PDA

View Full Version : Не мога да се позная...



CraxPax
09-24-2011, 16:48
Здравейте!От много време не съм писал тук,но искам да си излея някъде.Та от тази година съм в ново училище...уцелих наистина много добър клас...със всички се разбираме чудесно и притесненията се оказаха напразни.Всеки ден се налага да пътувам до новия град.Със старите си приятели не излизам вече...защото всичките ме дразнят толкова много,че...По точно вече всичко ме дразни и ми е криво...В началото на годината се запознах с едно момиче...което много харесвах...излизахме на кафе и докато бяхме в училище се виждахме често.Тя винаги ми се усмихваше,поздравяваше и реших да изчакам още малко време да се опознаем преди да и предложа...Дойде и този ден и преди да си излея душата пред нея разбрах,че се е запознала с някакъв вчера и веднага са тръгнали...а аз като пълен нещастник не исках да прибързвам нещата.В къщи не се разбирам много с нашите постоянно се заяждат...И ми е толкова "sadnato" (мразя я тази дума,но тя най-точно описва как се чувствам),че направо...
Та искам да попитам чувствали ли сте се някога така сякаш не знаете какво става с вас...и нищо не можете да понасяте и ако е така какво направихте...Моля без обидни коментари само...

nepowtorima
09-24-2011, 16:53
Чувствала съм се .. и в момента се чувствам така..
Надявам се, че някога ще мине.. започни и ти така да се успокояваш !!

Sh@d0w
09-24-2011, 16:59
защото всичките ме дразнят толкова много,че...По точно вече всичко ме дразни и ми е криво...

Пубертет.Споко ще мине след време.

Иначе твърде навътре приемаш нещата.Познавате се едва от седмица,а ти вече се държиш сякаш е единствената.Кофти шанс просто.

Гледай от положителната страна на нещата.Монетата винаги има две страни.В ново даскало си,ще завържеш нови пирятелства,тепърва има да се запознаваш с още момичета.Не се депресирай и вкайрвай във филми излишно.

Bozichko
09-24-2011, 17:02
Колкото повече ти дреме за нещо, толкова по-голям е шанса от там да дойде нараняването ти. Споко, като мине пубертета, както каза колегата Шадоу, ще ти мине ;)

SisiStrange
09-24-2011, 17:06
Гледай от положителната страна на нещата.Монетата винаги има две страни.В ново даскало си,ще завържеш нови пирятелства,тепърва има да се запознаваш с още момичета.Не се депресирай и вкайрвай във филми излишно.
Тъй вярно.
Точно сега ти е шанса да започнеш всичко отначало.
Много е трудно да си промениш живота, когато всички те знаят много добре и имат определено впечатление за теб. Доста по-лесно е, когато си на ново място и можеш на секундата да си такъв, какъвто искаш.

А за усещането... не. Не ми се е случвало. Чак толкова не съм се отчайвала никога.

againstyou
09-24-2011, 17:14
Ми намери си някоя нова от твоя клас.

LeprikonA
09-24-2011, 17:25
в новото училище е пълно сигурно с момичета. започни да се оглеждаш там.

Luidgie
09-24-2011, 17:59
и че к'во ти пречи да и съпбщиш, че я харесваш да се връцнеш и да я оставиш зяйнала? :lol:

elysunny
09-24-2011, 18:29
ама мнн сте бързи бе

funkey
09-24-2011, 19:27
Чувствала съм се .. и в момента се чувствам така..
Надявам се, че някога ще мине.. започни и ти така да се успокояваш !! +1 хаха