PDA

View Full Version : непоносими родители



munik2805
09-24-2011, 23:08
...!

ccdesigns
09-25-2011, 00:14
И?

Djuff
09-25-2011, 08:48
Поговори си с тях :-o ...нали ти дават свобода кво повече искаш?

MojoJojo88
09-25-2011, 10:10
Не знам дали си тъпа, но определено си неграмотна.
Може би е прав баща ти-спри да кесиш в скайп и започни да четеш книги/ да учиш...
А да не общуваш с майка си, заради семейни проблеми е смешно...Освен ако тя доброволно не се е е отказала от теб и не желае да те вижда.

danibebi
09-25-2011, 10:19
И?

И? Какво И? Определено момичето иска съвет. :? И аз се чудя, дават ти свободата да ходиш навсякъде и пак си недоволна. А това за скайпа и книгите, всеки родител го натяква на детето си, да вземе да учи вместо да виси в скайп, нормално е. Ти пък вземи прочети нещо, така ще види, че не бездействаш напълно. И все пак за държанието, поговори с тях. :)

SmilezZz
09-25-2011, 12:31
Ама наистина си неграмотна. Просто , наистина послушай вашите и седни да прочетеш по някоя книга. С оплакване нищо не става. Говори с тях. Дават ти всичко , имаш си свобода и пак си недоволна. А всъщност какъв ти е проблема ?
П.С - А защо пък не общуваш с майка си ? Ти или тя ?

Leonore
09-25-2011, 16:21
Училището започна, така че, ако само седиш в скайп и нищо не правиш, баща ти е прав. Вземи поучи за един час, нищо няма да ти стане.
А, относно неговата приятелка. Прави това, което искаш, след като ти дават всичко. Гледай си своя живот и не й обръщай внимание. Отговаряй й с ' да ' , ' не ' , ' сигурно си права ' и не се засягай толкова.

againstyou
09-25-2011, 19:27
Ае вие от къде имате право да я съдите не знам.Опитай се да ги разбереш,може би за някои неща са прави,или пък въобще не им обръщай внимание.

Mi6inka
09-25-2011, 19:36
А може и ти да не си за понасяне... Мисля, че трябва да погледнеш нещата и от двете страни и да поговориш с тях като нормален , цивилизован човек, ако искаш те да те имат за такъв..