PDA

View Full Version : моля дайте ми съвет... ;(



marisad
09-26-2011, 13:39
моля ви,дайте ми някакъв съвет...вчера разбрах,че баща ми изневерява на майка ми...мн ме е яд...а толкова мн го обичам...мама незнае...не искам и да разбира,защото ще се съсипе...обичам ги и искам и те да се обичат...да кажа ли на мама или първо да поговоря с него...вразката им е тайна контактуват с смс-и баща ми излиза вечер по предтекст,е разхожда кучето...а те се срещат или си говорят по телефона през това време... яд ме е че лъже мама...моля ши дайте ми съвет...;(

Bonbonchencetyy
09-26-2011, 13:49
Ами първо разбери дали наистина баща ти си има любовница,т. е. някоя вечер излез след него и го проследи,но се пази да не те видят.Ако наистина си има любовница поговори първо с него.Кажи му,че обичаш родителите си(т. е. майка ти и баща ти) и че искаш и те да се обичат.Той ще те разбере,но ако е твърдо решен да живее с любовницата си кажи на майка си.

ППС:не те съветвам да следваш това,което ти предложих,но...

pofek
09-26-2011, 13:58
Когато баща ти каже на майка ти,че ще разхожда кучето...му кажи,че ти ще го напеавиш.Ако имаш смелост може да звъннеш на този номер,за да разбереш с кого говори баща ти....а после да говориш и с него,а на майка ти наистина не зная какво да и кажеш.

marisad
09-26-2011, 14:07
благодаря ви все пак...но съм мн объркана и незнам къде ще му излезе края...толкова много ме боли,че един от най-любимите ми хора...така нарани не само мен ...а и мама и брат ми...толкова е различен,че не мога да го позная...с нас се държи мн добре...не се караме нито с мама се карат...а защо се случва това нз...

MissDeadly
09-26-2011, 14:11
Най-добре е да оставиш нещата така... ако стане нещо ще се чувстваш виновн/а. Баща ми също изневеряваше на майка ми. Аз не знаех... тя разбра преди всички. Много и беше тежко, но го преживя. Може би ще е добре да му припомняш хубави семейни моменти, да казваш колко много се радваш, че сте сплотено семейство (или нещо от сорта) или пък да настояваш да се събирате по-често заедно от нормалното (на разходки, пикник, почивки, да гледате филми и т.н.). Може би тогава той ще се замисли. :o

mynichkaTanq
09-26-2011, 17:01
По-добре питай баща си, но той сигурно ще ти каже "А.аа не дъще въобразяваш си и т.н." и после кажи на майка ти. Ако си на 100000000000% сигурна
Хайде успех :-)

hayely
09-27-2011, 06:48
Оо, милата.. :smt056 Знам как се чувстваш.. Както някой каза по-горе проследи баща си докато "разхожда кучето". Не те съветвам да му предложиш ти да го разхдоиш, защото той ще намери друг начин да се види /чуе/ с нея.

Tiin
09-27-2011, 17:42
Опитай се да се добреш до телфона му,когато го няма и му виж СМС-сите (това не е много хубаво,което те съветвам,но мисля,че няма друг начин) И след това вече излез след него и се опитай да го проследиш...
Хайде късмет..

granger
09-27-2011, 17:48
Първо се увери ,че наистина има друга жена. После предприемай .каквото и да било.
Препиши номера на твоя телефон и звънни от чужд номер,за да не се осети твоя. Проследи го ,ако искаш . Когато си сигурен говори с него,но не и с майка ти. Помоли го да премисли ... а ако не пожелае да си промени решението и да спре с това кажи на майка си. Малко е странно ти да се месеиш в отношенията им от една страна,но от друга това теб те засяга пряко. Така че, първо разучи, а после му поговори!
Дано да бъркаш!

onestar
09-27-2011, 18:24
^ Защо да я засяга пряко? Той дава на семейството си всичко, от което има нужда, държи се добре с тях и полага грижи за всички.

Родителите ти са достатъчно големи и зрели, за да оправят отношенията си сами.

Не казвай на майка си.

Може би е редно да покажеш на баща си колко разочарована си от постъпката му. Само с поглед... и малко думи, въздействащи... такива че да го ударят на правилното място.
Когато той види, че дъщеря му страда, би трябвало да се постарае да направи всичко по силите си и дори да пренебрегне себе си, за да поправи нещата.

Miichelle
09-27-2011, 19:56
^ Защо да я засяга пряко? Той дава на семейството си всичко, от което има нужда, държи се добре с тях и полага грижи за всички.

Родителите ти са достатъчно големи и зрели, за да оправят отношенията си сами.

Не казвай на майка си.

Може би е редно да покажеш на баща си колко разочарована си от постъпката му. Само с поглед... и малко думи, въздействащи... такива че да го ударят на правилното място.
Когато той види, че дъщеря му страда, би трябвало да се постарае да направи всичко по силите си и дори да пренебрегне себе си, за да поправи нещата.
+1

Fiction7577
09-27-2011, 20:59
^ Защо да я засяга пряко? Той дава на семейството си всичко, от което има нужда, държи се добре с тях и полага грижи за всички.

Родителите ти са достатъчно големи и зрели, за да оправят отношенията си сами.

Не казвай на майка си.

Може би е редно да покажеш на баща си колко разочарована си от постъпката му. Само с поглед... и малко думи, въздействащи... такива че да го ударят на правилното място.
Когато той види, че дъщеря му страда, би трябвало да се постарае да направи всичко по силите си и дори да пренебрегне себе си, за да поправи нещата.