-2011, 15:48
Зависи .. ако си заслужава ;> но не мисля .. свикнал съм да познавам човека още щом го видя ако не ми допадне трудно мога да му дам втори шанс.

По дрехите по срещат, по дрехите изпращат ;) Това е една гигантска грешка, която повечето хора в днешно време мислят, че "могат". Това е много грешен метод, от който много трудно можеш да се отървеш! Винаги давам 2ри шанс на човек, стига да не е сгазил твърде много лука. Всички сме хора, всички бъркаме, ако грешката (каквато и да е била тя) е неволна или просто човека е неопитен в дадена област, простено е, ако и 2рия път се окаже, че то просто му е прилежащо да е дебил - не се занимавам повече ;)

Limitless
09-24-2011, 15:50
Зависи .. ако си заслужава ;> но не мисля .. свикнал съм да познавам човека още щом го видя ако не ми допадне трудно мога да му дам втори шанс.

По дрехите по срещат, по дрехите изпращат ;) Това е една гигантска грешка, която повечето хора в днешно време мислят, че "могат". Това е много грешен метод, от който много трудно можеш да се отървеш! Винаги давам 2ри шанс на човек, стига да не е сгазил твърде много лука. Всички сме хора, всички бъркаме, ако грешката (каквато и да е била тя) е неволна или просто човека е неопитен в дадена област, простено е, ако и 2рия път се окаже, че то просто му е прилежащо да е дебил - не се занимавам повече ;)


По дрехите посрещат , по УМА изпращат ;)

Bozichko
09-24-2011, 15:51
Зависи .. ако си заслужава ;> но не мисля .. свикнал съм да познавам човека още щом го видя ако не ми допадне трудно мога да му дам втори шанс.

По дрехите по срещат, по дрехите изпращат ;) Това е една гигантска грешка, която повечето хора в днешно време мислят, че "могат". Това е много грешен метод, от който много трудно можеш да се отървеш! Винаги давам 2ри шанс на човек, стига да не е сгазил твърде много лука. Всички сме хора, всички бъркаме, ако грешката (каквато и да е била тя) е неволна или просто човека е неопитен в дадена област, простено е, ако и 2рия път се окаже, че то просто му е прилежащо да е дебил - не се занимавам повече ;)


По дрехите посрещат , по УМА изпращат ;)

Кой е тоя филм? Я кажи име да го гледам и аз, сигурно е интересен :)

nepowtorima
09-24-2011, 17:01
На човек който не ми е бил симпатичен и не ми е било приятно в неговата компания не бих дала 2ри шанс, но само ако едно от двете неща ми е харесало в него/нея.. веднага давам втори шанс..
Обаче зависи много от случилото се!

LeprikonA
09-24-2011, 17:34
първата ми прецека почти никога не ме лъже.
"почти" е важната думичка!

Inloveee_
09-24-2011, 18:18
Благодаря за всички отговори.
Не, нямам предвид дали познавате какъв е даден човек от една среща, а ако нещо в него не ви хареса, не успеете да намерите общи теми или той сбърка с нещо, как ще постъпите?
Колко разочаровани трябва да бъдете, за да не му дадете втори шанс?

cigarettekisses
09-24-2011, 18:25
Ако не го харесам за гадже, но иначе е свестен човек, бих излизала пак като приятелка с него.
Ако не го харесам като цяло, едва ли бих се захванала пак да излезем.

elysunny
09-24-2011, 18:26
всеки заслужава втори шанс

thedragonball
09-24-2011, 18:34
Еми аз от второ впечетление се влюбих...

LeprikonA
09-24-2011, 18:36
Благодаря за всички отговори.
Не, нямам предвид дали познавате какъв е даден човек от една среща, а ако нещо в него не ви хареса, не успеете да намерите общи теми или той сбърка с нещо, как ще постъпите?
Колко разочаровани трябва да бъдете, за да не му дадете втори шанс?

зависи колко сбърка. и за какво. по принцип всеки заслужава втори шанс,да.

xoxi
09-24-2011, 19:00
Благодаря за всички отговори.
Не, нямам предвид дали познавате какъв е даден човек от една среща, а ако нещо в него не ви хареса, не успеете да намерите общи теми или той сбърка с нещо, как ще постъпите?
Колко разочаровани трябва да бъдете, за да не му дадете втори шанс?

Ако сгреши в нещо, бих дала втори шанс. Все пак и аз правя грешки.
Но ако нямаме общи теми и мълчиме през цялото време, няма смисъл да се опитваме от нищо да направим нещо.

daru6a1
09-24-2011, 19:07
Общо взето при мен първото впечатление е доста повърхностно и често следващите постъпки са много по-важни от първите .. Въпрос на принципи : )

valdesbg
09-24-2011, 19:25
Важно е да умееш да правиш добро първо впечатление. Или понеадекватно. Ако не умееш или си дебил по природа(то двете са взаимносвързани) то нямаш място в моя живот.

Така че първото впечатление е важно. Освен това много отдавна съм се научил да вярвам на вътрешното си усещане за хората и да поставям него на първо място. Не ме е лъгало досега :)

npace
09-24-2011, 19:53
Всеки заслужава втори шанс!

kyon
09-24-2011, 20:23
Преценявам що за човек е още щом го видя. За малко хора съм сгрешила (да не кажа за нито един :lol: ).

anonymous708973
09-25-2011, 08:20
Ако не го харесам за гадже, но иначе е свестен човек, бих излизала пак като приятелка с него.
Ако не го харесам като цяло, едва ли бих се захванала пак да излезем.

Мхм.

granger
09-25-2011, 08:31
Не сидя за човека само по първото впечатление . Когато видях приятеля ми за първи път си помислих ,че е супер надут и нагъл, а се оказа точно обратното след като се поопознахме :)
Така че, ако първия поглед нещо не ви радва, вгледайте се втори път!

balu4ka
09-25-2011, 08:47
Няма безгрешни хора.Всичко може да се прецака,а по време на първата среща всеки е притеснен.Ако ,има поне нещо за което да се хванеш,то тогава не е лошо да дадеш 2-ри шанс на някого.

Niakoitam
09-25-2011, 10:55
Не съдя само по първото впечатление въпреки че има хора, които ме грабват веднага и такива, които от самото начало са ми неприятни поради някакви причини или поне им намирам някои "бъг".Все пак имам несъзнателният навик да търся бъговете в хората,които отначалото ми изглеждат идеални и хубавите страни на тези, които в началото не ми изглеждат чак толкова идеални. Е, има и хора на които нямам никакво желание да търся хубавите страни още след първото впечатление :)

Inloveee_
09-29-2011, 17:47
Благодаря за мненията. Помогнахте ми доста ^^

ludnica
10-01-2011, 22:37
Не винаги първото впечатление е правилното.