PDA

View Full Version : Страх да обичаш или просто безразличие...



sme6ko0o
09-24-2011, 19:36
Здравейте, искам да споделя нещо с вас, което много ме измъчва и евентуално, ако имате някакво мнение, ще съм благодарна да го споделите с мен !
Запознах се с едно момче, с което страшно много си допаднахме в характерите, но на няколко пъти след чудесно прекарана вечер, той се отдръпва от мен - не ми вдига телефона, не допуска никакви контакти с него... Първият път обяснението му беше, че го е страх от сериозна връзка и че аз не съм заслужавала момче като него... Сега отново не си говорим, докато не се видяхме случайно и обеща да поговорим на другия ден. След това на следващия ден си писахме общи неща, но когато му споменах варианта да излезем и да се видим за малко за да поговорим той отново нищо не каза и все едно нищо не беше обещал...
Много съм объркана на какво може да се дължи поведението му, защото когато застанем един пред друг си личи, интересъм му към мен и че не е безразличен...

crowberry
09-24-2011, 19:39
Недорасъл е явно за сериозна връзка. Оставяй го да се развива.

LeprikonA
09-24-2011, 19:41
за оформяне на добро мнение ще помогнат годините ви.
за сега звучи сякаш е доста несигурен. и незрял.

valdesbg
09-24-2011, 19:41
Ама умирате да си внушавате куп глупости. Защо след като явно ти показва колко безразличене към теб ти му търсиш оправдания?

Кога най-накрая ще свикнете че човек получава по един или друг начин само и единствено това за което се постарае?

Щом не се старае значи НЯМА мераци към теб, колкото и влажно да те гледа.

П.П. Поведението му е путкенско, така че не знам що се тормозиш.

elysunny
09-24-2011, 19:44
заблудила си се, както повечето от нас правим, няма нищо към теб

NambyPamby
09-24-2011, 19:46
Мнението ми се припокрива с това на valdesbg.
Няма какво да линееш по тоя, освен ако мечтата ти не е била да срещнеш някакъв страхливец, който да те разиграва.
Пуска ти разни аванси, колкото да си чеше езика и да те накара да си в очакване, да си му сигурна, че един ден, ако някоя не му върже, ти ще си там все така хлътнала и ще му чешеш егото. 100 про, ако от раз спреш да го търсиш и го играеш безразлична, ще се раззвъни на пожар.

sme6ko0o
09-24-2011, 19:46
Търся основателна причина за поведението му, защото преди да се запознаем доста време си писахме и преди да се запознаем на живо, вече се познавахме и е човек за когото си заслужава да се поинтересуваш малко повече, и защото знам, че зад всичко това стой нещо и искам да открия какво е то...

Bella5
09-24-2011, 19:46
Ако наистина искаш да си опиташ късмета с това момче, накарай го да говорите лице в лице за връзката ви и си изяснете какви ще сте и т.н.

elysunny
09-24-2011, 19:47
доста често се получават тия неща с чатовете и след това запознанство
приеми, че си му безразлична и продължи напред

leadyflame
09-24-2011, 19:50
Няма интерес към теб.

NambyPamby
09-24-2011, 19:50
и защото знам, че зад всичко това стой нещо и искам да открия какво е то...

може да не те е харесал чисто физически и сега да се опитва хем да те държи на дистанция, хем достатъчно близо(в моментите, в които в интимния му живот настъпва суша)

valdesbg
09-24-2011, 19:50
Търся основателна причина за поведението му, защото преди да се запознаем доста време си писахме и преди да се запознаем на живо, вече се познавахме и е човек за когото си заслужава да се поинтересуваш малко повече, и защото знам, че зад всичко това стой нещо и искам да открия какво е то...

Внушаваш си за пореден път. Ако няма топките да те свали като хората значи нищо ценно няма в него. А и не знам колко адекватно е да разчиташ на стари лаври.

