PDA

View Full Version : Искам да си върна момичето на живота си



LonelyFlame
09-25-2011, 14:04
Здравейте.
Аз имам проблеми с общуването. Досега никога не съм споделял нормално със близките си, затворих се в мой собствен свят, не успях да си създам приятели. Когато говоря се запъвах, недоизказвах се и не казвах това, което мисля. Ходех леко прегърбен, с поглед в земята. Никога не приемах критиката на близките си хора и сега те ми нямат доверие. Вместо да се променям само ядно им отговарях, че разбирам и знам. Но не е така.
Изпитвам някакъв срам от себе си. От това как ще ме възприемат хората. От това да отстоявам самия мен. Аз си мисля, че повечето просто искат да ми се подиграят или не съм и приятен. И това ме притеснява.
И нещото, което ми тежи най-много и което е свързано с тези проблеми е че разбих сърцето на човека, който ме обичаше. Когато тя имаше проблеми аз по детски избягвах от тях, не говорих с нея.Притеснявах се от приятелите и, от познатите и. И така си мислех, че нещата не вървят, а всичко е било заради мен. И на 3 пъти я късах. Вместо да се изправя пред проблемите и да общувам нормално с нея. Не сме се виждали от 3 месеца. През това време разбрах, че искам да съм с нея, че я обичам много и че искам да прекарам живота си с нея. Осъзнавам колко много съм я наранил. Постоянно мисля за нея, не мога вече да се храня и спя нормално. Преди известно време говорихме по телефона. Тя каза, че когато се променя може да се срещнем. Тя иска от мен да говоря ясно, това което мисля. Аз знам, че мога да се грижа за нея, бих дал всичко за нея...
Сега искам да и дам един подарък, но знам, че като се обадя и и кажа, че просто искам да и предам един предмет тя ще ме пита защо. И ще се обиди още повече.

Аз вече ходя изправен, старая се да говоря ясно и отчетливо, старая се да съм по-общителен. Но бих искал да получа някакво мнение, насока. Знам кое да променя - да поемам отговорност за действията си, да отстоявам себе си и да не се предават пред трудностите, да говоря това, което мисля без притеснение, да не съм егоист.
Моля Ви, дайте ми съвети, не искам да губя момичето на живота си...

Chacho
09-25-2011, 14:12
Обади й се и кажи, че искаш да поговорите. Кажи й набързо това, което ни каза на нас. Кажи й, че ще си до нея, ако има нужда и толкова. Останалото трябва да е на действия и няма нужда да задълбаваш повече в себе си. Обърни разговора за нея, поинтересувай се как е, поговорете за преди, потърси нейната гледна точка. Сигурно от отдавна й се иска.

pux4oto
09-25-2011, 14:13
Не трябва да се затваряш и вглъбяваш в себе си.Не се отчайвай и не бъди прекалено наранен от хората или от подигравки ти си си ти и никой не може да те промени.Освен ако сам не се промениш към по добро.Ако моми4ето си заслужава бори се,но най-ве4е си помисли дали си струва.Потърси я поговори с нея кажи и 4е си готов на вси4ко да я имаш отново и така...не знам излей си душата нека види,4е си по разли4ен от преди.Но да ти кажа в живота да си малко егоист помага...не може винаги да се раздаваш в полза на другите и те да те тъп4ат... успех :)

Sh@d0w
09-25-2011, 14:53
Каквото и да и казваш,няма да ти повярва,че си се променил.Трябва да и го покажеш наистина.

А няма да го постигнеш като се затваряш във себе си или се срамуваш да и се покажеш.

Така че вземи се в ръце.

Chacho
09-25-2011, 14:58
Щом мисли тези неща, малко по малко ще се промени,

Inloveee_
09-25-2011, 15:51
Всичко е до вътрешна нагласа. Когато се притесняваш и се държиш отчуждено от другите, не ги заговаряш, те също ще те приемат по този начин. Ще си помислят, че не искаш да общуваш с тях, че те е страх от нещо и ще се отдръпнат. И напротив, когато си положително настроен, общуваш спокойно и не те е страх да изразиш мнението си високо на глас - другите ще се мислят за един приятен и точен човек, ще им бъде приятно да са в твоята компания.
Да на думи изглежда просто, истината е, че изисква доста време и усилия. Нещата ще се оправят, стига да повярваш в това.

