PDA

View Full Version : Немога да я отворя!



sgssg
09-26-2011, 14:02
Днес се опитахме да правим секс, но не стана. Опитах се да проникна, но члена ми не иска да влезе и дори при всеки опит нея я болеше. Моля обръщам се към всички жени и мъже, които са преживели същото. Дайте ми някакъв съвет за следващия път, в който ще опитаме да правим секс :) .. а и не сме малки на 17 години сме и двамата :)

2N3055
09-26-2011, 14:11
Приятел и при мен беше така> Мацката тряя да и стане густо -смисъл тяя с език целувки и така .. Не става така ако е напрегната или не си я възбудил и пръста няма да си вкараш :) Най-добре става със целувки и галене :)

ozzy
09-26-2011, 16:20
Отиваш в Билла или някой хипермаркет и на щанда с прибори взимаш една отварачка за консерви прибираш се в вас слагаш и един капут и готово !

eminem213
09-26-2011, 17:05
Отиваш в Билла или някой хипермаркет и на щанда с прибори взимаш една отварачка за консерви прибираш се в вас слагаш и един капут и готово !

И колко време ти отне да го измислиш? Пфф.

След като й е било за пръв път на 100% се е притеснявала. Ти си този, който трябва да я възбуди на макс, да и помогне да се отпусне. Както ти казаха по-горе- много целувки и галене. Може дори да й шепнеш нещо нежно на ухо. Успех!

DragonLady
09-26-2011, 17:19
Освен съветите, които ти дадоха при мен, ще добавя да използвате и лубрикнат :)

ozzy
09-26-2011, 17:19
Отиваш в Билла или някой хипермаркет и на щанда с прибори взимаш една отварачка за консерви прибираш се в вас слагаш и един капут и готово !

И колко време ти отне да го измислиш? Пфф.

След като й е било за пръв път на 100% се е притеснявала. Ти си този, който трябва да я възбуди на макс, да и помогне да се отпусне. Както ти казаха по-горе- много целувки и галене. Може дори да й шепнеш нещо нежно на ухо. Успех!

На такива въпроси бързо

eminem213
09-26-2011, 17:22
Отиваш в Билла или някой хипермаркет и на щанда с прибори взимаш една отварачка за консерви прибираш се в вас слагаш и един капут и готово !

И колко време ти отне да го измислиш? Пфф.

След като й е било за пръв път на 100% се е притеснявала. Ти си този, който трябва да я възбуди на макс, да и помогне да се отпусне. Както ти казаха по-горе- много целувки и галене. Може дори да й шепнеш нещо нежно на ухо. Успех!

На такива въпроси бързо

Не мисля, че му помагаш. Ма все тая, де.

sgssg
09-26-2011, 17:55
А кои са най - подходящите пози за първи път? Освен мисионерската?

eminem213
09-26-2011, 18:03
Ами може тя да е отгоре. Така тя ще преценява дълбочината.

OnlyMeAndYou
09-26-2011, 18:09
Ако се отпусне достатъчно, позата не е от голямо значение. Разберете се тя ли да е отгоре или ти. Удължете любовната игра и първа пробвай с пръсти.

granger
09-26-2011, 18:17
Ако се отпусне достатъчно, позата не е от голямо значение. Разберете се тя ли да е отгоре или ти. Удължете любовната игра и първа пробвай с пръсти.
НЕ ПРОБВАЙ С ПРЪСТИ! Както се казва с полов орган си е най-добре!Много по-добре е щом тя е девствена да е отдолу.Наблегни на любовната игра ,ако искаш и лубрикант си купете или в Спортекса си има пакетче.
Успехче!

theseveredgarden
09-26-2011, 18:21
Аз ако съм девствена и някой ме отвори с пръсти... ще му издера очите...тва съвсем сериозно го казвам.

granger
09-26-2011, 18:23
Аз ако съм девствена и някой ме отвори с пръсти... ще му издера очите...тва съвсем сериозно го казвам.
То си е така, къв е смисъла да си ръчка пръстите,а и така повече боли според мен, след първия път ме болеше от пръст,а от члена му -не. Не зная,може би и аз не съм била достатъчно овлажнена,но си е друго просто!

theseveredgarden
09-26-2011, 18:29
Естествено, че си е друго!
А и в крайна сметка тва ти е първия път.
После какво? С кеф ще си припомняш как са те отворили с показалец? 8-)

Mi6inka
09-26-2011, 18:47
Повече любовна игра, възбуда, лубрикант и лекичко ..лекичко..

sgssg
09-26-2011, 19:06
Повече любовна игра, възбуда, лубрикант и лекичко ..лекичко..

