PDA

View Full Version : Имунизация+KFC



tali
09-26-2011, 14:37
Здравейте, нова съм тук и въпроса ми може да ви се стори доста странен.. :D Днес бях на имунизация и личната лекарка ми каза да ям само лека храна, което за мен не е проблем НО след имунизацията имах среща и съвсем изключих и изядох един Twister от KFC .. Силно се надявам да не съм навредила по някакъв начин на имунизацията и да съм и повлияла отрицателно.. :( Цял ден се притеснявам и ме човърка отвътре.. Ако някой знае нещо по въпроса ще съм безкрайно благодарна!
Благодаря предварително! :)

ZloboMiR
09-26-2011, 15:59
Имунизация срещу какво? Каква точно ваксина ти сложиха? Не съм любител на KFC, но се съмнявам да е било нещо над 200 грама. И не става ясно лекарката за колко време ти е дала ограничение, предполагам за не повече от 24 часа. Предполагам, че ограничението е имало за цел просто да не ти прилошее и да не... така де, повърнеш. Също така предполагам, че няма проблем да се чуеш с лекарката си по телефона, тя ще каже най-точно.

tali
09-26-2011, 16:23
Срещу туберкулоза. Не спомена за колко време, доста бързаше и гледаше да мине колкото се може по-бързо. И на мен ми хрумна да и се обадя, но като видях каква лудница беше днес.. не ми се искаше да я притеснявам с такива въпроси.. Надявам се да си права и причината, поради която ми е казала да ям лека храна,е за да не ми прилошее.
Мерси много, че се отзова на проблема ми :)