PDA

View Full Version : Невъзможност за отваряне на определени сайтове ?



Lucho
09-25-2011, 19:19
Здравейте. Имам въпрос. От около четири дена не мога да посещавам собствените си сайтове - има връзка, зареждат в браузъра... но нищо не се показва. Зареждането може да трае 5 минути до 5 часа, но така или иначе страниците не искат да се заредят. Забелязвам, че понякога имам достъп до сайта - влизам нормално, бързо, без проблеми. В повечето моменти обаче нямам достъп. Дори при опит за влизане в сървъра, на който се хостват сайтовете пак имам проблем - връзката е много бавна или се губи.

И всичко това е от Четвъртък насам. Писах на support-та на интернет доставчика - не знаят. Същевременно всички останали хора си влизат нормално в сайтовете, но само на мен не се получава.

Някой да има идеи ?

sprqhli
09-25-2011, 21:03
Имаш вируси. Сканирай с AVG anti-virus FREE edition.
Ako не стане си преинсталирай уиндоуса.

Wax
09-25-2011, 21:05
даи да го видя

Lucho
09-27-2011, 12:33
Няма никакви вируси. Дайте друга идея.

ZloboMiR
09-27-2011, 12:41
Опитай достъп с друг компютър, след това, ако твоя е лаптоп, с твоя компютър от друго място. Пусни и един ping www.blablabla.bla -t
Има и по-добри начини за сканиране от антивирусна, но или ги знаеш, или ще ти направим компютъра неизползваем... Пробвай Malwarebytes.
Но, ако има вирус, обикновено симптомите са постоянни.
По-скоро е моментно претоварване на доставчика ти, а ако по същото време други страници отваряш - на хостинга ти. Проследи дали пикът на трафика не съвпада с твоите забавяния.

MaGuSs
09-27-2011, 16:23
Дай сайтовете в които се опитваш да влезеш... ( Това не е реклама )

Lucho
09-27-2011, 18:30
Дай сайтовете в които се опитваш да влезеш... ( Това не е реклама )

Цъкни подписа ми. Иначе сканирах точно с Malwarebytes. Днес обаче всичко изглежда спокойно. А достъпът до сайта си е нормален от други места и други компютри - въобще никакви признаци за проблем от другаде. Но просто на моменти не иска да зарежда при мен. Днес се държи, дано се е оправил най-после.

@ Проблемът не може да се касае от домейна, хоста или самия сървър, на който хостваме.

MaGuSs
09-27-2011, 20:25
- Хоста на отдалечен компютър ли е ?
- Профисионална ли е машината или любителска?
- Проверявал ли си си скоростта до сърварната машина ?
- Пробвал ли си през различни browser-и ( имам предвид абсолютно всички известни... )
- Говорил ли си с доставчика ти на интернет за този проблем ?


П.П. Видях сайта. Добавете едно favicon-че, че се разбира че е на e107 ;) ...