PDA

View Full Version : Хора HELP ME ! Есе:Човек носи със себе си само това......



skozy
09-25-2011, 07:31
Хора помогнете 10 клас съм в Икономика.Сега в началото дойде нова учителка по БЕЛ ....направо ми взе акъла с някаква отекчителна тема за ЕСЕ:"Човек носи със себе си само това,което носи със себе си." Изрових целия нет няма и няма нищо за такава глупост.Поне ме насочете как да го започна ](*,) .Пък ми трябва за Понделник(утре).Молу ви помогнете нищо по тая тема не мога да напиша :-o[/b]

Преместено. Extremescream

nwjsw
09-25-2011, 08:07
Запитай се какво носиш в теб самия например:можеш да напишеш за хубавите качества, които носиш в себе си с една дума можеш да напишеш за всичко хубаво което носиш в теб! :-o :-P

letmetellyou
09-25-2011, 08:47
Запитай се какво носиш в теб самия например:можеш да напишеш за хубавите качества, които носиш в себе си с една дума можеш да напишеш за всичко хубаво което носиш в теб! :-o :-P

+1, или можеш да напишеш какъв товар носиш в себе си. Имам в предвид, че всеки човек носи както качества, така и недъзи. От друга страна носим в себе си чувства, спомени, преживявания, разочарования и т.н. В крайна сметка всичките тези неща не ги губим някъде из житейския си път. Те си остават в нас, и ги носим със себе си завинаги :)

heartlesandfreaky
09-25-2011, 11:45
На мен пък темата ми харесва о.О
Напиши за духовния товар, който носиш вътре в себе си. Разкажи за чувствата ти, хубави или лоши... Много неща могат да се развият по тая тема :)

skozy
09-26-2011, 14:50
мерси момчета и момичета много ми помогнахте :grin: