PDA

View Full Version : права коса



Memii
09-26-2011, 16:09
Искам да ви питам слагате ли си нещо на косата след като я изправите, за да стане съвсем права и ако може да кажете какво :)

zlatit0o
09-26-2011, 16:18
Нищо не слагам аз.
За да е по-издържлива се слага лак за коса, но на мен лично не ми допада, защото косата стои много изтощена и суха.

Tanny11
09-26-2011, 16:20
:)Амии аз по принцип преди да я изправя я напръсквам със Syoss Professional Prerfomance; той е за защита от изгаряне на косата; След това като я изправя по някой път я напръсквам с Taft Power Hairspray [черен]; И така ми се задържа за целия ден изправена коса :-D :)

Memii
09-26-2011, 16:25
ами някакъв лосион или гел или нещо такова

taamara
09-26-2011, 16:31
След като я изправя - не, нищо, но преди това - термопротектора на Лореал - Хот Лис. Също така след като си измия косата я суша със сешоар, ако съм решила да я изправям, доста помага косата да се задържи права, направо не изправя от сешоара, с пресата след това я дооформям само.

brutaLxxbunny
09-26-2011, 16:44
Преди да я изправя,още на мокра коса,слагам на Балеа Locken Killer,което предпазва от топлина и седи по-права.Да ти кажа има ефект,даже като я изправям със сешоар (а аз съм доста саката в ръцете...).

mynichkaTanq
09-26-2011, 16:54
Нищо не слагам аз.
За да е по-издържлива се слага лак за коса, но на мен лично не ми допада, защото косата стои много изтощена и суха.

и аз съм така, но аз използвам от хубавите преси...

mimiinka
09-26-2011, 17:05
преди да се изправя слагам кристали такива едни като кафеникави италиански са колкото да не ми гори много косата.Попринцип се изправям 2 пъти седмично и косата ми си е наред в смисъл не е сухаа или нещо такова

malka_sladkka
09-26-2011, 17:05
Аз не си слагам нищо и си седи права цял ден..... докато не си легна :lol: На другия ден е трагично каквото и да е правя все си е на посоки :?

ledenakrasota
09-26-2011, 17:08
Сушиш си косата. Когато почти е изсъхнала( абе да ти е малко повече от средно изсъхнала) нанасяш кристали и си я изправяш с сешоар/преса. :)

FuCKkK13
09-26-2011, 17:29
ами моята като я изправя стои права до следващото къпане,като я къдря същата работа... и за това си я обичам. преди преса слагам термопротектор ,а след това нищо.. ако не искате да слагате лак на косата,защото има много химии може да слагате в едно шишенце с пулвелизатор вода + сока от един лимон или половин.. зависи колко е голямо шишето.. г/д. 2/1 -вода/лимон.. или 3/1 -вода/лимон.. и уж няма химия,а и лимона е полезен и придава блясък на косата :) .. пробвала съм го.. ако се сложи сока от половин лимон и го разредите с малко повече вода от водичката от лимона става по-силно и от черния тафт и от който и да е лак ;).. :)

Memii
09-26-2011, 17:36
много е интересно това мерси че го каза :)

musS
09-27-2011, 08:00
Аз не си слагам нищо и си седи права цял ден..... докато не си легна :lol: На другия ден е трагично каквото и да е правя все си е на посоки :?
мойта е същата , като я изправя не мърда , обаче вържа ли я и след 20 минути е на 100 посоки , а сутрин да не ви казвам .. :D

Fiction7577
09-27-2011, 08:17
Слагам лак на Taft.
Иначе като я изправя, косата ми не се променя до следващото къпане. :)