PDA

View Full Version : ЕСЕ: Какво ме кара да се държа така?



mladostman
09-25-2011, 17:16
Есето ми е на тема "Какво ме кара да се държа така" .. Някои от класа говореха и даскалицата ни даде на целия клас да обясним какво ни кара да се държим така( т.е. да говорим ) . Моля ви помощ, защото ми трябва утре за 11:50ч. сутринта. ПОМОГНЕТЕЕ!! Благодаря ви предварително...

heartlesandfreaky
09-25-2011, 17:31
Ами развий темата... Защо се държиш така... Скучен ти е часа, иска ти се учителката да вкарва повече интересни неща, за да задържи вниманието ти.. Такива работи :)

CupcakeAndCoffee
09-25-2011, 17:48
Ами развий темата... Защо се държиш така... Скучен ти е часа, иска ти се учителката да вкарва повече интересни неща, за да задържи вниманието ти.. Такива работи :)

да кажи й ги тези неща и си дотам.. :lol:

heartlesandfreaky
09-25-2011, 18:01
Еми какво да й каже? Че говори и се смее, понеже е луд/а за връзване и трябва да я пратят в психиатрията ли?! (нищо лично към автора на темата, просто давам пример) .. :?

mladostman
09-25-2011, 18:14
Ами развий темата... Защо се държиш така... Скучен ти е часа, иска ти се учителката да вкарва повече интересни неща, за да задържи вниманието ти.. Такива работи :)

да кажи й ги тези неща и си дотам.. :lol:


тогава какво да напиша :(

heartlesandfreaky
09-25-2011, 18:17
Напиши ЗАЩО се държиш така... Не е толкова трудно.. Ама ако ще й казваш, че просто не ти е интересно гледай да го кажеш деликатно, не да се изцепиш 'щото часът ви е супер тъп' .. Обясни го внимателно ;д Че после като нищо наистина ще ти откъсне главата..