Основателна причина - просто това е истинския човек. Всичко друго са твои самозаблуди по рандом поводи.

crowberry
09-24-2011, 19:52
^А може чисто и просто да не я харесва. Да се държи приятелски, тя да си внушава и да му се натиска, а той да се чуди какво да прави...

sme6ko0o
09-24-2011, 19:56
Ами дори и безразличен да е искам да ми го каже, предпочитам да знам истината за каквото и да е, отколкото да ме държи настрана в неведение...

valdesbg
09-24-2011, 19:58
Ами дори и безразличен да е искам да ми го каже, предпочитам да знам истината за каквото и да е, отколкото да ме държи настрана в неведение...

Не е длъжен да ти се обяснява по принцип. Ама в случая като няма ташаци как да ти го каже? Искаш костенурката да се научи да лети...

Иначе нужно ли е да ти се дава всичко сдъвкано в устата? Малка ли си че да не разчетеш несловесните сигнали?

sme6ko0o
09-24-2011, 20:02
Исках да споделя с вас какво ме тревожи, а не да ме нападате, въпреки, че може би точно от това имам нужда - едно хубаво накарване...

valdesbg
09-24-2011, 20:04
Чудесно - сподели. Ние също споделяме.

Не знам защо реши че ти се караме. Имаш нужда някой да те разтресе и да те извади от обърканото балонче, в което си в момента.

sme6ko0o
09-24-2011, 20:06
Може би...

Alabalaportokala
09-24-2011, 21:44
vladesbg моЕто момче за какви топки ташаци гениталии и т.н. говориш? Първо са общували в нета, видели са се и момчето се е дистанцирало. След това и казва, че не я заслужава. Бла бла глупости на търкалета. Когато кажех (казвам кажех защото сега съм директен) нещо такова на момиче означава- "съжалявам, ама не ме привличаш физически и не искам да се занимавам сериозно с теб." Това е.. Той ако я харесваше момичето нямаше да пуска тая тема. Възможно е да и да се притеснява от сериозна връзка особено ако ще му е за първи път, но по- скоро не я харесва...

cigarettekisses
09-24-2011, 22:18
Кажи му може би,че не е ясно какво ще се получи и дали връзката ще е сериозна 8-)
Един вид може да се опитате,пък каквото стане(и примерно ще му дадеш свобода и няма да го задушаваш прекалено с внимание..не знам точно как да се изразя,но дано ме разбра).
Въпреки това,може и просто да не те харесва и думите му да са просто оправдание да не е с теб.

sme6ko0o
09-24-2011, 22:38
Не знам, но след срещите ни той ме търсеше пръв на следващия ден и ми казваше, че иска пак да се видим и си говорехме кой, какво ще прави през деня и абсолютно нормално докато тръгвах на работа и до вечерта когато решавах да му се обадя да го чуя, защото аз звънях когато имах възможност той преставаше да ми вдига, пишех му не ми отговаряше... от нищото, приключваше всичко...

anonymous708973
09-25-2011, 08:12
vladesbg моЕто момче за какви топки ташаци гениталии и т.н. говориш? Първо са общували в нета, видели са се и момчето се е дистанцирало. След това и казва, че не я заслужава. Бла бла глупости на търкалета. Когато кажех (казвам кажех защото сега съм директен) нещо такова на момиче означава- "съжалявам, ама не ме привличаш физически и не искам да се занимавам сериозно с теб." Това е.. Той ако я харесваше момичето нямаше да пуска тая тема. Възможно е да и да се притеснява от сериозна връзка особено ако ще му е за първи път, но по- скоро не я харесва...

Абсолютно. Просто не й се е изкефил на външен вид.

"не бил готов за връзка" ХАХАХА. Нямам думи. Ако някога чуя такъв отговор, независимо колко харесвам човека отсреща, се обръщам и си тръгвам.

Относно последния ти пост, авторке... понякога близки хора правят нещо по повод теб (както е в твоя случай - спират да комуникират с теб), без да те осведомят защо. Много е жалко. Не се занимавай повече.