PDA

View Full Version : За хората с ниско кръвно..



ColdBlood
09-24-2011, 21:41
Та, тези които са с ниско кръвно бихте ли си споделили симптомите и как евентуално се разминавате с тях? :)
Мен примерно, често ме боли глава, чернее ми пред очите, случвало ми се е да губя равновесие, припадания, гадене, сърцебиене, дълбоко дишане, треперене на ръце, отпадналост, липса на апетит..
Странното което е, че когато не се чувствам добре ми се появяват 1-2 странни червени петна по кожата (областта над бюстта и около шията), които никъде не съм срещала като симптоми, но все пак ми се получават.. знам, че не е нормално, но въпроса ми е дали се появяват заради ниското кръвно или на нещо друго се дължи?
На 16 години съм, 53 кг.
Мерси предварително! :)

09-24-2011, 21:47
Ееми..главоболие, виене на свят, причерняване, усещане на пулса на странни места (като небце, върховете на пръстите, петите..) и така..
Червените петна са от някаква алергия, не са от кръвното..

DragonLady
09-24-2011, 22:05
Цял живот си съжителстваме с ниското кръвно, но за сега само един път сме се сблъсквали.
Беше станал един фал в леглото ( с един бивш ) и аз беш в банята и под душа, той след мене. Леле като се притесних като ми се зави свят, едно адско главоболие, гадеше ми се. Накрая клекнах под душа, за да не падна, че две не виждах и едва се крепях на карата си, всичко ми беше размазано пред очите, а той само ме питаше мила добре ли си какво ти е? Накрая и неговото кръвно падна и на него му стана зле ( и той е с ниско кръвно ). Подсушихме се и легнахме малко на леглото, добре че имаше кутия шоколадови бонбони на близо и ги нагъвахме докато лежахме. След около 10 - 15 мин ни поотмина ( остана само главоболието ).

09-24-2011, 22:13
Цял живот си съжителстваме с ниското кръвно, но за сега само един път сме се сблъсквали.
Беше станал един фал в леглото ( с един бивш ) и аз беш в банята и под душа, той след мене. Леле като се притесних като ми се зави свят, едно адско главоболие, гадеше ми се. Накрая клекнах под душа, за да не падна, че две не виждах и едва се крепях на карата си, всичко ми беше размазано пред очите, а той само ме питаше мила добре ли си какво ти е? Накрая и неговото кръвно падна и на него му стана зле ( и той е с ниско кръвно ). Подсушихме се и легнахме малко на леглото, добре че имаше кутия шоколадови бонбони на близо и ги нагъвахме докато лежахме. След около 10 - 15 мин ни поотмина ( остана само главоболието ).
Какъв ще да е този фал? :shock:

DragonLady
09-24-2011, 22:18
Цял живот си съжителстваме с ниското кръвно, но за сега само един път сме се сблъсквали.
Беше станал един фал в леглото ( с един бивш ) и аз беш в банята и под душа, той след мене. Леле като се притесних като ми се зави свят, едно адско главоболие, гадеше ми се. Накрая клекнах под душа, за да не падна, че две не виждах и едва се крепях на карата си, всичко ми беше размазано пред очите, а той само ме питаше мила добре ли си какво ти е? Накрая и неговото кръвно падна и на него му стана зле ( и той е с ниско кръвно ). Подсушихме се и легнахме малко на леглото, добре че имаше кутия шоколадови бонбони на близо и ги нагъвахме докато лежахме. След около 10 - 15 мин ни поотмина ( остана само главоболието ).
Какъв ще да е този фал? :shock:

Шибаният кондом се скъса ( от тогава насам само Durex )! Добре че го усетихме навреме, той не беше свършил, а аз не бях в овулация. И макар и да нямаше шанс да съм бременна, като му се случи на човек и веднага се вкарва във филма :D

09-24-2011, 22:20
Ох ужас! Аз помислих, че фала бил , че ви е паднало кръвното.. Ма 1;30 през нощта толкова и мисля :D

ThisIsMe
09-25-2011, 08:34
На хората страдащи от ниско кръвно налягане/хипотония,се препоръчва повече движение/спорт/разходки,много течности.Консултирай се с GP-то относно този проблем!