лекичко.. лекичко ама виждам как нея я боли ..

DragonLady
09-26-2011, 19:22
Повече любовна игра, възбуда, лубрикант и лекичко ..лекичко..

лекичко.. лекичко ама виждам как нея я боли ..

Е няма как да не я боли изобщо. От теб се иска, да намалиш болката до минимум, тоест да си внимателен и нежен.

NoMore
09-26-2011, 20:36
Ами почти невъзможно е да не боли няма как ще трябва да търпи! Не е болка за умиране. Аз лично съм ЗА пръстите. Според мен помагат да разшириш малко или много и ще може да свикне нещо да е в нея. Защо не пробваш с един пръст, после с два и после с члена?

Bozichko
09-26-2011, 20:45
Като видя тема "не мога да я отворя" и си представям някво момче седи и се мъчи да отвори консерва... Само не казвайте "разпечата" или нещо подобно, че съвсем изфирясвам....

GabrielleShayk
09-26-2011, 20:55
Ще я боли няма как...Възбуди я максимално,поработи първо с пръсти,ползвайте много лубрикант и ще се получи :)

09-26-2011, 21:05
Повече любовна игра, възбуда, лубрикант и лекичко ..лекичко..

лекичко.. лекичко ама виждам как нея я боли ..
Еми не гледай тогава.
Така или иначе ще я боли.

YyoOnNiItTyY
09-27-2011, 06:43
Дали ще я възбудиш си завиди напъло от теб! Когато реших, че съм готова за секс, дори само гледката как приятеля ми се съблича ме възбуждаше адски много.. и още де :-D И какви се тая глупости тя да е притеснена..ако го иска достатъчно и вярва на човека ,за какво да е притеснена?! Ще я боли много ясно.. мисля ,че всяко момиче може да издържи тази болка..и мен ме болеше ,но не си спомням да съм врещяла на умряло! А колкото тва за пръстите, ако ме бяха отворили с пръсти, сега човека до мен, не само, че нямаше да е жив, пък и нямаше повече да пипне там, където е бил, защото според мен е много по добре направо да я отвориш. Кви пръсти ще ръчкаш, кви 5 лева. А лично ние, с приятеля ми, почнахме в мисионерска и продължихме аз отгоре.. е да ама не! Тогава пък аз се притесних незнайно защо, НО казвам ,че когато и е за пръв път ..ще се притесни доста ,ако оставияш тя да води :)

theseveredgarden
09-27-2011, 07:03
Абе да пие две водки преди тва и няма да я боли... 8-)

anonymous708973
09-27-2011, 07:16
Като видя тема "не мога да я отворя" и си представям някво момче седи и се мъчи да отвори консерва... Само не казвайте "разпечата" или нещо подобно, че съвсем изфирясвам....

+1
Аз така се мъчих с един буркан с компот преди известно време :Д
И накрая го пробих отгоре :Д

bloodyF
09-27-2011, 09:46
лубрикант следващия път ;-)

XTREMEFREERIDE
09-27-2011, 14:30
http://1.bp.blogspot.com/_1XUkWNdGnLE/TS-6ponyeFI/AAAAAAAAAVQ/hp0e1a7T4Gk/s1600/durex-play-lubricant-gel-tingle.jpg

09-27-2011, 17:11
Като видя тема "не мога да я отворя" и си представям някво момче седи и се мъчи да отвори консерва... Само не казвайте "разпечата" или нещо подобно, че съвсем изфирясвам....

+1
Аз така се мъчих с един буркан с компот преди известно време :Д
И накрая го пробих отгоре :Д
Груба сиии можеше поне с лубрикант да го намажеш малко :Х :D