Според мен не трябва да говорите всичко това по телефона. Обади и се и кажи, че много искаш да я видиш дори и за 20 минути и че ако след всичко което ще и кажеш тогава, не промени мнението си, няма да и звъниш повече. Няма да ти откаже. Излезте, кажи и смело какво мислиш, всичко което си изпитал през това време, поговорете си, попитай я как тя се е чувствала и кажи, че си се променил и продължаваш да го правиш, а главната причина за това е именно тя. Накрая и дай предмета, за който говореше. Мисля, че ще завърши успешно.
Пожелавам ти късмет! :)

ledenakrasota
09-25-2011, 15:55
Ти си променен. Поел си отговорност за действията си. Браво! Сега трябва да й покажеш тази промяна. :) Намери начина!
Честно казано, каквото си написал сега, бих й го пратила в едно писмо пуснато в пощата й. :oops:

Bella5
09-25-2011, 16:11
Щом наистина я обичаш, бори се за промяната в себе си. Щом виждаш, че имаш напредък, продължавай с мисълта, че на финала е момичето, което желаеш. Първо трябва да започнеш да се усещаш добре в собствената си кожа преди да започнеш връзка с някого, за да си сигурен, че няма да повториш грешката си. Ако си сигурен в промяната си, давай, звънни й, кажи й всичко, повтори й го даже, потрети го! ;) Дай си време и работи върху себе си, убедена съм, че момичето ще остане приятно изненадано и ще уцени усилията ти! Успех!

fenkaaa
09-25-2011, 16:41
Не и казвай.. докажи и го ;)

LonelyFlame
09-25-2011, 17:44
Благодаря Ви на всички!

Mi6inka
09-25-2011, 18:58
Ти си променен. Поел си отговорност за действията си. Браво! Сега трябва да й покажеш тази промяна. :) Намери начина!
Честно казано, каквото си написал сега, бих й го пратила в едно писмо пуснато в пощата й. :oops:

Точно така! Просто и се обади, кажи и че искаш да поговорите и и кажи , това което написа на нас... :) Успех! И вярвай в себе си!

SmilezZz
09-25-2011, 19:58
Очевидно е , че си се променил и си готов да приемеш вината и всичко останало , относно своите отговорности и прочие. Сега е времето не да й го кажеш , а да го докажеш. Обади й се , кажи й набързо тези работи и й кажи , че искаш да излизате някъде и да си поговорите.
Успех.

LonelyFlame
09-25-2011, 20:08
Казах и ги, но тя каза че не иска нищо от мен. Казах и че е всичко за мен и че ще се променя но тя не вярва. Казва, че съм и безразличен. Аз и казах че искам да съм с нея винаги и че ще направя всичко и и пожелах лека вечер. Това го писахме, не сме го говорили.
Аз ще се променя. Но тя вече не ме иска. Това ме убива... Не знам. Иска ми се да не е така. Мразя се още повече...

bitchwolf
09-25-2011, 20:33
Много ми напомняш на бившия ми..и аз много пъти чух тези неща,но единственото което исках беше да ги видя. Покажи й ги!

LonelyFlame
09-25-2011, 20:40
КАК?
Тя не иска да ме види! Знам че ми е нужно време. Но тя просто не иска да ме види. Аз ще и пратя това което искам, този подарък. Ще работя над себе си. Но щом не иска. Добре, знам че засега само приказвам. Но ще го отработя. Ако искате пишете ми лично съобщение или тук скайповете си - просто да говорим по микрофоните - няма да ви навредя.
Да говорим за всичко и всеки.

Bitchwolf, ти как си представяш едно "показване" на всички тези неща? Моля за отговор...

bitchwolf
09-25-2011, 20:48
Как си го представям-трудно. Първо тя трябва да ти даде шанс и време и второ ти да ги оползотвориш. Лично аз дадох 4 шанса което е о.О. Ти ако си ги изгърмял е друго..ако не ти е дала шанс й кажи че трябвааа..поне да се опита : )

Chacho
09-25-2011, 20:56
Не й пращай тоя подарък. Надали иска да й купиш вниманието. Каквато попара си надробиш - такава ще сърбаш. Кажи и нещата с този сериозен и откровен тон, пък я остави сама да прецени, дали иска да се видите.