PDA

View Full Version : :(



pamsityybee
09-25-2011, 19:49
амии .. незнам от къде да започна. Имам приятел, който е супер готин и адски много го обичам. Ходим вече 4 месеца, но една моя приятелка (наистина я смятах за такава) започна да излиза с нас. И от там започнаха проблемите. Tой постоянно ми ПОКАЗВА, че има чуства към мен, но когато приятелката ми е с нас ВИНАГИ някак ме пренебрегва заради нея. Започват да се закачат, да се дразнят .. Дори, когато сме само 3мата. Ужасно е! Днес му се расърдих. Цяла вечер не му говорих и сега получих само един тъп смс ИМА ЛИ НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ? :@ WTF?! щом не му говоря значи имаа.. писах му амии нее нямаа въобщее нямаа .. помисли си дали няма. Сега чакам отговор и тотално незнам какво да правя. Аз съм много ревнива. Мисля да му го кажа, но незнам как :s

elysunny
09-25-2011, 19:51
на колко сте вие двамцата ?

Luidgie
09-25-2011, 19:51
Кажи му "ревнива съм не се закачай с други жени" па да видим к'ва ше е ракцията?

SmilezZz
09-25-2011, 19:52
Вместо да се цупиш и разни такива глупости - сядаш и говориш с него. Кажи му ясно , че се дразниш , когато те пренебрегва , заради нея , става ти гадно. Може да е чисто приятелски , а ти просто заради прекалената ревност да се чувстваш така. Именно затова най - доброто решение е да проведете един разговор , защото и без това със сърдене нищо няма да постигнеш.

6y6kyy
09-25-2011, 19:53
Може би трябва да го попиташ, зашо така те пренебрегва..

П.П. Luidgie, аватарът ти ме кефи :D от някое аниме ли е и ако да, кое? :D

LeprikonA
09-25-2011, 19:54
той мисли не чете. сядаш и му обясняваш, че така и така еди какво си не ти се нрави и готово. баси.

Luidgie
09-25-2011, 20:00
Може би трябва да го попиташ, зашо така те пренебрегва..

П.П. Luidgie, аватарът ти ме кефи :D от някое аниме ли е и ако да, кое? :D Хелсинг Ултимейт.
Да не е спам: Хора тя иска да му каже, че е ревнива. Нека го направи пък да видим какво ще стане. А пък като му забрани да се закача с тая и оная. Направо камерата да си взема...

bitchwolf
09-25-2011, 20:02
Да,съгласна съм със SmilezZz,сега каквото и да е ,докато не поговорите като хора нищо няма да оправиш. Ревността понякога добавя ненужни филми в главата на ревнуващия. Просто му кажи "така и така, това и това ме дразни и желая да спреш!" Сама си преценявай за нещата от реакцията му.

FuCKkK13
09-25-2011, 20:03
ами не се ядосвай.. защото като си ядосан понякога правиш неща,за които след това съжаляваш.. добре де.. приятелката ти като ти е добра приятелка толкова ли не знае, че си ревнива и да не се закача с него.. виж... не се ядосвай и помисли трезво.. с някаква друга ситуация как изглежда отстрани.. защото може просто да не правят нищо стряскащо или притеснително,а ти просто защото си ревнива да ти изглежда така... поговори с приятеля си.. от заядливи смс-и няма смисъл... кажи му, че утре ще се видите и ще поговорите.. и да сте само двамата.. отделно поговори и с приятелката ти, за да няма такива ситуации.. а ако с гаджето ти се разберете няма смисъл да говориш с приятелката ти.. а ако гаджето ти продължава.. или като почнат да се закачат (ако наистина е така, а не само си внушаваш) или почни да го целуваш,прегръщаш и т.н. , или пак му се разсърди.. предлагам ти да направиш 1вото.. и тогава ако те отблъсне и продължат.. знаеш.. ;) .. айде успех миличка и не се притеснявай и ядосвай.. вс. си идва на мястот.. най-важното е да поговорите и да се разберете :)

Mi6inka
09-25-2011, 20:05
Просто му кажи какво те дразни...не е толкова далеч от акъла.
А също така и на твоята приятелка, спокойно без обиди и истерии.Обясни и, че не ти е приятно и това е. Бах мама му...

ledenakrasota
09-25-2011, 21:58
Може наистина само да се закачат и ти да ревнуваш. Но такова нещо като да си пренебрегната постоянно не ми харесва. Не разбирам защо е трябвало да взимаш 3-ти човек с вас.
Просто й кажи, че не искаш да се шляе с теб и него. На него колко ти е обидно, задето е минал границата. Защото, ако наистина се държи все едно те няма...

FeelMyPain
09-25-2011, 23:12
Не разбирам защо е трябвало да взимаш 3-ти човек с вас.

Защото е тъпо ти с 1 човек да си приятел примерно 15 години, да си хванеш приятелка, и заради нея да спрете да излизате.

cigarettekisses
09-26-2011, 05:34
Eми виждайте се само двамата.

anonymous708973
09-26-2011, 05:46
Не знаеш как да му кажеш? Като за начало, можеш да спреш с тъпото цупене по незнайна за него причина и да му кажеш как се чувстваш, без да избухваш в сълзи или крясъци.
Да не мислиш, че на него не му е тъпо, че приятелката му не му говори и като я пита какво става, му казва "нищо"?!

ivcheto0o
09-26-2011, 12:48
Може би се притеснява че ако не й обръща внимание тя ще се чувства игнорирана.Ако не ти харесва,просто му кажи какво те дразни.Според мен трябва да свикнеш с мисълта,че не може винаги да излизате сами.

Cucko0
09-26-2011, 12:56
оправи си заглавието !

Bellissima13
09-26-2011, 13:29
Говори с него. Ние тук не можем да знаем каква е причината. И като за начало наистина спри да се цупиш, това е глупаво, а ти дори не знаеш дали наистина има нещо. Като толкова ти пречи приятелка не излизай с нея, когато ще се виждате с гаджето ти.

balu4ka
09-26-2011, 17:47
Защо излизате 3-мата?!.Защо не излизате като двойка,двамата сами.Сама си си насъдила този проблем ,особено ако приятелката ти е хубава,явно той не държи досататъчно на теб .Скоро да чакаме ли тема,"той иска да е с нея.. защо го допуснах ?!"Вземай се в ръце,говори с него и спри да се филмираш >.<