PDA

View Full Version : Черни кръгове под очите, коректори, фон дьо тени и други !!!



nikitka97
09-25-2011, 11:37
Предварително се извинявам ако такава тема вече съществува!
Така....от доста време ме измъчва един въпрос свързан с използването на фон дьо тен, коректор и други подобни. Тъй като доста от нас имат тъмни кръгове под очите и съответно искат да ги прикрият с нещо. Знам също, че използването на коректор и така на татък особено под очите и по тях е вредно. Искам да ви помоля ако някой от вас знае някакви средства, които не са чак толкова вредни да ми и каже.
Последния път, когато използвах коректор за да прикрия тъмни кръгове под очите една седмица след това имах огромни черни петна под очите.... :D

katii
09-25-2011, 13:14
Знам също, че използването на коректор и така на татък особено под очите и по тях е вредно. Искам да ви помоля ако някой от вас знае някакви средства, които не са чак толкова вредни да ми и каже.
Не е хубаво , защото раздърпваш кожата докато го нанасяш, а тя там е доста нежна, за това дори и крема (който пак трябва да е специален за околоочния контур) да се нанася с потупвания.

Последния път, когато използвах коректор за да прикрия тъмни кръгове под очите една седмица след това имах огромни черни петна под очите.... :D
Това с петната не знам от какво ти се е получило.. явно коректора не е бил хубав. Вземи си някой по-скъпичък, но да си заслужава. Аз ползвам един на Golden Rose, въобще не е скъп и ми върши перфектна работа :)

Не се сещам какво друго можеш да ползваш за да ги прикриеш, но за да нямаш кой знае какви - намали седенето пред PC и спи поне по 8 часа.

fakesmiles
09-25-2011, 13:19
не е вредно слагането на коректор,въпроса е да си нежна,защото кожата е доста тънка там. ползвай четка за коректор,ако има някакви линии размажи с леки потупваши движения,просто гледай да се слива с останалата част на лицето

wikito123
09-25-2011, 13:51
Продават специални гелове и такива работи за тези кръгове под очите. Има ги в каталозите на Avon и Oriflame. :)

Rebirthing
09-25-2011, 20:15
Препоръчвам ти коректорите на Артдеко.
Впрочем в днешно време всяка козметика е вредна по един или по друг начин. Коректора не е по-малко вреден от шампоана, примерно.

nikitka97
11-09-2011, 20:14
Blagodarq vi za vsichko dosta polezno mi beshe! Kupih si gel na Garnier, no sega se chudq da si vzema li korektor i na Loreal li da e ili na Artdeko
!!!! :D :o

strawberry88
11-09-2011, 20:21
Blagodarq vi za vsichko dosta polezno mi beshe! Kupih si gel na Garnier, no sega se chudq da si vzema li korektor i na Loreal li da e ili na Artdeko
!!!! :D :o Artdeko. :)

Sarafina
11-09-2011, 20:41
С 2 ръце за Maybelline Affinitone Concealer :grin: