PDA

View Full Version : Тоú ..



Grozddence
09-26-2011, 14:21
Повечето истории явно доста приличат на моята , но се надявам поне за едно малко съветче :) ..
Ъъъ предупредени сте ... МНОГО ЕЕ ДЪЛГО :D :)


^ В началото на миналата учебна година .. тоест 5 клас 8-) ..си имахме нов ученик .. на пръв поглед изглеждаше ГЪЗАР ... а аз не си падаХ по такива :o .. Първия ден този доста ме изненада от главата до петите беше облечен в АДИДАС 8) ..ем хубаво и аз си имам много такива дрехи . :D В часа по математика не остави госпожата да ни предаде урока постоянно и помагаше :lol: . Иии така един ден аз се седех сама на един чин за трима аа И /така ще го нарека/ седеше пред мен ... ии по едно време ме пита :
-Ъъ сори мацка .. ама ще може ли да седна до теб?
-Сядай като искаш !- ми малко се изненадах ;д
И така започна всичко .. писахме си по тетрадки .. помагах му в любовния живот :D .. но дори едно благодаря не съм получила и до ден днешен :? :x . Бяхме ебати дружките постоянно заедно ... !! Аз не усещах как се влюбвам в него .. докато един път не се хванах сама,че мисля за него ;хх! Не му казах нищо .. мислех си ,че това е просто временно привличане .. ;х .Той е проблемен индивид ии още 2 срок го преместиха в друг клас . Преди да го екзекутират ;д той ми каза толкова много неща .. разказа ми за семейството си ;х .. ии накрая ме гушна и ми каза " НИКОГА НЕ СЪМ И ПРЕДПОЛАГАЛ , ЧЕ ЩЕ ИМАМ ТОЛКОВА ГОЛЯМО ДОВЕРИЕ НА ЕДНО МОМИЧЕ .. ОБИЧАМ ТЕ КАТО СЕСТРА И ЩЕ УБИЯ ЗА ТЕБ АКО ТРЯБВА" -- след което се разплака и пак ме прегърна . После се скара сс една учителка и го преместиха .. на вратата когато излизаше ме погледна ... много тъжно очите и на двама ни се напълниха с сълзи . После дойде в нашата стая с две момчета от новия му клас . А аз буквално плачех . Исках да го прегърна и да му кажа всичко ,, но нямах тази смелост :? :o :x .. Тръгнах да излизам и той тръгна след мен .. не исках да спирам .. всичко беше зад мен .. исках да го забравя .. Звънеца за влизане би имах ФВС ,, но не ми се влизаше стоях на пейката чух ,, че някой идва и веднага се обърнах с гръб към вратата . ^И^ - ме прегърна силно нямах шанс да се измъкна от прегръдката му .. а и не исках .. Каза ми ,че ме обича и че вижда всичко .. Рамото ми се намокри от сълзите му .. обърнах се и го прегърнах .. 10 дена бяхме гаджета .. но и двамата разбрахме , че е по-добре да сме приятели ;хх .. През цялата ваканция срещу 6 клас той ми звъня пита ме как съм какво правя и т.н ..но още го обичам ...Сега като сме на училище той се държи супер грубо с мен ... обижда ме хили ми се като кретен а аз като го видя се разтапям :x ..


Днес говорех по телефона с братовчед ми и една приятелка ме чу ии ми вика "ОО СС МАРИО ЛИ ГОВОРИШ " А ^И^ - беше до нас и попита приятелката ми " АМА ТЕ ГАДЖЕТА ЛИ СИ ? '' ии оная тъпата каза "ДА" .. ^И^ - ме погледна пак сс онзи поглед .. ;х .. И каза " ОО АМА АЗ СИ МИСЛЕХ НЕЩО .. " не знам какво да правя .. дали още ме харесва ..

Дайте съвет моля ви :)

ии Да .. знам ,, че е дълго .. ;д

Ashenvale
09-26-2011, 14:28
.Сега като сме на училище той се държи супер грубо с мен ... обижда ме хили ми се като кретен а аз като го видя се разтапям //

Прави си изводи ...
Сигурно сега той е човекът който иска да те забрави ? Просто не му обръщай внимание, и ако наистина все още чувства нещо към теб то ще си проличи ..
апфф кво пиша глупости и аз .. хич ме няма в тия любовни истории.

Grozddence
09-26-2011, 14:36
.Сега като сме на училище той се държи супер грубо с мен ... обижда ме хили ми се като кретен а аз като го видя се разтапям //

Прави си изводи ...
Сигурно сега той е човекът който иска да те забрави ? Просто не му обръщай внимание, и ако наистина все още чувства нещо към теб то ще си проличи ..
апфф кво пиша глупости и аз .. хич ме няма в тия любовни истории.


... е даа но ее супер гадно ;хх .. аз му казвам здраве той ми сочи среден пръст .. ако иска да ме забрави да ми каже ;хх

Ashenvale
09-26-2011, 14:43
ти му казваш здрасти, той ти показва среден пръст .. закво въобще я пускаш тая тема тогава ? То е ясно какво да правиш, забравяш го и следващия. Гледам си 6 клас имаш още много време.

Grozddence
09-26-2011, 14:49
ти му казваш здрасти, той ти показва среден пръст .. закво въобще я пускаш тая тема тогава ? То е ясно какво да правиш, забравяш го и следващия. Гледам си 6 клас имаш още много време.


Еее не всеки път ми сочи среден пръст .;д По някой път ми се усмихва :D 8)

Ashenvale
09-26-2011, 14:57
Еми не знам, иди говори с него .. може би момчетата от класа му го базикат и той да се прави на мъж пред тях. С друго не мога да ти помогна. Или говорите, изяснявате си всичко на 4 очи, или забравяте един за друг и продължавате нататъка ...........

balu4ka
09-26-2011, 17:58
Леле,колко мелодраматична история на едни 11/12 годишни келеша.Какво повече да добавя,нито знаеш думата и значението "любов ",нито скоро ще я разбереш.Не защото с времето няма да я разбереш,а защото за годините ти е невъзможно.Като за начало,седни си учи уроците и толкова.После,ще мислиш за тези неща,когато им дойде времето.На неговата възраст,момчетата не знаят какво искат,а твойте "чувства" идват и си отиват.

SheDevil
09-26-2011, 18:09
Какво значат думите "обичам те" в 5-ти срещу 6-ти клас?! :razz: :oops:


Имам усещането, че при мен истинското "обичам те" дойде много по-късно от колкото сега....или нещо бъркам...

elysunny
09-26-2011, 18:33
смятай колко те уважава след като ти му казваш здрасти и той ти показва среден пръст. не се занимавай. малки сте още

bitchwolf
09-26-2011, 18:38
Някои хора надрастват своето поколение. Какво всички признавате любовта само на хора над 16..? Е и аз съм я минала тая граница,но като съм била на 13 ,примерно ,чувствата ми са си били истински за самата мен. Разбира се любовта там не е сексуална,ама си е обич бре :) .
Към авторката-остави го да порасне защото ти разбираш нещата по един начин,а той по друг. В тази възраст момчетата са на доста по-различен акъл от момичетата,което си е съвсем нормално.

galet0
09-26-2011, 18:41
.. Първия ден този доста ме изненада от главата до петите беше облечен в АДИДАС 8)

самият факт,че се впечатляваш от това,че някое момче носи адидас,говори достатъчно.

разбирам да беше няква по-яка марка-ок..
ма адидас...

LeprikonA
09-26-2011, 18:50
тоест 5 клас 8-) ..си имахме нов ученик .. на пръв поглед изглеждаше ГЪЗАР ... а аз не си падаХ по такива :o .. Първия ден този доста ме изненада от главата до петите беше облечен в АДИДАС 8) ..ем хубаво и аз си имам много такива дрехи .

ей тука яко ме загуби.

въпреки това го прочетох цялото. я разясни защо само 10 дни? и за к'во подяволите си говорим, щом той ти се хили като идиот и се държи грубо?! самоуважение липсва ли ти?

cigarettekisses
09-26-2011, 19:33
Едва ли те харесва,пък и като се държи така,значи е пълен кретен и не си струва да се занимаваш с него.
Бтв не можах да разбера за какво на няколко пъти се е разплакал..Не че нещо,ама е пълен лигльо тоя 8-)

SunT
09-26-2011, 21:23
Към авторката-остави го да порасне защото ти разбираш нещата по един начин,а той по друг. В тази възраст момчетата са на доста по-различен акъл от момичетата,което си е съвсем нормално.
+
И все пак... дори да осъзнае после колко гадно се е държал, не вярвам още да те харесва.Просто ще му стане малко кофти, нищо повече.А и не разбирам какво искаш - били сте гаджета 10 дни, скъсали сте.Той не иска да ти е гадже.Ясно ти е показал.Остави го.

ccdesigns
09-26-2011, 22:22
Кога точно се събуждаш в цялата история?

IncendiaSanctus
09-26-2011, 22:49
Трололо. 6-класниците не пишат на кирилица !

ccdesigns
09-26-2011, 23:04
^True, true...

fenkaaa
09-27-2011, 15:58
Сладка историйка.. поне до средата,но и аз съм на мнение,че нито ти го обичаш,нито той теб.Прекалено сте малки :) Щом е започнал да се държи така,не му обръщай вниамание,намери си някой друг,или както казаха по-нагоре седни си чети уроците,пък тези неща ще дойдат сами с времето ;)

kuklichka_bg
09-27-2011, 16:30
Доста драматично го карате бе. 8-)
Изглежда ми измислено леко,но ако не е така ще кажа просто остави нещата така,както са. :-D

Chacho
09-27-2011, 16:37
Тва трябва да е бил Аштън Къчър. Само той сваля жени с реване.

LeprikonA
09-27-2011, 19:13
Тва трябва да е бил Аштън Къчър. Само той сваля жени с реване.

за съжаление не е само той :lol:

SunT
09-27-2011, 21:03
Трололо. 6-класниците не пишат на кирилица !
А, моля моля.Писала съм и продължавам да пиша на кирилица (е, и на латиница, но кой не пише?) откакто имам компютър.Тоест много преди 6 клас, че и сега след него. 8-) Стига с тия общи знаменатели :x
Не че я защитавам, но все пак има тук-там някой грамотен тийнейджър.

Chacho
09-27-2011, 21:58
Трололо. 6-класниците не пишат на кирилица !
А, моля моля.Писала съм и продължавам да пиша на кирилица (е, и на латиница, но кой не пише?) откакто имам компютър.Тоест много преди 6 клас, че и сега след него. 8-) Стига с тия общи знаменатели :x
Не че я защитавам, но все пак има тук-там някой грамотен тийнейджър.

Ще се направя на добър и ще ти известя, че човекът се шегуваше. :)

djipsito
09-28-2011, 00:21
Бахти сладката история!
Да не те е*е как ще свърши.... сладка е и след време с кеф ще се сещаш за нея.

LambOfGod
09-28-2011, 02:48
Историята не е сладка, а трагична....

IncendiaSanctus
09-30-2011, 00:54
Трололо. 6-класниците не пишат на кирилица !
А, моля моля.Писала съм и продължавам да пиша на кирилица (е, и на латиница, но кой не пише?) откакто имам компютър.Тоест много преди 6 клас, че и сега след него. 8-) Стига с тия общи знаменатели :x
Не че я защитавам, но все пак има тук-там някой грамотен тийнейджър.

Ще се направя на добър и ще ти известя, че човекът се шегуваше. :)
Ами то си е така, факт... Но във всяка шега има и умерена доза истина, все пак ^^
А пък това, че има именно както ти казваш, цитирам " тук-там някой грамотен тийнейджър" е много, много тъжно. Защо няма тук-там някой неграмотен, а ? Над това се замислете...

Chacho
09-30-2011, 02:09
Щот са 6ти клас.

Sh@d0w
09-30-2011, 04:49
http://mybroadband.co.za/photos/data/500/atfirstiwuzl128461918594218750.jpg

NomNomNom
09-30-2011, 07:48
Леле,колко мелодраматична история на едни 11/12 годишни келеша.Какво повече да добавя,нито знаеш думата и значението "любов ",нито скоро ще я разбереш.Не защото с времето няма да я разбереш,а защото за годините ти е невъзможно.Като за начало,седни си учи уроците и толкова.После,ще мислиш за тези неща,когато им дойде времето.На неговата възраст,момчетата не знаят какво искат,а твойте "чувства" идват и си отиват.
я да мълчиш , ти като не си на 11-12 да не би да си по-умна и по-зряла ?
същия келеш си .

dami666
09-30-2011, 08:34
От какво се впечетлява момата..Че целия бил облечен в адидас ..Егати ужаса,сериозно. :D